F/P Olarak Hangisini Seçerdiniz? TAG Heuer Seiko F Constant

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

F/P Olarak Hangisini Seçerdiniz? TAG Heuer Seiko F Constant

Mesaj maviplnet » 02 Haz 2016, 21:22

Merhaba arkadaşlar. dress watch lara bakıyorum ve biraz özel bir model almak istiyorum. hani koluma takıp baktığımda iyki almışım diyebileceğim. Bir kaç model beğendim ama F/P oranı olarak değerlendirip en mantıklısı beğenip almak istiyorum.

Beğendiğim saatlere gelince;
http://www.alwaysfashion.com/tr/p/14568/tag-heuer-carrera-calibre-5-automatic/14723 5.250 TL

http://www.alwaysfashion.com/tr/p/16293/frederique-constant-index-automatic/16514 2600 TL civarı

http://www.seiyajapan.com/products/seiko-automatic-presage-sarx033 kargosuydu vergisiydi 2800-3000 Tl yi buluyor. bu seiko cidden çok beğendiğim yeni bir saat ama çıkış fiyatı çok pahalı.
birde;
http://www.alwaysfashion.com/tr/p/640/tag-heuer-carrera-calibre-5-automatic/670 bu var ama 6300 tl fiyatı ile hayalimin çok ötesinde. bütçem uygun olsa hiç düşünmeden tercih ederdim.
birde sarb065 var ama kadrandaki çizgiler hoşuma gitmiyor(kadran sade olmalı bence)

saatlerde aradığım ortak bir kaç özellik var. çelik bilezikli olup daha sonra deri kaayış alıp kullanmak istiyorum, kadranda roma rakamıda dahil rakam olmayacak. Tabiki dress watch olacak. kadranı sade olacak.
bu özellikleri göz önünde bulundurarak yeni model önerilerinize de açığım. yada f/p olarak yukardaki hangi saat daha mantıklı olur. şimdiden teşekkür.
Kullanıcı avatarı
maviplnet

Re: Hangisini seçerdiniz( F/P olarak)

Mesaj eyimen » 02 Haz 2016, 22:17

Bence 3000 TL civari alinabilecek FC'ler F/P olarak gayet uygun. Ama baktiginiz modeli pek begenemedim. FC'lere celik bilezik yakisamiyor nedense..
Yoksa asagidaki gibi bir model guzel bir tercih olabilirdi.
Carrera'lara hem celik hem deri kayis cok yakisiyor ama F/P olarak bahsettiginiz markalar daha iyi.

Resim
Kullanıcı avatarı
eyimen

Re: Hangisini seçerdiniz( F/P olarak)

Mesaj maviplnet » 02 Haz 2016, 22:22

size katılıyorum. o saati de liteme almıştım ama son anda seçtiklerimin arasında kalabalık etmesin diye çıkardım. fc-303S5B6 modeli.
Kullanıcı avatarı
maviplnet

Re: F/P Olarak Hangisini Seçerdiniz? TAG Heuer Seiko F Cons

Mesaj Star » 02 Haz 2016, 23:00

FC Slimline Deri Kayış :thumbup:
Pişman olmazsınız :champ:
Do something instead of killing Time. Because Time is killing you !!!
*Paulo Coelho*
Kullanıcı avatarı
Star

Mesaj ermansire » 02 Haz 2016, 23:08

instagram.com/ermansire
Kullanıcı avatarı
ermansire

Mesaj eraslani » 03 Haz 2016, 09:16

Ben en çok carrera nin mutlu edeceğini düşünüyorum..calibre 6 carrera beğeniyorum ben en çok..
Resim

SM-G930F cihazımdan gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Khan » 03 Haz 2016, 09:47

eraslani yazdı:Ben en çok carrera nin mutlu edeceğini düşünüyorum..calibre 6 carrera beğeniyorum ben en çok..
Resim

SM-G930F cihazımdan gönderildi

Güzel adamsın, güzel saat beğeniyorsun :)
Bende bayıldım arkadaş :)
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj khef » 03 Haz 2016, 10:42

Ben de hala dress watch arayışındayım. :geek:
Şeytan diyor FC Slimline'ı kap gel; hatun ve bütçe diyor ki srp706 neyine yetmiyor! :D
Maviplanet, bu seçeneklerden FC ve Seiko arasında gidip gelir ve en son FC'yi tercih ederdim sanırım. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
khef

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 88 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners