1500 TL Bütçeli Otomatik Saat Önerisi / Skeleton

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

1500 TL Bütçeli Otomatik Saat Önerisi / Skeleton

Mesaj mbo » 20 Şub 2016, 18:32

Arkadaşlar merhaba takim elbiseyle uyumlu ve kadranda otomatik titreşimi görünen veya direk skeleton saat aramaktayim fossilde mevcut ancak bn pek güvenemiyorum fossile o yüzden önerebileceginiz marka ve modelleri bekliyorum kaliteli ve bni üzmeyen hassas bir saat istiyorum orient seiko vs
Kullanıcı avatarı
mbo

Re: 1500 tl ye kadar otomatik saat önerisi

Mesaj tt59 » 20 Şub 2016, 18:40

Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj mbo » 20 Şub 2016, 18:48

Teşekkürler araştiriyorum fossil den farki nedir ve orient seikolarin zaman tutma ve güç rezervleri ne kadardir
Kullanıcı avatarı
mbo

Mesaj SeRxx » 20 Şub 2016, 18:54

Merhaba,

Tissot Visodate
Tissot Le Locle
Tissot Powermatic 80

Modellerini şiddetle tavsiye ederim :thumbup:
Kullanıcı avatarı
SeRxx

Mesaj Luke » 20 Şub 2016, 19:01

bu fiyat seviyesinde gözün kapalı tissot diyorum.
Kullanıcı avatarı
Luke

Mesaj tt59 » 20 Şub 2016, 19:03

mbo yazdı:Teşekkürler araştiriyorum fossil den farki nedir ve orient seikolarin zaman tutma ve güç rezervleri ne kadardir

Fossil marka saat kullanmadım birşey diyemem, orient ve seiko fiyat/performans olarak tercih edilen saatlerdir zaman tutma konusunda orient seiko ya göre daha başarılı diye biliyorum,güç rezervleri çoğunlukla 40 küsür saatlerde oluyor,seiko nun malzeme kalitesi genel olarak bir tık önde diyebiliriz orient e göre
malzeme kalitesi istiyorsan orient star modellerine bakabilirsin forumun 2. el bölümünde istediğin tarzda saatler var sıfır ayarında,ayrıca Serkan arkadaşımızın dediği gibi tissot un modelleri de bu konuda çok başarılıdır,kendisi de tissot kullanıcısı olarak sana yardımcı olabilir :thumbup:
Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj mbo » 20 Şub 2016, 19:43

Tissot powermatic güzel ama bn kadrana bakınca o hareketi görmek istiyorum ama niyeyse firmalar bunu pek yapmiyor dandik çin mallarinda olan bu şeyden neden uzak duruyo büyük markalar
Kullanıcı avatarı
mbo

Mesaj Srhtdry » 20 Şub 2016, 20:01

Bende sizin gibi düşünüyordum saatlere ilk heveslenip forumla tanıştığımda. Nişan hediyesi eşime orient esteem aldırmıstım hatta. Ama sanırım biraz zaman geçirince klasikleşmiş kadranı daha sade modeller daha keyifli geliyor bu yüzden bu tür kadranlar dediginiz gibi çin malı saatlerde daha fazla
Kullanıcı avatarı
Srhtdry

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners