Technomarine Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Technomarine Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj galain » 18 Au 2016, 15:17

Arkadalar merhabalar TECHNOMARINE markas覺 hakk覺nda bilgini var m覺 TECHNOMARINE CRUISE BLACKREEF bu modeli almay覺 d羹羹n羹yorum sizce iyi bir tercih olur mu
Kullan覺c覺 avatar覺
galain

Ya: 32
Kay覺t: 16 Au 2015, 01:13

Re: TECHNOMARINE markas覺 hakk覺nda bilgi

Mesaj kilimanjaro » 18 Au 2016, 16:04

襤leride olurda s覺k覺l覺rsan覺z , satmakta zorluk 癟ekersiniz veya satsan覺z bile 癟ok zarar覺n覺z olur.San覺r覺m japon mekanizmalar kullan覺l覺yor.ok daha uygun fiyata neden OR襤S d羹羹nm羹yorsunuz ? Hemde sadece 100 adet 羹retilecek olan bunu :thumbup:

viewtopic.php?f=12&t=21425#axzz41kxa0eJ6
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj darksider » 18 Au 2016, 19:13

Bir s羹re 繹nce ben de bu saate bir hayli bak覺nm覺t覺m, hatta saat&saat'de daha g羹zel bir indirim var ama bu indirimli hali ile bile hem yurt d覺覺 fiyatlar覺ndan 癟ok daha pahal覺 hem de benim kanaatim g繹rsel olarak 癟ok g羹zel olsa da bu fiyat覺 kesinlikle hakeden bir saat deil. 襤lgin癟 nokta saatin mekanizmas覺n覺n TM'nin kendi sitesi de dahil olmak 羹zere hi癟bir yerde belirtilmemi olmas覺, ba覺ms覺z incelemelerde bile...

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Tech ... M513006/PD
Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullan覺c覺 avatar覺
darksider

Ya: 43
Kay覺t: 07 Nis 2015, 17:58

Mesaj galain » 18 Au 2016, 20:26

arkadalar cumartesi g羹n羹 p覺rlantta y羹zde elli indirim var onun bug羹n gidip inceleme f覺rsat覺m oldu ama nedense i癟ime sinmeyen biseyler oldu mekanizmas覺n覺 sordum sat覺 temsilcileride tam olarak bisey s繹yleyemediler
Kullan覺c覺 avatar覺
galain

Ya: 32
Kay覺t: 16 Au 2015, 01:13

Mesaj mitY羹ksel » 18 Au 2016, 21:37

Bu modeli hat覺lam覺yorum ama Ankara Ankamall'da bir saat癟ide bu markay覺 g繹rm羹t羹m .Bir tanesini sordum 4000 TL etiket fiyat覺 vard覺 1900 TL ye b覺rak覺r覺m demiti.
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Re: Technomarine Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj ermansire » 19 Au 2016, 01:08

Paray覺 pul etmenin g羹zel bir yolu.
instagram.com/ermansire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

Re: Technomarine Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj ozanxos » 03 Eyl 2016, 23:07

Benim tavsiyem kesinlikle Oris TSF Edition.Tabi zevk meselesi yine karar sizin ancak Teknomarine in kolda Oris kadar ihtiaml覺 duraca覺n覺 sanm覺yorum.Heleki mekanizma zaten tart覺覺lmaz.Durumum olsa direk alaca覺m bir saat Oris :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
ozanxos

Kay覺t: 18 Tem 2013, 15:01

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], Orhanate ve 81 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners