Otomobil ve Motosporlar覺 Temal覺 Saat Tavsiyesi

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Otomobil ve Motosporlar覺 Temal覺 Saat Tavsiyesi

Mesaj shelby88 » 15 Mar 2010, 15:57

Merhabalar,

Nette arat覺r覺ken denk geldim g羹zel bir forum, bu konularda da bilgilisiniz. Aa覺daki 2 saat houma gitti karar veremiyorum. Kalite ve dier anlamda neden hangisini 繹nerirsiniz. Otomobil merakl覺s覺y覺m, bana 繹nerebileceiniz saat varsa bakabilirm.

Bir tanede orginal fenerbah癟e taraftar saatim var onu sat覺yorum.

imdiden teekk羹rler, sayg覺lar覺m覺 sunar覺m.
En son Bond taraf覺ndan 15 Mar 2010, 17:00 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
Sebep: Kurallara uygun olmayan i癟erik/羹r羹n sebebi ile linkler kald覺r覺lm覺t覺r
Kullan覺c覺 avatar覺
shelby88

Kay覺t: 15 Mar 2010, 15:42

Re: saat tavsiyesi

Mesaj 2fast4u » 15 Mar 2010, 16:14

otomobil meraklisi isen delikli deri kayisi olan chrono lu veya sade spor otomatik bir model kendine edinebilirsin.Seiko nun bu tarz kayisini sonradan zevkine gore takip kullanabilecegin modelleri var
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj Bond » 15 Mar 2010, 16:37

Merhaba Shelby88, TSF'ye hogeldin. 襤kisinide 繹nermiyoruz 癟羹nk羹 saatler taklit/sahte. Kurallar覺m覺z sebebi ile TSF'de sahte 羹r羹nler hakk覺nda orjinallik teyidi d覺覺nda konulara yer vermiyoruz. 襤lgili kural linkimizi altta bulabilirsin. 2fast4u sana 癟ok g羹zel bir 繹neride bulunmu, bende kat覺l覺yorum, Seikoda uygun fiyatl覺 otomobil ve motorsporlar覺 esinli modeller var. Baka markalardanda bulma imkan覺 olabilir. Casio, Pulsar ve daha kaliteli olarak Tissot'da 繹rnek. Verdiin linkleri kald覺r覺yorum, arzu edersen mesaj覺n覺 editleyebilirsin. Anlay覺覺n i癟in teekk羹r ederiz.

襤lgili konuyu alta metin ve link olarak kopyal覺yorum.

Say覺n yelerimiz,

Forumumuzda hi癟 bir ekilde sahte saat konular覺na yer verilmemektedir, sahte saat al覺m ve sat覺m覺 yap覺lmamaktad覺r. Fakat saatin orijinal olup olmad覺覺 konusunda yard覺m alma ama癟l覺 konular a癟覺labilir. Bu tarz saatler hakk覺nda a癟覺lan konular ve g繹nderilen mesajlar mesaj sahibine bilgi verilmeden silinecektir. Yetkililer ve moderat繹rler t羹m konular覺 ve mesajlar覺 kontrol edemeyebilir, g繹rmeniz halinde l羹tfen mesaj 羹st bloundaki rapor butonunu kullanarak yetkiliye haber veriniz. Bu konudaki hassasiyetiniz i癟in teekk羹r ederiz.

Konu Linki: :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=10&t=1615
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Bond » 15 Mar 2010, 16:58

Birde 繹zellikle Jacques Lemans F1 serilerine bakabilirsin. Fiyat/performans oran覺 olarak olduk癟a baar覺l覺 modeller bence. Tasar覺mlar覺da 癟ok ho ve motorsporlar覺 ile yak覺ndan balant覺l覺. Forumumuzda markan覺n tan覺t覺m覺 ve F1 serisi kataloglar覺da y羹kl羹 ordanda inceleyebilirsin.

Jacques Lemans F1 Katalog Linki: :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=134&t=2125
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj shelby88 » 15 Mar 2010, 17:01

bilgiler i癟in teekk羹rler, seikoda incelediklerim i癟inde houma giden honda seiko modelleri, bunlar i癟inden 繹nerebileceiniz vard覺r umar覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
shelby88

Kay覺t: 15 Mar 2010, 15:42

Re: Otomobil ve Motosporlar覺 Temal覺 Saat Tavsiyesi

Mesaj Bond » 15 Mar 2010, 17:15

Anlay覺覺n i癟in teekk羹rler. B羹t癟e olarak rakam nedir? Seikoda Honda modellerinde ve motorsporlar覺 temal覺 olanlarda 癟ok farkl覺 fiyat yelpazesinde saatler var 癟羹nk羹. Ge癟enlerde bir 羹yemiz arananlar b繹l羹m羹nde bir model sormutu bende resim eklerken dikkat ettim, 癟ok ho duruyordu, 繹zellikle siyah modelini beendiimi s繹yleyebilirim. SNA481 modeli imi, imdi bakt覺m. ok fazla model var bu ve benzer yap覺da, b羹t癟e ve zevk olarak beenmene bal覺 olarak tercih edilir. Beendiin modelleri koyarsan, dier arkadalarda yorumlar覺n覺 veya 繹nerilirini yazacaklard覺r. Yurtd覺覺 veya yurti癟i indirimli olarak uygun fiyatlara bir癟ok modeli bulabilirsin san覺r覺m bu serilerden.

Resim
SNA481
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj mrhero » 15 Mar 2010, 21:59

B羹t癟e ne kadar bilmiyorum ama benim iki 繹nerim olacak :

1. Oris Williams F1 3000 TL civar覺

Resim

2. Tag Heuer Grand Carrera 9000 Tl civar覺

Resim

edit : yanl覺 fiyat bilgisi
En son mrhero taraf覺ndan 16 Mar 2010, 22:04 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
mrhero

Kay覺t: 06 ub 2010, 22:19

Mesaj darknight » 16 Mar 2010, 11:23

Omega Speedmaster M.Schumacher edition

Resim

Tag Heuer Carrera Lewis Hamilton Edition

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
darknight

Kay覺t: 25 Oca 2010, 10:34

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 100 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners