Tudor North Flag

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tudor North Flag

Mesaj tpskl » 09 Oca 2017, 17:43

Merhabalar,

Tudor North Flag hakkında bilgisi(fiyat/performans) olan paylaşabilir mi? Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
tpskl

Re: Tudor North Flag

Mesaj Archimed » 09 Nis 2018, 13:15

Merhaba,

Mesajınıza 15 ay sonra ilk cevabı yazıyorum. Dün Akasya Rhodium'da North Flag'i inceleme imkanım oldu. Bu saatin görselleri uzaktan dikkatimi çok çekmemişti, ama yakından inceleyince doğrusu hoşuma gitti. Koluma taktığımda da hafif olmasını beğendim. Çelik bilezikli saatlerde mat bakla ve kasayı tercih ediyorum; çünkü parlak bilezik baklaları veya saat kasası zamanla çizildikçe oluşan yıpranmış görüntüden hoşlanmıyorum. Bu unsur da benim için artı puan oldu. Uzman görüşü yansıtmamakla birlikte; işçilik ve malzeme kalitesi bence gayet iyi. Fiyat olarak da liste fiyatı 3.700 Euro imiş. Ancak peşin fiyatını sorduğumda 3.100 Euro gibi bir rakam telafuz edildi.

Bana göre günlük kullanım için uygun bir fiyat/performans değerine sahip. Almayı düşünür müyüm? Doğrusu Baselworld'de yeni tanıtılan 39.5 mm'lik Black Bay 57'yi de piyasada kanlı canlı gördükten sonra her ikisi arasından birini satın almayı düşünürdüm. Black Bay 57; klasik bir saatin yeni yorumu. Oysa ki North Flag ise çok daha yeni bir tasarım ve model. Dolayısıyla North Flag bugün Tudor Submariner ve Black Bay modellerinin sahip olduğu popülariteyi bana göre ilerleyen zaman içinde yakalayabilir.
Kullanıcı avatarı
Archimed

Re: Tudor North Flag

Mesaj tpskl » 24 Nis 2018, 23:53

Archimed yazdı:Merhaba,

Mesajınıza 15 ay sonra ilk cevabı yazıyorum. Dün Akasya Rhodium'da North Flag'i inceleme imkanım oldu. Bu saatin görselleri uzaktan dikkatimi çok çekmemişti, ama yakından inceleyince doğrusu hoşuma gitti. Koluma taktığımda da hafif olmasını beğendim. Çelik bilezikli saatlerde mat bakla ve kasayı tercih ediyorum; çünkü parlak bilezik baklaları veya saat kasası zamanla çizildikçe oluşan yıpranmış görüntüden hoşlanmıyorum. Bu unsur da benim için artı puan oldu. Uzman görüşü yansıtmamakla birlikte; işçilik ve malzeme kalitesi bence gayet iyi. Fiyat olarak da liste fiyatı 3.700 Euro imiş. Ancak peşin fiyatını sorduğumda 3.100 Euro gibi bir rakam telafuz edildi.

Bana göre günlük kullanım için uygun bir fiyat/performans değerine sahip. Almayı düşünür müyüm? Doğrusu Baselworld'de yeni tanıtılan 39.5 mm'lik Black Bay 57'yi de piyasada kanlı canlı gördükten sonra her ikisi arasından birini satın almayı düşünürdüm. Black Bay 57; klasik bir saatin yeni yorumu. Oysa ki North Flag ise çok daha yeni bir tasarım ve model. Dolayısıyla North Flag bugün Tudor Submariner ve Black Bay modellerinin sahip olduğu popülariteyi bana göre ilerleyen zaman içinde yakalayabilir.

Teşekkür ederim [emoji120]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
tpskl

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 149 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners