Casio G-Shock GLX-5600F-4DR Bilgi ve Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Casio G-Shock GLX-5600F-4DR Bilgi ve Yorum

Mesaj mete44 » 03 Haz 2016, 20:21

iyi günler tsf ailesi bu aralar bi digital saat isteği uyandı ve doğal olarak g-shocklara bakıyorum ama genelde yuvarlak kasaların 50 mm den asagısı yok boyut olarak ve kolumda cok kötü duruyor gecenlerde nette bu saati gördüm
Resim

renk olarak da farklı bir renk olsun istiyordum ve cok hosuma gitti sizce nasıl alınır mı özellikleri de

Ürün Detay
Kadran Rengi: Gri
Kordon Cinsi: Silikon
Kordon Rengi: Kırmızı
Kasa Şekli: Köşeli
Kasa Cinsi: Plastik
Kasa Çapı: 43,2
Cam Cinsi: Mineral
Ağırlık: 53
Su Geçirmezlik: 200
2 yıl garanti kapsamındadır.
nasıl sizce ve swatch digital saatler nasıldır ikisinden birini istiyorum bilgisi olan abilerimizden tavsiyeler bekliyorum teşekkürler...
wearing my rolex...
Kullanıcı avatarı
mete44

Re: casio Glx-5600f-4dr nasıl sizce

Mesaj kilimanjaro » 03 Haz 2016, 20:33

Saat gayet güzel ve kaliteli ancak dikkat çekici renkler her kıyafetle uygun olmaz.Ayrıca bir süre sonra sıkılabilirsiniz.
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj mete44 » 03 Haz 2016, 20:51

kilimanjaro yazdı:Saat gayet güzel ve kaliteli ancak dikkat çekici renkler her kıyafetle uygun olmaz.Ayrıca bir süre sonra sıkılabilirsiniz.

çok teşekkür ederim renk hosuma gitti ama sizin ddiğinzide doğru bilmiyorum alternatif bakayım biraz daha cok tesekkürler :thumbup:
wearing my rolex...
Kullanıcı avatarı
mete44

Mesaj Srhtdry » 03 Haz 2016, 21:54

Bence alacaksanız aynı saatin tough solar modelleri var onlara bakın. En azından 20-25 yıl kadar pil değişim ihtiyacınız olmaz. Saat açılmayacağı için su geçirmezliğide bu sürede muhtemelen etkilenmeyecek. Saatin çapına 43mm diyor ama kolda duruşu klasik bir saatin 39-40mm falan gibi duruyor. Gw5610 kullandım. Çok memnundum. Ama ebayden bulabilirsiniza ama ülkemizde yok.
Kullanıcı avatarı
Srhtdry

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners