Omega Planet Ocean Cal 8500 45.5 Hakk覺nda Yorumlar覺n覺z

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Planet Ocean Cal 8500 45.5 Hakk覺nda Yorumlar覺n覺z

Mesaj EnderE » 23 Eki 2016, 09:46

Merhaba resimdeki Omega PO 45.5 mm 覺 almay覺 d羹羹n羹yorum kullanan veya inceleyenler deerli yorumlar覺 ile destek olurlarsa sevinirim (boyutta biraz kafama takildi)
Sayg覺lar
Resim

SM-G900FQ cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Forestsoul
Kullan覺c覺 avatar覺
EnderE

Ya: 43
Kay覺t: 20 ub 2016, 23:59

Re: Omega Planet Ocean cal 8500 45.5 mm hakk覺nda yorumlar覺n覺

Mesaj Khan » 23 Eki 2016, 09:55

Yeni nesil Omega

Liquid Metal
Co-axial Kronometre cal. 8500
Seramik bezel
G羹zel lume
Helyum valfi
600 metre wr.

Bence 癟ok g羹zel saat, 45.5 senin kola s覺k覺nt覺 yapmaz aabeyim :D

Hay覺rl覺 uurlu olsun :)
En son Khan taraf覺ndan 23 Eki 2016, 10:27 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
God is good! Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Nethuistr
Kullan覺c覺 avatar覺
Khan

Kay覺t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj EnderE » 23 Eki 2016, 10:09

Oguzhan en yeniler cal 8900 serisi lastik seramik kar覺覺m覺 bezeli olanlar bakalim kullananlar ne diyor onlar覺 dinlemek laz覺m

Kullan覺c覺 avatar覺
EnderE

Mesaj Khan » 23 Eki 2016, 10:10

Sayg覺lar :D
God is good! Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Nethuistr
Kullan覺c覺 avatar覺
Khan

Kay覺t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj Hellhound » 23 Eki 2016, 10:23

Nethiustr, fotoraktaki en yeni nesil PO deil. Yeniler art覺k 43.5mm ve 39.5mm olarak sat覺a sunuluyor. Bezel ve indiste optik deiiklikler var, mekanizma art覺k Master Chronometer ve en 繹nemlisi 癟elik bilezikte art覺k Glidelock benzeri bir mikro ayar mekanizmas覺 mevcut. (edit: ben yazana kadar forestsoul bahsetmi :))

forestsoul, 45.5mm bence en dengeli (optik olarak dengeli. maalesef konfor olarak deil) PO kasas覺. Saat olduk癟a y羹ksek olduu i癟in daha k羹癟羹k 癟apta s覺r覺tt覺覺n覺 d羹羹n羹yorum. Yaln覺zca 癟elik bilezikle kullan覺ld覺覺nda kasan覺n a覺rl覺覺ndan dolay覺 (top heavy) saat g羹n i癟inde bilekte oynuyor ve d繹n羹yor. Ayr覺ca 癟elik bilezikte mikro ayar olmad覺覺 i癟in her ne kadar yar覺m bakla da olsa bileziin rahatl覺覺 ansa kal覺yordu. Ya bol ya da s覺k覺 kalabiliyordu... Anlad覺覺m kadar覺yla rubberized kay覺la sat覺n alaca覺n覺z i癟in b繹yle bir derdiniz olmayacak. Olduk癟a da rahat bir kay覺t覺r, i癟iniz rahat olsun. Boyutun da bileiniz i癟in problem olaca覺n覺 d羹羹nm羹yorum. imdiden tebrikler :champ:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Omega Planet Ocean cal 8500 45.5 mm hakk覺nda yorumlar覺n覺z

Mesaj Umutt » 23 Eki 2016, 10:40

G羹nayd覺n,ben 2015 aral覺ktan bu yana 42 mm olan覺n覺 kullan覺yorum.Ben de 42 ve 45.5 mm aras覺nda baya覺 gidip gelmitim.Bayideki g繹revli arkada覺n da,etraf覺mda fikir ald覺覺m insanlar覺n da 覺srarla xl ye y繹nlendirmelerine ramen her denememde 42 mm olan覺 daha 癟ok beendim ve 癟ekik bilezikli 42 mm modeli tercih ettim. Bana 45.5 olan modelde a癟覺k癟as覺 biraz proporsiyon sorunu var gibi geldi,indeksler ve merkez aras覺nda kalan bouk g繹z羹m羹 yordu,ayr覺ca kasay覺 da genel itibari ile fazla b羹y羹k buldum ve 5 y覺ll覺k s羹re癟 i癟inde demode olabileceini d羹羹nd羹m.Malum saat kasalar覺ndaki b羹y羹me trendinde sanki bir doyum noktas覺na ula覺ld覺 gibi.Halen de b繹yle d羹羹n羹yorum,ikisi aras覺nda kalacak olsam teredd羹ts羹z 42 mm olan modeli al覺r覺m.elik bilezik bende Sn. hellhound un bahsettii gibi bir rahats覺zl覺k yaratmad覺, ama bu anlamda 癟ok dikkatli ve m羹kemmeliyet癟i bir kullan覺c覺 olduumu da s繹yleyemem.Son olarak bug羹ne kadar bende en y羹ksek tatmin yaratan saat sat覺n almalar覺mdan biri olduunu rahatl覺kla s繹yleyebilirim,verdii kalite hissi 癟ok y羹ksek hangi modeli al覺rsan覺z al覺n sizi mutlu edeceini d羹羹n羹yorum.

Tapatalk kullanarak iPad arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj EnderE » 23 Eki 2016, 11:18

Hellhound; kuyur 癟ok teekk羹rler sabah覺n bu saatinde zahmet ettiniz . Acaba arivinizde bilek fotonuz var mu ?

Kullan覺c覺 avatar覺
EnderE

Mesaj Hellhound » 23 Eki 2016, 11:26

Eski kasa 45.5mm

Resim

Yeni kasa 43.5mm

Resim

Resim
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners