Maksimum 1500 TL Bütçeli Hafif İnce Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Maksimum 1500 TL Bütçeli Hafif İnce Saat Önerisi

Mesaj Evocati » 26 May 2016, 17:25

Merhaba arkadaşlar,

Forumu yeni keşfettim ve hızlı bir göz attım. Bu da ilk mesajım.

Yakında nişan var ve sözlüm hediye olarak bana saat almak istiyor. Ben de hafif, ince bir saat istiyorum. Skagen'lere baktım. Kasa olarak tam benim istediğim tarzda ama modellerini çok beğenmedim. Ayrıca fiyatlarına göre kalite o kalite algısını oluşturmadı bende. Evde de pili bitmiş ve camı çizik dolu bir Seiko'm var. Zamanında internetten almıştım ama imitasyon sanırım.

İnce bilekli bir insanım. Bu fiyat aralığında hangi saati alabilirim? Yaş 32, cinsiyet bay ve bir şirkette orta düzey yöneticiyim. Minyon yapılı ve esmerim. Belki tavsiyelerde işe yarayabilir diye yazdım. Sadece saat üreten bir marka istiyorum. Diesel, Tommy vs... gibi saat yan işi olan bir şey istemiyorum.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Sağlıcakla.
Kullanıcı avatarı
Evocati

Re: Max. 1500 TL Saat Önerisi

Mesaj aacc » 26 May 2016, 18:26

Hoşgeldiniz.

Gc GCY04001G1 benim beğendiğim bir modeldir.
Kullanıcı avatarı
aacc

Mesaj Srhtdry » 26 May 2016, 18:32

Kullanıcı avatarı
Srhtdry

Mesaj Khan » 26 May 2016, 18:52

Orient Star sel05003w0
Seiko JDM Coctail SARB065
Seiko JDM SARG011
Seiko JDM SARB017 Alpinist

Son olarak forumda temiz kullanılmış ikinci el saatler var, gerçek değerleri 1500 TL nin çok üstünde lakin ikinci el oldukları için fiyatları oldukça düşmüş durumda. Onlara da göz atıp istediğinizi alabilirsiniz. :)

God is good.
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj TSayiR » 26 May 2016, 21:02

+++++++1

Özellikle Düğün için alacaksanız ve iş hayatında klasik giyinen biriyseniz daha şık olan epos'u, Düğün önemli değil sonrası önemli ve gündelik hayatta spor giyinen biriyseniz; bileğinizin inceliğinide gözönüne alırsak pr516 yı öneririm. :champ: :champ: acele edin yalnız, bu iki forum dostumuzda Bayi garantisinden daha sağlamdır ve saatleri çok çabuk elden çıkacaktır :thumbup:
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj nadsevic » 26 May 2016, 21:07

Düğün için alınacaksa mümkün mertebe ikinci el almamaya özen gösterin. Yarın öbür gün ailelerden birisi bu durumdan ötürü laf derse gereksiz yere üzülmüş olursunuz.
Kullanıcı avatarı
nadsevic

Mesaj TSayiR » 26 May 2016, 21:11

nadsevic yazdı:Düğün için alınacaksa mümkün mertebe ikinci el almamaya özen gösterin. Yarın öbür gün ailelerden birisi bu durumdan ötürü laf derse gereksiz yere üzülmüş olursunuz.

Evliliğin temeli olan, kendi ailelerine laf taşımama olayı huy haline gelirse sıkıntı olmaz. Ama yemeyip içmeyip gidip ben ikinci el aldım saati diye anlatırlarsa sıkıntı çıkar bu kadar basit :thumbup: Hem ne gerek var ki gidip diğer aileye ikinci el aldım demeye? Getir bakalım bir saate mi diyecekler? hangi yüzyıldayız allah aşkına :lol: :lol:
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 59 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners