Louis Erard Markas覺 Hakk覺nda Bilgi / Otomatik

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Louis Erard Markas覺 Hakk覺nda Bilgi / Otomatik

Mesaj 襤zmirden » 23 Kas 2016, 17:53

Merhabalar,
Yak覺n zamanda 2.otomatik saatimi almay覺 planl覺yorum. Markadan ziyada b羹t癟eme uygun ve cebimden 癟覺kacak para ile ayn覺 deerde Otomatik saatte kullan覺lan 'Makina' 繹nemli, bu balamda 繹ncelikle sormak istediim ''Lou覺s Erard'' markas覺 (i癟 aksam anlam覺nda)nas覺ld覺r. Normalde bu markan覺n yeni 羹r羹nleri b羹t癟emi aarak 3000-3500 tl. den bal覺yor, ama zannedersem 5 y覺l civar覺ndaki eski modelleri 1500-2000 tl. den sat覺l覺yor. Burada 繹yle bir sorun douyor, ben deneyip almay覺 tercih eden birisi olduumdan, internet 羹zerinden almak istemiyorum ve daha da 繹nemlisi b羹t羹n markalar gibi resmi sitesindeki saat tan覺t覺mlar覺nda sadece bu y覺l覺n 羹r羹nleri var, bu alaca覺m saatin kulland覺覺 makine bell deil. r羹nler(resim koymuyorum, 癟ok yer kaplamas覺n)
LOUIS ERARD Heritage 67 258 AA 01;1.524,55 TL
LOUIS ERARD La Karree 69 500 AA 01;1.998,89 TL
Teekk羹rler,
Ne mutlu T羹rk羹m diyene
Kullan覺c覺 avatar覺
襤zmirden

Ya: 52
Kay覺t: 07 Au 2016, 02:10

Re: Louis Erard Markas覺 Hakk覺nda Bilgi / Otomatik

Mesaj sedir » 23 Kas 2016, 19:46

襤zmirden yazd覺:Merhabalar...(resim koymuyorum, 癟ok yer kaplamas覺n)
...

Resim olmazsa yer kazan覺r zaman kaybedersiniz/kaybederiz ama.
u ilki:
Resim
u da ikincisi:
Resim
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj 襤zmirden » 23 Kas 2016, 20:04

Sa olun,ben tembel davrand覺m :D
Resimlerini de koymusunuz, teekk羹r ederim, bu arada marka ve bu modelleri hakk覺nda deerli yorumlar覺n覺z覺 da alabilir miyim.
Ne mutlu T羹rk羹m diyene
Kullan覺c覺 avatar覺
襤zmirden

Mesaj SeiKinetic » 23 Kas 2016, 20:10

Neden Louis Erard?
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj Maybek » 23 Kas 2016, 20:36

Ben ilk saati begendim sahsen canli gormeli tabii, forumda algisi cok iyi olmasa da affordable swiss olarak isim yapan bir marka

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Maybek

Kay覺t: 28 Kas 2014, 13:39

Mesaj Umutt » 23 Kas 2016, 23:25

Ula覺labilir fiyatlarla kaliteli swiss made saatler yapma vizyonu olan bir marka, Frederique Constant ile 癟ok benzetikleri kanaatindeyim. ok k繹kl羹 bir marka deil, f/p 羹r羹nler yap覺yor. Bildiim kadar覺 ile Fc den farkl覺 olarak high end s覺n覺f覺n giri kap覺s覺n覺 zorlayan fiyatlarda satt覺覺, inhouse mekanizmal覺 modelleri de mevcut. Bahsettiiniz modellerin ise ikisi de Eta kullan覺yor bildiim kadar覺 ile dolay覺s覺yla mekanizma kaliteleri gayet iyi. Buna kar覺l覺k ge癟mite zaman zaman baz覺 modellerine fiyat avantaj覺n覺nda etkisiyle yaklam覺 olmama ramen, ahsen bir t羹rl羹 覺s覺namad覺m bu markaya. Sanki bir ruh eksiklii var gibi, dier k繹kl羹 markalar覺n model yelpazesinde kendini g繹steren marka ruhu, karakter bu markada yok gibi geliyor bana. Ancak muadili say覺labilecek Fc yi tersine 癟ok beeniyor ve halen kullan覺yorum da. B羹t羹n bunlardan sonra bu iki model aras覺nda hangisi diye sorarsan覺z farkl覺 tasar覺m覺ndan 繹t羹r羹 le carre ( ikinci resim) derim.

Tapatalk kullanarak iPad arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj 襤zmirden » 24 Kas 2016, 00:53

SeiKinetic yazd覺:Neden Louis Erard?

Neden?sorusunun cevab覺 癟ok basit ,k繹kl羹 ve kaliteli dediimiz hi癟 bir isve癟 markas覺 indirimde bile uan ki indirimde olan(normal de 3000 tl. 羹zeri fiyatlar da , bunlar ve bir ka癟 model daha %50 indirimde ,o da 4-5 y覺ll覺k model olduklar覺ndan zannedersem)
Yoksa longines ,FC;ML gibi nam salm覺 kaliteli markalar覺n saatlerin de %50 indirim yap覺lmad覺 da , biz mi almad覺k(inan覺m g羹nde 5 saat net olarak internetteyim ve yurt i癟inde saat sat覺覺 yapan,n11 ve hepsiburada..'da dahil bakmad覺覺m site kalmad覺)
Bu arada a癟覺klay覺c覺 yaz覺nn覺zdan dolay覺 teekk羹r ederim @kuyur

Not: Tissot'u ayr覺 bir yere koyuyorum.
Ne mutlu T羹rk羹m diyene
Kullan覺c覺 avatar覺
襤zmirden

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 93 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners