Yeni Orient Mako 2 ve Ray 2 Bilgi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Yeni Orient Mako 2 ve Ray 2 Bilgi

Mesaj maiii » 09 Nis 2016, 01:45

Yeni MAKO 2 ve RAY 2 ler çıkmış piyasaya. Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir. Ne gibi değişiklikler var. Mekanizmada revizyon var sanırım. Forumda sanki bir arkadaşımız almıştı.

Yüksek bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim..
Kullanıcı avatarı
maiii

Re: Yeni MAKO 2 ve RAY 2 ler

Mesaj Khan » 10 Nis 2016, 11:07

Hay ağzın bal yesin, daha önce Mako ve yeni Mako yada ray kullanan aradaki farkları açıklarsa çok mutlu oluruz, özellikle sapmasi hakkında bir karşılaştırma yapılırsa çok güzel olur.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj tiktak98 » 10 Nis 2016, 19:13

Ben de Ray II var , inceleme bolumunde mevcut saatle ilgili yazdiklarim..

Mekanizma yeni , F69 isminde.benim 3 haftalik gozlemim + 7 +10 arasi gunluk sapmasi var..yabanci forumlarda daha az sapmalardan bahsediliyo..o da biraz sans Isi sanirim
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Mesaj maiii » 11 Nis 2016, 16:34

Tiktak98 bende ray 2 dusunuyorum. Nereden aldığını ve fiyat bilgisini paylasabilirmisin acaba. Özelde olur.. kafamda bu ara dolaşıyor
Kullanıcı avatarı
maiii

Re: Yeni Orient Mako 2 ve Ray 2 Bilgi

Mesaj tiktak98 » 11 Nis 2016, 20:13

eBay den aldim , 160$..yanlis bilmiyorsam seriouswatches.com da yakin da satista olacak eger eBay de bulamazsan..
Kullanıcı avatarı
tiktak98

Re: Yeni Orient Mako 2 ve Ray 2 Bilgi

Mesaj altiaralik » 01 Haz 2019, 16:02

tiktak98 yazdı:eBay den aldim , 160$..yanlis bilmiyorsam seriouswatches.com da yakin da satista olacak eger eBay de bulamazsan..

Merhabalar şu aralar Orient FAA02005D9 almak aşamasındayım. Bu cihaz sadece elle kurmalı makina mı yoksa hem elle kurmalı hemde rotorlu olarak mı çalışıyor. Açıkçası ben elle kurmalı ile uğraşmak istemiyorum ancak Ray 2 nin tasarımı çok güzel. Bu konuda bilginiz var mı ?
Kullanıcı avatarı
altiaralik

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 98 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners