Toplu Saat Kutusu Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Toplu Saat Kutusu Önerisi

Mesaj Roxio » 18 Şub 2017, 16:46

Merhabalar. Konu doğru yerde mi bilmiyorum. Değilse kusuruma bakmayın. Saatlerim birikmeye başladı ve şu 3 ay içinde almayı planladığım 4 tane daha saat var. Bununla birlikte saatlerimi toplu saklayabileceğim bir saat kutusu almaya karar verdim.

Acaba bu kutuların markası var mı? İyisi kötüsü var mı? İnternetten herhangi bir tane alsam olur mu? Veya benim aklımda marangoza ahşaptan yaptırmak gibi bir düşünce vardı. Fikirleriniz neler? Kaliteli saat kutuları var mıdır önerebileceğiniz?
Kullanıcı avatarı
Roxio

Re: Toplu Saat Kutusu Önerisi

Mesaj Cotton » 18 Şub 2017, 16:59

Forum olarak eğer uygun görülürse, TSF orijinli toplu saat saklama kutusu yaptırılsa hem uygun fiyatlı hem kullanışlı saat kutusu sahibi olabiliriz diye düşünüyorum. Tabi forum yöneticileri uygun görürse.
Hiç bir şeye cesaret edemeyen, hiç bir şeye ümit beslemesin !
Kullanıcı avatarı
Cotton

Mesaj sedir » 18 Şub 2017, 17:23

Vakit nakittir.
Kullanıcı avatarı
sedir

Mesaj Anesthesia » 18 Şub 2017, 18:09

Campanolla 6lı kutu aldım bir heves, ve çok memnunum, inceleme fırsatınız olursa bakıp benzerini el emeği ile çok daha ucuza yaptırabilirsiniz

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Özgür kalana kadar imza mimza yok
Kullanıcı avatarı
Anesthesia

Mesaj Roxio » 18 Şub 2017, 18:52

Cotton yazdı:Forum olarak eğer uygun görülürse, TSF orijinli toplu saat saklama kutusu yaptırılsa hem uygun fiyatlı hem kullanışlı saat kutusu sahibi olabiliriz diye düşünüyorum. Tabi forum yöneticileri uygun görürse.

Bence de böyle bir şey olsa çok iyi olur. Çoğu kişinin de alacağını tahmin ediyorum.

sedir yazdı:http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=62&t=3588&hilit=Saat+kutusu#axzz4Z2wgf0uY

Buradan baktığıma göre çokta önemli değil yani ayrı bir marka yok gibi. Çok farketmiyor yani. Görüpte almak lazım gibi. Ayrıca watch winder'da düşünülebilir. Kullanan varsa görüşünü belirtirse çok memnun olurum. Gerek var mıdır acaba?

Anesthesia yazdı:Campanolla 6lı kutu aldım bir heves, ve çok memnunum, inceleme fırsatınız olursa bakıp benzerini el emeği ile çok daha ucuza yaptırabilirsiniz

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladığım kadarıyla marka önemi vs. Yok. O sebeple dediğiniz gibi eğer watch winder almazsam marangoza kaliteli bir şey yaptırabilirim.
Sizin dediğiniz kutuyu da inceleyeceğim.
Kullanıcı avatarı
Roxio

Mesaj Wwtr » 18 Şub 2017, 20:01

TSF saat kutusu çok hoş olurdu. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Mesaj Roxio » 18 Şub 2017, 22:02

Wwtr yazdı:TSF saat kutusu çok hoş olurdu. :thumbup:

Derinin üzerine kazınmış TSF logolu bir saat kutusu ne hoş olurdu. Yöneticilere sesleniyorum burdan :D
Kullanıcı avatarı
Roxio

Mesaj rtalhaustun » 18 Şub 2017, 23:15

Saat kutusu satan müthiş bir yer buldum. Yarın paylaşacağım, TSF için nakitte indirim sözü de aldım :)
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 87 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners