Pulsar Saatlerle ilgili Görüş

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Pulsar Saatlerle ilgili Görüş

Mesaj Clk » 19 Mar 2010, 14:50

Bond hatirlat Turkiye'ye geldigimde sana ustun basari madalyasi verecegim :) Hakikatten guzel yazmissin tebrik ederim.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj londoner » 19 Mar 2010, 18:46

Bond yazdı:Sağol Ozan. Bu konuda farklı bakış açıları var konuyu kapatalım derken yanlış anlaşılmasın, Saat tavsiyesi konusunu kastetmedim. Üretim bölgeleri üzerine başka konuda konuşuruz demek istedim.

Londoner bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğim markalar Pulsar, Casio, Orient, Seiko, Swatch, Jacques Lemans F1 ve biraz daha üst fiyat grubundaTissot. Daha birçok marka var tabii ama ülkemizde bazılarını bulmak kolay değil. Elbette Quartz modeller olarak belirttim. Seiko 5 ve Orientler'de bazı uygun fiyatlı automatic saatlerde bulmak mümkün, Diğer danışma konularında da detaylı öneriler var arkadaşlarımızın yaptığı, o konulardan da faydalanabilirsin.

Bond tekrardan teşekkürler. Bahsi geçen 2 saate toplam 300 TL verdim ve saatler bugün elime ulaştı. Alışveriş Saati'nin hızı beni şaşırttı desem yalan olmaz. Saatler 24 saatten daha kısa zamanda elimde oldu çünkü. Bu arada saatler göründüklerinden daha albenili çıktı diyebilirim. Şimdilik doğru karar verdim gibi... Zamanla daha sağlıklı fikir sahibi olurum herhalde...
Kullanıcı avatarı
londoner

Mesaj nickynick » 19 Mar 2010, 20:34

Güle güle kullan, hayırlı olsun londoner. Resimleriyle incelersen harika olur ;)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj Frax » 20 Mar 2010, 14:52

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj ozan2017 » 20 Mar 2010, 19:34

iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
Kullanıcı avatarı
ozan2017

Mesaj londoner » 22 Mar 2010, 15:13

Arkadaşlat teşekkürler. Daha iyileri sizlerin olsun.
Kullanıcı avatarı
londoner

Mesaj Wwtr » 22 Mar 2010, 19:09

Güle güle kullanın.Pulsar'ın sözlük anlamına da bakarsanız marka ismi olarak da gayet çarpıcı :)
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 124 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners