Orient Mako XL Fiyat Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Mako XL Fiyat Tavsiyesi

Mesaj maviekran » 04 Eki 2015, 14:11

Merhaba,

Sanırım bu ilk mesajım olacak. Uzun zamandır takip ettiğim bir siteydi , saatlerle ilgili birçok bilgi edindim burada.

Bir suredir otomatik bir saat alma hevesindeydim ve sonuç olarak aşağıdaki linkteki saatte yani orient Mako XL 'da karar kıldım. Aslan saatte liste fiyatı 780 tl gibi bir mebla. Sanal alışveriş sitelerinden birinde 550 tl gibi bir fiyata alabiliyorum saati ancak daha once hic görüp denemedim saati.

Sizlere sorum ise; sirkeci'deki aslan saate gitsem peşin fiyatına bu saat icin ne kadar indirim alabilirim. 550 tl altında bir fiyatla alabilirsem direk Aslan saatten alma düşüncesindeyim. Bu konuda bilgisi olan yakın zamanda oradan bir saat alan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada gidip kendin sorabilirsin diyebilirsiniz doğal olarak ama gebze' de yasıyorum. Oraya gidip gelmem biraz yorucu olacak. Cevaplarınıza göre yine de gidip denemek istiyorum tabi ki.

Şimdiden herkese teşekkürler , iyi forumlar.

Orient FEM75001BV Automatic:
http://aslansaat.com.tr/U699,36,orient- ... orient.htm

Edit: Link eklendi
Kullanıcı avatarı
maviekran

Re: Orient Mako XL Fiyat Tavsiyesi

Mesaj vtechno » 07 Eki 2015, 17:40

Merhaba bende 1 ay olmadi sem7500 aldim. Ucuz olanindan.
Garantisi Aslan Saat degil, Karpa distribitor. Saniyorum casio da getirtiyor. N11 den en ucuz rakamdaki firimadan gozumu kararttim aldim. Urun orjinal garantili kutulu ustunde bantlari falan yapisikti tertemiz geldi. Belki saat sorum cikardiginda garanti sureci zor olur ama, yurtdisindan getirsek hemen hemen ayni maliyette olucak ve garanti olayi yine zor olicak. Ustume birde gozumuz yollarda kargo bekliyicez. Beklemeye degmez dedim bende. 3 gune geldi saat.
Kullanıcı avatarı
vtechno

Mesaj raven » 07 Eki 2015, 18:27

Aslan saat bayi fiyatinin altinde bir fiyat vermez. 550 tl fiyati sanirim bysaat sitesinde gordunuz. Su an aslan saat garantili en uygun fiyat veren o site. Vtecno'nun dedigi gibi de yapabilirsiniz fakat sorunsuz garanti verilen parya deger :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj maviekran » 08 Eki 2015, 12:22

Hayırlı olsun güle güle kullanın ben fem serisi düşünüyorum Aslan saat garantili olan ama haklısınız yurtdışından getirsek dediğiniz gibi olacakti. Yurtdışından getirmek isteseydim de kesinlikle tercihim Seiko SKX serisi olurdu :)

@vtechno

Aslan saatten umutluydum aslında belki peşin fiyatına indirim alabilirim diye, bu haftasonu Sirkeci tarafına bir uğrarım olmazsa, 550 tl dediğim fiyat aslında çeşitli indirim kuponları ve kredikartı puanlarıyla mümkündü. bysaati inceledim ancak pek güvenemedim

@raven

Teşekkürler yorumlarınız için
Kullanıcı avatarı
maviekran

Mesaj vtechno » 08 Eki 2015, 15:45

Maviekran hocam, ben burdan aldim hocam. Fiyat daha uygunu gormedim ben. Cuma pazarlama da var uygun.

Resim
Kullanıcı avatarı
vtechno

Mesaj raven » 08 Eki 2015, 19:32

maviekran yazdı:Hayırlı olsun güle güle kullanın ben fem serisi düşünüyorum Aslan saat garantili olan ama haklısınız yurtdışından getirsek dediğiniz gibi olacakti. Yurtdışından getirmek isteseydim de kesinlikle tercihim Seiko SKX serisi olurdu :)

@vtechno

Aslan saatten umutluydum aslında belki peşin fiyatına indirim alabilirim diye, bu haftasonu Sirkeci tarafına bir uğrarım olmazsa, 550 tl dediğim fiyat aslında çeşitli indirim kuponları ve kredikartı puanlarıyla mümkündü. bysaati inceledim ancak pek güvenemedim

@raven

bysaat aslan saat bayisidir yani saatler aslan saat garantili. :thumbup:
http://aslansaat.com.tr/bayilerimiz.shtm
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj maviekran » 09 Eki 2015, 09:53

raven yazdı:
maviekran yazdı:Hayırlı olsun güle güle kullanın ben fem serisi düşünüyorum Aslan saat garantili olan ama haklısınız yurtdışından getirsek dediğiniz gibi olacakti. Yurtdışından getirmek isteseydim de kesinlikle tercihim Seiko SKX serisi olurdu :)

@vtechno

@raven

bysaat aslan saat bayisidir yani saatler aslan saat garantili. :thumbup:
http://aslansaat.com.tr/bayilerimiz.shtm

Hocam şaşırdım şuan öyleymiş gerçekten , teşekkür ederim bilgilendirme için :)
Kullanıcı avatarı
maviekran

Mesaj afl » 09 Eki 2015, 11:33

Sirkeci'ye kadar gidiyorsanız muhakkak ALSA saate de uğrayın ve fiyat sorun. Doğubank girişinin yanındadır. Savaş bey ve kardeşi yılların saatçisi ve esnafıdır, son derece güvenilir alışveriş yaparsınız hem de bileğiniz de dener başka modelleri de görürsünüz. Indirim olarak da muhakkak iyi bir indirim alırsınız.
Kullanıcı avatarı
afl

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 89 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners