Longines Conquest L36874996 Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Longines Conquest L36874996 Yorum

Mesaj Star » 15 Nis 2016, 11:22

Görsel olarak güzel bir saat fakat bileğe göre değişir duruşu. Ben Oris TSF Ltd Edition öneririm :champ: onun mavisi daha güzel :thumbup:
Do something instead of killing Time. Because Time is killing you !!!
*Paulo Coelho*
Kullanıcı avatarı
Star

Mesaj tregan » 11 Oca 2018, 12:06

mimax02 yazdı:http://www.rotapsaat.com/tr/hydroconquest-2
Resim

bu modeli tavsiye ederim.yatchmaster-seamaster tarzı profesyonel duruyor.ki bende böyle lacivert model alacam bunu düşünüyorum.victorinox ta da buldum bu renk.güzel otomatik ama işte logosundan dolayı kullanamam.ve longines gerçek bir saat markası.

Eh, renk herkes için farklıdır ve saat gerçekten çok iyi ve ben de zevkle birkaç yıl zaten giymek)
Kullanıcı avatarı
tregan

Mesaj barkodd » 12 Oca 2018, 17:47

[quote="
Resim[/quote]

bu saati yanılmıyorsam ben de canlı gördüm (%99 aynı model, ama %100 emin değilim :) ) kasa biraz küçük gibi, çok az daha büyük olsaymış çok güzel olurmuş, eğer aynı saatse fotoğraflarda gerçekte olduğundan daha başarılı duruyor... saatin model numarasını öğrenebilir miyim?
Kullanıcı avatarı
barkodd

Mesaj MaLi » 12 Oca 2018, 22:20

Yukarıdaki yorumların aynısını yazmak için girmiştim bende. Saatin kalınlığı çapıyla orantısız. Kadrana bakıyosun çok güzel ama kola takınca eğreti duruyor.
Kullanıcı avatarı
MaLi

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 148 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners