Orient Türkiye Güvenilir Satıcı

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Orient Türkiye Güvenilir Satıcı

Mesaj serz » 07 Tem 2016, 13:10

raven yazdı:İkinci saat neredeyse bedava :shock:

Dress watch saat arıyordum görünce direk aldım valla :) ama bilginiz olsun 17 temmuza kadar izinliler bu nedenle gönderimler 17 temmuzdan sonra yapılacak :) kutu açılışı yapamicam ama olsun dileyen faydalansın :)
Kullanıcı avatarı
serz

Mesaj ozbugday » 07 Tem 2016, 13:41

Ben de güzel indirim görünce dayanamayıp alıyorum.

http://onlineshop.aslansaat.com.tr/U2373,40,orient-fdb0c001b0-automatic-erkek-kol-saati-sporty-automatic-orient.htm

Mesela şunun siparişini verdim ama kredi kartı telefona gelen şifreyle ödeme yaparken payu diye bir firma üzerinden ödeme alıyor ve ona da saatin taksitli fiyatı dışında ekstra fark ücreti yansıtıyor. Bu normal midir?
Kullanıcı avatarı
ozbugday

Mesaj EnderE » 07 Tem 2016, 13:54

Fiyat bedava!!

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Mesaj dedekorkut » 07 Tem 2016, 14:48

ozbugday yazdı:Ben de güzel indirim görünce dayanamayıp alıyorum.

http://onlineshop.aslansaat.com.tr/U2373,40,orient-fdb0c001b0-automatic-erkek-kol-saati-sporty-automatic-orient.htm

Mesela şunun siparişini verdim ama kredi kartı telefona gelen şifreyle ödeme yaparken payu diye bir firma üzerinden ödeme alıyor ve ona da saatin taksitli fiyatı dışında ekstra fark ücreti yansıtıyor. Bu normal midir?

Niye bu kadar indirim var, olay nedir ya? Ben de alsam mi?
Kullanıcı avatarı
dedekorkut

Mesaj ozbugday » 07 Tem 2016, 15:35

dedekorkut: valla hocam ben de bilmiyorum nedenini ama bu modelin birebir aynısını bir iki ay önce enes optik (konya yetkili bayi) sorduğumda 650 olur demişlerdi. Ha siteye fiyat girerken hata yapılmış olabilir -ki daha önce bi arkadaşımın başına geldi- en fazla göndermeyip karta iade yaparlar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ozbugday

Mesaj serz » 07 Tem 2016, 15:41

Evet normal banada aynısı oldu verdiğim siparişte :)
dedekorkut yazdı:

Niye bu kadar indirim var, olay nedir ya? Ben de alsam mi?

Tavsiye ederim almak istiyorsanız :)
ozbugday yazdı:dedekorkut: valla hocam ben de bilmiyorum nedenini ama bu modelin birebir aynısını bir iki ay önce enes optik (konya yetkili bayi) sorduğumda 650 olur demişlerdi. Ha siteye fiyat girerken hata yapılmış olabilir -ki daha önce bi arkadaşımın başına geldi- en fazla göndermeyip karta iade yaparlar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle bir şeyi tek taraflı olarak yapamazlar. Oradaki yayım bir sözleşme için öneri mahiyetindedir ve sizin kabulünüz ile sözleşme kurulmuş olur. Aksi durumda bizim hatamız iade ediyoruz gibi tek taraflı bir sözleşmeden dönme olursa dava konusu olur öncesinde gerekli ihtarıda yaparsınız o ayrı :)
Kullanıcı avatarı
serz

Mesaj zkan01 » 07 Tem 2016, 15:51

Peki ne kadarlik bir fark istiyorlar eger 200 liraysa gercekten fiyati soyleyeyim hemen
Kullanıcı avatarı
zkan01

Mesaj ozbugday » 07 Tem 2016, 15:57

serz: inşallah bi aksilik olmaz benim de temennim o yönde [emoji3] bahsettiğim örnekte de arkadaşım n11 ile davalık oldu falan bi sürü mevzu neticede arkadaş davayı kaybetti kartına parayı iade ettiler o yüzden soran arkadaşa öyle söyledim.
Kullanıcı avatarı
ozbugday

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 239 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners