Uygun Fiyatlı Beyaz Ya Da Siyah Kadran Saat Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Uygun Fiyatlı Beyaz Ya Da Siyah Kadran Saat Tavsiyesi

Mesaj theoeu » 01 Şub 2016, 01:19

Merhaba sevgili saat sever abilerim. Siyah agirlikli giyindigim zaman kullanabilecegim bir saat bakiyorum , aklima Seiko 5`in bu modeli yatti. Saatin magaza fiyati yaklasik 70-80 euro civrinda , bu saati bana tavsiye eder misiniz yoksa benzer fiyat araliginda baska bir hafif dressy saat oneriniz var mi? Simdiden tesekkurler :champ:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
theoeu

Re: Uygun Fiyatlı Beyaz Ya Da Siyah Kadran Saat Tavsiyesi

Mesaj haris » 01 Şub 2016, 01:34

aslında orient saatlere de bakmanızı önerecektim fakat, bu saat oldukça agresif bir fiyat-performans sunmuş, iyi bir fiyata bulmuşsunuz kendi açımdan alternatif bulmaya çalışsam da yine başka bir seiko 5 koyardım buraya muhtemelen :) genel beğeninin aksine ben gün göstergeli saatleri seviyorum ve bu saatte bence oldukça hoş duruyor.
kadınlara mı gidiyorsun, kırbacını unutma.
Kullanıcı avatarı
haris

Re: Uygun Fiyatlı Beyaz Ya Da Siyah Kadran Saat Tavsiyesi

Mesaj theoeu » 01 Şub 2016, 01:44

haris yazdı:aslında orient saatlere de bakmanızı önerecektim fakat, bu saat oldukça agresif bir fiyat-performans sunmuş, iyi bir fiyata bulmuşsunuz kendi açımdan alternatif bulmaya çalışsam da yine başka bir seiko 5 koyardım buraya muhtemelen :) genel beğeninin aksine ben gün göstergeli saatleri seviyorum ve bu saatte bence oldukça hoş duruyor.

hali hazirda beyaz kadranli , kahverengi kayisli orient bambino kullaniyorum fakat siyah ayakkabi falan giyince kiyafetimle pek uymuyor gibi geliyor , milanoda bir saatcide 79,90euro etiketiyle buldum bu saati. Aslinda Orienti siyah kayisla kullanma fikrini de dusundum fakat saatin simdiki kayisi saate cok iyi gidiyor. Yorumunuz icin cok tesekkur ederim :champ:
Kullanıcı avatarı
theoeu

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 101 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners