Fossil JR1354 Almayı Düşünüyorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Fossil JR1354 Almayı Düşünüyorum

Mesaj Lithium1993 » 09 Eki 2016, 14:43

Merhaba arkadaşlar uzun süredir FOSSIL JR1354'ü almak istiyorum. Acaba kullanan var mı? Bir de saatin deri ve metal kordonlu seçenekleri var ama silikon kordonlusunu bulamadım. Ben Adana'da yaşadığım için deri sıcakta terliyip, kokar diye endişeleniyorum. Daha önce hiç deri kordon kullanmadım. Metal kordonlu hem daha pahalı hem de ince bilekli olduğum için büyük ve ağır gelir gibi. Yine bu tip siyah üstüne siyah-gri yazılı spor ve günlük kullanım için önereceğiniz başka saatler var mı?

Resim
Resim

bu da metal kordonlu olanı
Resim
Kullanıcı avatarı
Lithium1993

Re: Fossil JR1354 Almayı Düşünüyorum

Mesaj tumen » 09 Eki 2016, 23:24

Aynı modelin sarı-siyah kadranlı*silikon kordonuna sahip biri olarak güzel bir saattir. Deri önermem sıcak iklimde pişman olabilirsin, silikon daha iyidir, yumuşak bir malzeme kalitesi var, sert olanlardan değil.
"I guess I'll always be A soldier of fortune "
Kullanıcı avatarı
tumen

Mesaj asymptote » 09 Eki 2016, 23:35

Hadi 100 lira olsa tasarımı hoşunuza gitti madem alın diyeceğim ama 400 lira bu markaya verilmez.. All black modelleri seviyorsanız bu bütçe için Seiko ya da Citizen'e bakabilirsiniz.. :thumbup:
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj mGundogdu » 10 Eki 2016, 00:50

asymptote yazdı:Hadi 100 lira olsa tasarımı hoşunuza gitti madem alın diyeceğim ama 400 lira bu markaya verilmez.. All black modelleri seviyorsanız bu bütçe için Seiko ya da Citizen'e bakabilirsiniz.. :thumbup:

Aynen katılıyorum. Foruma takılana kadar fossili bi marka sanıyordum, ama burda okudukça vakit geçirdikçe Fossile vermiş olduğum paraya içim acıyor. Severek aldığım fossil saatimden soğudum desem yeridir. Saat hakkındaki ufacık bilgi dağarcığımla şöyle söyleyebilirim; Fossil alırsan plastik çiçek alacaksın, Seiko, Orient vs alırsan gerçek bir çiçek alacaksın
PUHU Leather Goods
Kullanıcı avatarı
mGundogdu

Mesaj raven » 10 Eki 2016, 23:50

asymptote yazdı:Hadi 100 lira olsa tasarımı hoşunuza gitti madem alın diyeceğim ama 400 lira bu markaya verilmez.. All black modelleri seviyorsanız bu bütçe için Seiko ya da Citizen'e bakabilirsiniz.. :thumbup:

Katılmamak elde değil :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 177 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners