Casio Duro Satın Alabilceğim Bir Yer

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Casio Duro Satın Alabilceğim Bir Yer

Mesaj angwish » 12 Oca 2017, 20:47

Öncelikle herkese merhaba foruma yeni kayıt oldum yaklaşık 1 aydır gözüm Casio Duro serisinde fakat internetten ne kadar
araştırsamda stok bulamadım. Ayrıca 5 -6 mağazayı aradım onlarda olumlu cevap veremedi.Aradığım model Casio MDV-106D-1A1VDF
eski bir model olduğunu biliyorum ama bağlandım sanki diğer saatlerin hiçbiri bu model gibi gözükmüyor. Sizin bildiğiniz bir mağaza yada
saatçi varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
angwish

Re: Casio Duro Satın Alabilceğim Bir Yer

Mesaj AlWinchester » 13 Oca 2017, 11:37

Bu saatin sıfırını Türkiye'de bulmanız çok çok düşük ihtimal. Artık getirilmemesini geçtim, zamanında ülkeye getirilen modellerden olduğundan bile şüpheliyim.

Forumdan ikinci el veya direkt Amazon'dan sıfır almayı düşünebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
AlWinchester

Mesaj angwish » 13 Oca 2017, 22:57

Evet budur ama mağaza güvenilir gelmediği için herhangi bir siparişte bulunamadım ayrıca saatin değeri yaklaşık 250-300 arasında değişirken 450 tl ye vermeleri beni caydırmıştı.Bu arada amazonada baktım fakat ordada bulamadım sadece plastik kayışlı olan model mevcut.
Kullanıcı avatarı
angwish

Mesaj rtalhaustun » 15 Oca 2017, 00:43

Ümraniye'de bulabileceğiniz bir saatçi var, aynı zamanda Sirkeci'de sadece casio satan bir dükkan var. Şah-As girişinde sağdaki ilk dükkan..
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj angwish » 15 Oca 2017, 05:28

rtalhaustun yazdı:Ümraniye'de bulabileceğiniz bir saatçi var, aynı zamanda Sirkeci'de sadece casio satan bir dükkan var. Şah-As girişinde sağdaki ilk dükkan..

Ümraniye'de bulunan saatçinin adını söyleyebilir misiniz? Ayrıca en yakın zamanda Sirkeciye gideceğim , gitmişken bakarım.
Kullanıcı avatarı
angwish

Mesaj rtalhaustun » 15 Oca 2017, 19:03

Saatçinin adı 'Doğu saat', haritada:

Resim

Harita linki:
https://yandex.com.tr/harita/115706/üsküdar/?mode=search&text=do%C4%9Fu%20saat&sll=28.967111%2C41.008925&sspn=1.034088%2C0.419230&ll=29.071124%2C41.023715&z=15&ol=biz&oid=1108616027

Geçen aylarda Duro'yu görmüştüm fiyatını sormuştum fakat hatırlamıyorum. :( Arayıp sormakta fayda var, esnaf bir abimiz baba-oğul.
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj angwish » 15 Oca 2017, 19:31

Çok teşekkür ederim yarın mesai saatlerinde arayıp bilgi alacağım.
Kullanıcı avatarı
angwish

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners