Claude Bernard 219 TL'ye Al覺n覺r M覺? Nas覺l Bir Marka?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Claude Bernard 219 TL'ye Al覺n覺r M覺? Nas覺l Bir Marka?

Mesaj Lithium1993 » 07 Oca 2017, 22:36

Arkadalar bu markan覺n b羹t羹n modelleri 1000 tl civar覺 olmas覺na ramen bu model hepsiburada da 229; n11 ve gittigidiyor da 219 tl ye sat覺l覺yor orjinal distr羹b羹t繹r garantili. r羹n swiss made, quartz, safir cam, takvim, 癟ift katmanl覺 klips kordon, pvd kaplama, i癟erisinde ETA f06.111 mekanizma varm覺. EOL ( end of life) 繹zellii ile pil bitmeye yaklat覺覺nda saniye 3-5 saniye birden kayarak uyar覺 veriyormu.

zellikleri b繹yle 癟ok karars覺z kald覺m normalde Saat&Saat'ten 267 TL'ye Citizen CCA009 eco drive saat siparii verdim konuda a癟m覺t覺m hatta da onun tipiyle ilgili pek ho yorumlar almad覺m ben de a癟覺k癟as覺 fiyat覺ndan dolay覺 ald覺m daha gelmeden biraz soudum. Bu istediim saat tipine daha 癟ok uyuyor gibi. Saatin quartz olmas覺 benim i癟in sorun deil 繹yle 癟ok saat bilgim yok saatte g繹r羹n羹e 繹nem veriyorum g羹nl羹k k覺yafetle uyumlu olmal覺, sadece s覺k覺nt覺m kordon temini ve pili bitince herhangi bir saat癟iden pil tak覺labilirse s覺k覺nt覺 olmaz benim i癟in. Siz bu saat hakk覺nda ne dersiniz? Sizce citizen'i iade edip bunu almal覺 m覺y覺m?

Resim

bu da sipari verdiim citizen
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Lithium1993

Kay覺t: 22 ub 2016, 19:55

Re: Claude Bernard 219 TL'ye Al覺n覺r M覺? Nas覺l Bir Marka?

Mesaj dexmorgan » 11 Oca 2017, 13:52

Tasar覺m olarak CB bana daha g羹zel g繹r羹nd羹. Kalite olarak 癟ok fark olaca覺n覺 sanmam.
Kullan覺c覺 avatar覺
dexmorgan

Ya: 40
Kay覺t: 25 Tem 2010, 22:17

Re: Claude Bernard 219 TL'ye Al覺n覺r M覺? Nas覺l Bir Marka?

Mesaj Executioner » 15 Oca 2017, 23:10

Pilli olduktan sonra mekanizman覺n ETA olmas覺 癟okta 繹nemli deil bence. Ben olsam Citizen'den vazge癟mezdim, Eco Drive g羹ne enerjisi ile arj oluyor ve 癟ok severek kulland覺覺m bir Eco Drive Citizen'im olmutu. Tipide linkini vermi olduunuz Claude Bernard'dan daha k繹t羹 deil bence
Kullan覺c覺 avatar覺
Executioner

Kay覺t: 05 Kas 2010, 10:43

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 95 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners