Seiko Velatura Kinetic Perpetual SNP117P Bilgi ve Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko Velatura Kinetic Perpetual SNP117P Bilgi ve Tavsiye

Mesaj Hknhcm » 19 Tem 2015, 12:26

Selam saate Gönül veren değerli arkadaşlar. Saat sever biri olarak ben de foruma yeni katıldım. Seiko velatura kinetic perpetual SNP117P modeli hakkında görüşlerinizi rica ederim. Metal kordon mavi Kadranlı artık yıl göstergesi olan model. Zaman tutucusu,mekanizma,f/p,spor Kıyafet ve takım elbise ile Kullanım ,ikinci el fiyat ve alınıp satılabilirliği vb görüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Ilk saatim değil. Fossil,nautica,marc eko,gibi birçok quartz modelim var. Sahte saatler ise içime sinmiyor hiç. Saygılarımla.
Saygılarımla,
Hakan HACIM
Kullanıcı avatarı
Hknhcm

Re: Seiko Velatura Kinetic Perpetual SNP117P Bilgi ve Tavsiy

Mesaj kilicturan » 20 Tem 2015, 23:46

O bütçeye o kadar quartz saatten sonra bir otomatik, kurmalı saat yakışır derim :) Tissot saatlere bir bakın derim.
Neither have enough watches, nor have enough time!
Kullanıcı avatarı
kilicturan

Mesaj nsencan » 21 Tem 2015, 09:06

3.000 TL bütçeyle Seiko yerine bende gider otomatik Longines alırım.
Kullanıcı avatarı
nsencan

Mesaj khef » 21 Tem 2015, 10:17

Buyuk ve spor saatlerden hoslandiginizi tahmin ediyor ve size Tissot Prs 516 Extreme modeline bakmanizi tavsiye ediyorum. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj zafeer » 21 Tem 2015, 10:44

Bencede bu bütceye çıkacaksanız otomatik bir saat tercih etmelisiniz
Fakat bu bütcede 0 alacagınız çoğu saat(neredeyse hepsi) ciddi değer kaybına ugrayacaktır
Size tavsiyem forumun 2.el saat bölümünü takip edin o arada forumu bolbol okuyun ve istediğiniz saat denk gelince alın :thumbup:
Kullanıcı avatarı
zafeer

Mesaj Hknhcm » 23 Tem 2015, 13:23

Teşekkür ederim değerli bilgiler için arkadaşlar. Tissot prs 516 modelini gördüm evet. Bir de extreme modelini inceleyeyim. Uzun süredir alış veriş yaptığım ve güvendiğim İzmir'deki bir Saatçi arkadaşımdan aldım saati. Ikinci el ve çok temiz hiç çizik yok. Yarı fiyata geldi neredeyse. Aslında tissot prs 516 yı da çok beğendim ama bu fiyata binde bir denk gelecek ve lacivert Kadranlı kinetic perpetual varken neredeyse aynı paraya tissotu vermem bunu alacaksın pişman olmazsın dedi dinlemek zorunda kaldım :))
Saygılarımla,
Hakan HACIM
Kullanıcı avatarı
Hknhcm

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 126 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners