1500 Bütçeli Automatic Saat Önerisi / Seiko Orient Bulova

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

1500 Bütçeli Automatic Saat Önerisi / Seiko Orient Bulova

Mesaj Evocati » 30 May 2016, 11:18

Merhabalar,

Daha önce bir başlık açtım ama sadece otomatik saat istediğime karar verdim. Seiko dışında Orient veya Bulova düşünüyorum. Bu markadalardan ya da başka bir marka olarak, 1500 TL altında bir saat önerisinde bulunabilir misiniz?

Saati bu hafta içinde mutlaka almam gerekli. Antalya'dayım. Burada tavsiye edebileceğiniz satıcılar olursa da sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
Kullanıcı avatarı
Evocati

Re: 1500 Bütçeli Automatic Saat

Mesaj harun » 30 May 2016, 12:18

dediğiniz bütçede zaten fazla bir otomatik saat alternatifiniz yok, swiss made olarak sadece tissot veya claude bernard bulabilirsiniz, onların da orient ve seiko gibi japonlardan pek de fazla bir artısı olduğunu sanmam,

bulova hiç kullanmadım ama hem seiko hem orient otomatik saatlerimden memnunum, fiyat/performans olarak iyi bir tercih olacaktır,

bir de antalya'da özdilek avm'de alman menşeili zeppelin marka saatlerin satıldığı forumda belirtildi, isterseniz bir bakın, zeppelin kullandığım ve beğendiğim bir saat, swiss makine kullanılan modelleri pahalı ama bütçeniz doğrultusunda japon makine kullanılan otomatik modelleri var, ancak orada bu modelleri satılıyor mu bilemiyorum.
Kullanıcı avatarı
harun

Re: 1500 Bütçeli Automatic Saat Önerisi / Seiko Orient Bulov

Mesaj Evocati » 30 May 2016, 23:12

Bugün gittim ve internetten beğendiğin Bulova'ya baktım. Çok hoşuma gitti. Fiyatta da baya bir ikram oldu.

http://www.ersasaat.com.tr/urun/bulova96a119/

Büyük bir ihtimalle bu hafta bu saati alacağım. Umarım pişman olmam.
Kullanıcı avatarı
Evocati

Mesaj dexmorgan » 31 May 2016, 13:46

Tissot'un da modellerini incelemenizde fayda var. Bütçeniz dahilinde güzel modeller var.
Kullanıcı avatarı
dexmorgan

Mesaj Star » 31 May 2016, 14:05

Nasıl bir saat istediğiniz de önemli. Dress watch mı, spor mu, Diver mı ? Daha spesifik öneriler gelecektir. Bu Bütçe ile benim önerilerim şu şekilde olacaktır.

Diver için : seiko srp777 ya da Orient mako XL
Dress Watch olarak da : Tissot Visodate ya da Orient Bambino.

Bunlar benim beğendiğim zaman içinde de kullanmış Olduğum saatler. Karar sizin :champ:
Do something instead of killing Time. Because Time is killing you !!!
*Paulo Coelho*
Kullanıcı avatarı
Star

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 152 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners