Versace, Burberry nas覺ld覺r? Alternatif 繹neri?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Versace, Burberry nas覺ld覺r? Alternatif 繹neri?

Mesaj Roxio » 16 ub 2017, 00:11

Merhabalar. Akl覺mda Versace'in ve Burberry'nin u modeli var:
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erke ... 010015/PD/
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erke ... BU9365/PD/

襤kisini de 癟ok beendim fakat saat deil de moda markalar覺 olmas覺 biraz soutuyor. Nas覺l markalard覺r saat konusunda? Sanki Versace iyi bir marka diye duymutum.
Ayr覺ca Versace Rolex'e benzedii i癟in 癟ok houma gitti san覺r覺m ama o da bir dezavantaj tabi ki. Sizce al覺nmal覺 m覺d覺r? Rolex 癟akmas覺 m覺d覺r yoksa?

Buna alternatif olarak 4000tl ye kadar 繹nerileriniz varsa bekliyorum. Teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Roxio

Ya: 24
Kay覺t: 15 ub 2017, 23:42

Re: Versace, Burberry nas覺ld覺r? Alternatif 繹neri?

Mesaj mosef » 16 ub 2017, 08:54

Versace saat bana Rolex'ten 癟ok Tag Heuer'in Aquaracer koleksiyonunu hat覺rlatt覺. Bu iki saat yerine tag heuer'e bakabilirsiniz. Sorduunuz saatleri d羹羹nerek houna giden eyler bulaca覺n覺 d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
mosef

Kay覺t: 02 Tem 2014, 21:42

Mesaj Eterna » 16 ub 2017, 09:02

Bu forumda inan覺n 4000 TL ye size Versace veya Burberry 繹nerecek pek kimse bulamazs覺n覺z. O b羹t癟elere Tag Heuer, Longines, Maurice Lacroix vs. ne isterseniz alabilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Roxio » 16 ub 2017, 09:05

mosef yazd覺:Versace saat bana Rolex'ten 癟ok Tag Heuer'in Aquaracer koleksiyonunu hat覺rlatt覺. Bu iki saat yerine tag heuer'e bakabilirsiniz. Sorduunuz saatleri d羹羹nerek houna giden eyler bulaca覺n覺 d羹羹n羹yorum.

Tag heuer'in 4000 tl den ucuz modelleri var m覺 ki? Adam ak覺ll覺lar覺 5000 den balam覺yor mu? Versace asl覺nda kaliteli marka da onun bunun 癟akmas覺n覺 yapmasa g羹zel olurmu
Kullan覺c覺 avatar覺
Roxio

Mesaj Wwtr » 16 ub 2017, 09:18

Forumu bol bol okuman覺z覺 ve pilli, Quartz saatler hakk覺nda arama yapman覺z覺 tavsiye ederim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Wwtr

Kay覺t: 20 Mar 2010, 14:02

Mesaj Roxio » 16 ub 2017, 10:21

Eterna yazd覺:Bu forumda inan覺n 4000 TL ye size Versace veya Burberry 繹nerecek pek kimse bulamazs覺n覺z. O b羹t癟elere Tag Heuer, Longines, Maurice Lacroix vs. ne isterseniz alabilirsiniz.

Tag heuer d羹羹n羹yordum asl覺nda. Ve tercihte ederim bu saatlere. Fakat tag heuer b羹t癟emin alt覺nda kal覺yor diye bakmad覺m. 5000tl den balam覺yor mu?
Kullan覺c覺 avatar覺
Roxio

Mesaj eyimen » 16 ub 2017, 11:22

Sakin bu hataya dusmeyin derim, bu paraya otomatik Tag/Longines/Oris tercih edilmeli..
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj kilimanjaro » 16 ub 2017, 12:44

B繹yle sorular gelince ne yaz覺k ki cellat gibi oluyoruz.4.000 TL iyi b羹t癟e ... Oris kesin tavsiyem.
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 100 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners