Breitling Super Avenger Hakkındaki Fikirleriniz

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Breitling Super Avenger Hakkındaki Fikirleriniz

Mesaj crtrndestiny » 14 Mar 2010, 20:29

Merhaba,

Son gunlerde Breitling'in Super Avenger modelini almaya kafaya koydum ancak yaklasik 9000tl'lik fiyati beni dusunduruyor.Sizin bildiginiz daha ucuza alabileceğim bir yer var mi ve bu saat hakkindaki fikirleriniz neler?
En son Bond tarafından 30 Haz 2011, 19:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Sebep: Konu Breitling Marka Forumları ve Gölgeli Erişimle Saat Danışma Platformuna Taşınmıştır. Her iki bölümdende ulaşılabilir.
Kullanıcı avatarı
crtrndestiny

Re: Breitling Super Avenger hakkindaki fikirleriniz

Mesaj Bond » 14 Mar 2010, 21:55

Merhaba TSF'ye hoşgeldiniz. Tanışma bölümümüzde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz. Breitling Super Avenger'ın hangi referans modelini düşünüyorsunuz? Türkiyede Tektaş Saatçilik satıyor Breitlingi. Belli bir seviyeye kadar indirim alırsınız elbette.

Eğer ingilizce biliyorsanız İçerik ortağımız BreitlingSource'dan size hem beyaz hemde siyah dial Super Avenger detaylı video incelemelerini yükledim. Nelson önemli bir Breitling kolleksiyonu sahibi ve ciddi olarak bilgisi vardır. Bu modeller bir önceki seri fakat çok büyük değişiklikler yok yeni modelde. Eğer ingilizce bilmiyorsanız biz yorumlarını size aktarırız veya farklı kaynaklardan bilgilendiririz.

Resim Super Avenger Black :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=105&t=2271

Resim Super Avenger White :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=105&t=2272
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Re: Breitling Super Avenger hakkindaki fikirleriniz

Mesaj crtrndestiny » 15 Mar 2010, 21:21

Hoşbulduk..
Ingilizceyi cok iyi biliyorum ve bu videoları daha önce izledim.Benim kastettiğim model bu videoda yer alan model.Size özeldende mesaj yolladım.Tesekkurler..
Kullanıcı avatarı
crtrndestiny

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 156 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners