Ankara'da 2. El Saat için Dükkan

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj batamer » 23 Tem 2016, 09:41

Ankara'da 2. El saat satan güvenilir saatçi tavsiyeniz var mı?

Sent from my iPad using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
batamer

Re: Ankara'da 2. El Saat için Dükkan

Mesaj Emreozcan » 24 Tem 2016, 23:22

Ben de ayni seyi merak ederek bu basligi takip ediyordum kimse birsey yazmamis yok sanirim :)

Sahibinden.com'da Ankara Saat diye bir satici goruyorum. Cesitli markalardan saatler aliyor/satiyor. Sanirim kendi yerleri/saat dukkanlari da var. Oraya da gitmedim, bunun disinda bildigim bir yer de yok.
Kullanıcı avatarı
Emreozcan

Mesaj batamer » 27 Tem 2016, 14:16

Ankaralılar hep birinci el kullanıyor demek ki !!!!
Kullanıcı avatarı
batamer

Mesaj creeindian » 27 Tem 2016, 14:55

Mutlaka Ankara dan birilerinden saat alarak tecrübe edinmiş arkadaşlar vardır. 2. El saat satan bir satıcıya referans olmak riskli bir hareket olur kanaatimce. Bugün benim memnun olarak yaptığım alışveriş yarın sizin için aynı sonucu vermeyebilir. Birebir verilen tavsiyeler ve forumdaki kullanıcıların birbirilerine verdikleri referansları dışında 2. El satış yapan kimseye forum üzerinden referans olmazdım ben.
Kullanıcı avatarı
creeindian

Mesaj batamer » 28 Tem 2016, 10:29

Creeindian,

Ince düşününce, sorumluluk yükleyen bir tavsiye olacağı görüşünüze katılmamak mümkün degil.
Ancak, ben gerçekten böyle yer bilmiyorum ve replika saat vb kazık yememek icin bilgi almak istedim.

Referans kabul etmeyeceğime söz verir, özelden veya buradan dükkan ismi bildirimlerine acik olduğunu kabul ve beyan ederim. :-)))
Kullanıcı avatarı
batamer

Mesaj kilimanjaro » 28 Tem 2016, 14:06

Bazı deneyimler yaşamış insanlardan biliyorum.Bu tip dükkanlardan alışveriş yapmayın.Gerek forumdan veya benzer yollarla başka yerlerden ve direk sahibinden saat almaya çalışın.Bu uyanıklar gerçekten o an için paraya sıkışmış kişilerden abartısız 1 tl ye alıp , vatandaşa dükkanlarında 5 tl ye satmaya çalışan tipler.Ha icradan mal alınmış ha böyle yerlerden.Hiç aramayın lütfen.
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj batamer » 30 Tem 2016, 16:51

Tesekkurler kilimanjaro
Kullanıcı avatarı
batamer

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Orhanate ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners