S覺f覺r Omega AT vs. 2. El Rolex Date Sub

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

S覺f覺r Omega AT vs. 2. El Rolex Date Sub

Mesaj utkuturel » 14 Eyl 2015, 20:41

Merhabalar,

(Saat savalar覺na m覺 buraya m覺 a癟覺y覺m bilemedim. Eer uygun deilse dier tarafa ta覺yabilirsiniz)
Bir s羹redir kullan覺p sonras覺nda satt覺覺m 癟eitli Tag Heuer modellerinden sonra, art覺k bir 羹st segmente ge癟menin vakti geldi diye d羹羹n羹yorum. Bu balamda, bu aralar almay覺 d羹羹nd羹羹m 2 saat var. Bunlardan biri Omega Aqua Terra 15000 Gauss (癟elik bilezik), dieri ise, klasik Rolex Submariner Date. Ge癟enlerde fiyat ald覺m ve de aa覺 yukar覺 Omega'n覺n s覺f覺r覺 ile 2. el Rolex Sub ayn覺 fiyata geliyor. Benim b羹t癟em de aa覺 yukar覺 o kadar zaten.

Siz olsan覺z hangisini al覺rd覺n覺z?

Selamlar & Sayg覺lar.

Resim
Resim
En son utkuturel taraf覺ndan 14 Eyl 2015, 21:08 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
utkuturel

Kay覺t: 23 Ara 2013, 18:21

Re: S覺f覺r Omega AT vs. 2. El Rolex Date Sub

Mesaj kilimanjaro » 14 Eyl 2015, 20:47

Karde , bak konu 癟ok hassas ... foruma dinamit koydun sanki ... kavga 癟覺kmas覺nda :lol:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj SeRxx » 14 Eyl 2015, 20:57

Merhabalar,

Rica etsem bu b繹l羹m羹 rakam vererek a癟ar m覺s覺n覺z ?

utkuturel yazd覺: Ge癟enlerde fiyat ald覺m ve de aa覺 yukar覺 Omega'n覺n s覺f覺r覺 ile 2. el Rolex Sub ayn覺 fiyata geliyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj utkuturel » 14 Eyl 2015, 21:05

SeRxx yazd覺:Merhabalar,

Rica etsem bu b繹l羹m羹 rakam vererek a癟ar m覺s覺n覺z ?

utkuturel yazd覺: Ge癟enlerde fiyat ald覺m ve de aa覺 yukar覺 Omega'n覺n s覺f覺r覺 ile 2. el Rolex Sub ayn覺 fiyata geliyor.

襤kisi i癟in 12-13 bin band覺nda. Tabi Rolex Sub'覺n seramik olmayan eski kasas覺 i癟in konuuyorum. Bu bilgiyi eklemeyi atlam覺覺m ilk mesaj覺mda.
Kullan覺c覺 avatar覺
utkuturel

Kay覺t: 23 Ara 2013, 18:21

Mesaj Cotton » 14 Eyl 2015, 21:09

Teredd羹tte kal覺p, konuya kiisel cevap verme cesaretinde bulunamad覺m. Tecr羹be konuur. :geek:
Hi癟 bir eye cesaret edemeyen, hi癟 bir eye 羹mit beslemesin !
Kullan覺c覺 avatar覺
Cotton

Ya: 52
Kay覺t: 22 Au 2014, 09:24

Mesaj SeRxx » 14 Eyl 2015, 21:49

Aqua Terra 11bin liran覺n alt覺na al覺nabilir diye d羹羹n羹yorum. Eski Submariner ise bal覺 ba覺na ayr覺 bir konu asl覺nda; kutu, sertifika, kondisyon, polisaj vs...

Bir tarafta 4 y覺l garantili yeni seri Aqua Terra; dier tarafta da eski Submariner. Bileinize takt覺覺n覺zda sizi hangisi mutlu edecekse onu al覺n derim ben.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj Tgm » 14 Eyl 2015, 21:54

Yorulmu, g繹rece eski seri, kutusuz veya sertifikas覺z sub'dansa yepyeni g覺c覺r g覺c覺r Omega'y覺 tercih ederim :thumbup:

Ama olurda 癟ok iyi kondisyonda, polisajs覺z, eksiksiz bir sub bulunursan覺z o zaman da Sub derim
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj Bg17 » 14 Eyl 2015, 22:57

Eger uzun sure kullanacaksaniz omega, bir sure sonra elden cikaracaksaniz sub.

Ben serkan in dedigi rakama omega alirim.

Eski sub adi ustunde eski, hele kutu sertifika bakim tarihcesi yoksa dusunmezdim, zira resimden biraz hirpalandigi anlasiliyor, polisaj yemis olabilir (emin degilim). Eger biraz butce arttirip ikinci el no date e gidebilirseniz, o daha dogru olur.

Omeganin farkli modellerine de bakmanizi oneririm.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 142 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners