1600 TL Bütçeli Chronograph Quartz / Otomatik Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

1600 TL Bütçeli Chronograph Quartz / Otomatik Tavsiye

Mesaj 4dig3 » 22 Oca 2017, 15:38

merhaba arkadaşlar öncelikle değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

uzun bi aradan sonra saat almaya karar verdim saat bakarkende forum sayfanıza rastladım 2 arkadaşımın bana tissot önerisi ile hareket ederken siz değerli arkadaşların burada farklı marka ve modellerede yönlendirme ve fikir verme yorumlarınızı okuduktan sonra bende fikir almak istedim dediğim gibi tissota yönlendirildikten sonra ilgimi çeken 2 model oldu fikir vermesi açısından bunları sizinle paylaşmak istedim resimleri aşağıda bu tarz model saatler ilgimi çekiyor klasik giyinen bi insan değilim bana bunlara benzer tarzda başka önerileriniz varmı bütçem max 1500 1600 civarı bunlar pilli fakat otomatik saatte olabilir pek bilgim yok fakat ilgimi çekiyorlar siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim
Resim
Resim
En son 4dig3 tarafından 22 Oca 2017, 22:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
4dig3

Re: saat tavsiyesi

Mesaj tugberk » 22 Oca 2017, 17:31

Cok genel bir soru olmus.

Benim kisisel onerim begendigin saati alman yonunde ancak, otomatik saat / pilli saat arasindaki farka ve saat kulturune biraz daha asina olmani oneririm. Forumu okuyarak olabilir, yabanci kaynaklari okuyarak olabilir. Farketmez.

Genellikle pilli saatlere cok para verilmesine karsi olan cok insan var, ancak tam tersini dusunenler de mevcut. Burada su saat iyi, bu saat kotu diyene rastlayacagini sanmiyorum :)
Kullanıcı avatarı
tugberk

Mesaj berattorgut » 22 Oca 2017, 18:19

tugberk yazdı:Cok genel bir soru olmus.

Benim kisisel onerim begendigin saati alman yonunde ancak, otomatik saat / pilli saat arasindaki farka ve saat kulturune biraz daha asina olmani oneririm. Forumu okuyarak olabilir, yabanci kaynaklari okuyarak olabilir. Farketmez.

Genellikle pilli saatlere cok para verilmesine karsi olan cok insan var, ancak tam tersini dusunenler de mevcut. Burada su saat iyi, bu saat kotu diyene rastlayacagini sanmiyorum :)

Quartz saatlere o kadar para verilmesine karsi olanlardan biri de benim :D siradan saatleri sevmiyosaniz benim bir onerimde hamilton ventura olacaktir otomatik modelleride var quartz da ama bana soracak olursaniz basta dedigim gibi quartz saatler o parayi hak etmiyor :geek: ikisinden biri olacaksada altta ki daha şık duruyor gibi :thumbup:
Ve o saat bir milletin kaderini değiştirdi
Kullanıcı avatarı
berattorgut

Mesaj 4dig3 » 22 Oca 2017, 19:30

yorumlarınız için teşekkürler ben bu modelleri nasıl bi tarza baktığımı fikir versin diye koydum bende forumda okuduklarımdan sonra otomatik saatlere biraz ilgim oluştu o yüzden benim düşündğüm rakamlara alınabilirmi düz modellerden çok CHRONOGRAPH olanlar hoşuma gidiyor o yüzden gösterdiğim tipte alabilirmiyim fiyat aralığımda yüksek olmadığından çok fazla model çıkmaz diye düşünmüştüm yada tissota para verene kadar aynı paraya şu daha kaliteli olur dedikleriniz olursa diye sormuştum teşekkürler tekrardan
Kullanıcı avatarı
4dig3

Mesaj berattorgut » 22 Oca 2017, 20:58

O zaman bu fiyata ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum ama Bulova Men's 96A119 BVA tam istediginiz saat gibi :geek:
Kullanıcı avatarı
berattorgut

Mesaj 4dig3 » 22 Oca 2017, 22:33

berattorgut yazdı:O zaman bu fiyata ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum ama Bulova Men's 96A119 BVA tam istediginiz saat gibi :geek:

bu saat güzel model olarak beğendim demek istediğim buydu peki bulova tissottan iyimidir kalite olarak
Kullanıcı avatarı
4dig3

1600 TL Bütçeli Saat Tavsiyesi / Tissot Quartz Chronograph

Mesaj darksider » 22 Oca 2017, 22:38

Satılık Tissot Coutrier Automatic Chronograph

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t

Satılık Seiko Sportura Kinetic SNL029P1

Tissot Coutrier Chronograph Auto. Sıfır

Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullanıcı avatarı
darksider

Mesaj berattorgut » 23 Oca 2017, 11:13

4dig3 yazdı:
berattorgut yazdı:O zaman bu fiyata ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum ama Bulova Men's 96A119 BVA tam istediginiz saat gibi :geek:

bu saat güzel model olarak beğendim demek istediğim buydu peki bulova tissottan iyimidir kalite olarak

Zannetmiyorum ama pişman olamazsiniz bence fiyat/performans açısından gayet iyi bir saat :thumbup:
Kullanıcı avatarı
berattorgut

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 135 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners