Franck Muller Mariner Bilgi ve Öneri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Franck Muller Mariner Bilgi ve Öneri

Mesaj ozansef » 09 Haz 2016, 22:35

Merhaba forma yeni üye olmuş bir saat severim. Burda olmaktan mutluluk duyuyorum. Gelelim konumuza temiz kullanılmış hatasız bir Franck muller mariner saat önerildi. Bankaciyim ama gündelik hayatta sport casual bir hayat tarzım var. Bir seven Friday saatin bulunmakta, esas amacım panerai pam 359 modeli ama bana önerilen saat çok temiz ve güzel aklımda olan saatlerde biriydi lakin saat hakkında sizden de fikir edinmek isterim sizce bir üst segmente geçmek için doğru bir hamle mi olur? Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
ozansef

Re: Franck Muller Mariner Bilgi ve Öneri

Mesaj khef » 10 Haz 2016, 11:19

Sormak istediklerinizi fotoğraflar ile desteklerseniz üyeler daha rahat yardimci olabilirler. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj MertYe » 10 Haz 2016, 11:41

Öncelikle hoşgeldiniz. Franck Muller'in Mariner serisi benimde çok beğendiğim bir saat anladığım kadarıyla alınırsa da uzun bir süre kullanılacak. FM malesef marka olarak 2. Elde ciddi değer kaybeden bir firma olduğu için bu konuya dikkat etmekte fayda var. Tarz olarakta kendine has bir tasarımı olan orjinal bir saat bence.

Düşündüğünüz spesifik modeli khef'in de söylediği gibi görselle desteklerseniz daha rahat yardımcı olunabilir.

Bu arada bir magazada daha kapıdan girdiğimde %43 indirim yaptılar Franck Muller için o yüzden fiyati ona göre değerlendirmeniz sizin açınızdan daha iyi olur.
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj ozansef » 10 Haz 2016, 16:27

Teşekkür ederim hemen bir kac görsel ile konuyu saglamlastirayim dedim ama acemilik nerden resim yükleyebilirim? Saatlerimin hepsini ömürlük olarak alıyorum şimdi de bir kurşunum var. Doğru hedef konusunda titizim. 5400 dolar dendi saat için kararsizim
Kullanıcı avatarı
ozansef

Mesaj ozansef » 10 Haz 2016, 16:37

Teşekkür ederim acemilik forma nerden mesaj yollayacagimi bulamadım. Saatlerimi ömürlük alıyorum lakin suan tek atimlik kurşunum var 5400 usd fiyat belirlenmiş acaba o saat bu saat mi? Kararsız ve titizim.
Kullanıcı avatarı
ozansef

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 102 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners