Yeni Sipariş Edilen Orient Saat CFM00005D0 Yorum

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Sipariş Edilen Orient Saat CFM00005D0 Yorum

Mesaj mech16 » 03 Mar 2010, 16:30

teşekkür ederim Nicky Nick, clk;

clk : 3000 tl civarı klasik, spor-klasik bir saat tavsiyesi de bekliyorum.

bu arada alisverissaati'nde Hamiltonları gördüm ama artık kalmamış görünüyor. sitede yazan fiyatlara bir daha stoka gelir mi bilmem. çok uygun fiyata satılmış zamanında herhalde. Anladığım kadarıyla artık Hamiltonları Pırlant satacak....
Kullanıcı avatarı
mech16

Mesaj Frax » 03 Mar 2010, 16:55

Senin saatlerini ayrı bir başlık toparlar gerçekten çok güzel saatler.
Seiko Sportura çok beğenilen ve çok satan saatlerden.Tag Heuer için yoruma gerek bile yok :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Clk » 03 Mar 2010, 16:58

Mech. Düsünüyorum da ne alinir diye.... Cok saat alinirda, öyle bir fiyat söyledin ki ne asagida ne yukarida. Belki aklima gelmeyen bir alternatif cikabilir ama ben bu bütce ile saat almaz biraz daha beklerdim.

Zaten Seiko canavar, Tag Heuer de var, simdi birde Citizen geliyor. Yazik etme parana bekle bütceyi biraz daha yukari cek dogru düzgün birsey al. Benim su an bu forumda tanidigim birkac arkadas öyle yapiyor ve ben cok mantikli buluyorum.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj mech16 » 03 Mar 2010, 17:23

tamam clk...
beklemedeyiz..
ama çok iyi indirimle Türkiye'den doğru düzgün birşey veya
bahsettiğim arkadaş 2.el yurtdışından Omega, IWC (belki de bir Rolex) bulabilirse bütçeyi yukarılara çekebilirm.

ama bu forumdan ve yurtdışı saat forumlarındaki incelemelerimden sonra
artık orta-üst seviye, otomatik, isviçre yapımı saatler alıp oğluma bırakabilmeyi istiyorum.
Kullanıcı avatarı
mech16

Mesaj mech16 » 03 Mar 2010, 20:54

ben yeni saatimi alana kadar eskilerden devam edeyim :)

Guess Collection....8 sene once evlenirken almistik..bayan versiyonu da esimde. o zaman icin cok pahali gelmisti.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
mech16

Mesaj Clk » 03 Mar 2010, 21:07

GC parasinin hakkini veren bir saat. Quarz olabilir ama kalite olarak ciddi iyi bir saat. Bende de seramik bezel bir GC var. Saati bir aralar günlük kullandim yapmadigim kalmadi, duvara carptim, yere düsürdüm v.s. halen yeni gibi saglam ve halen hatasiz calisiyor. Daha ne olsun.Benimki de yaklasik 5 yasinda
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 60 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners