Detomaso Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Detomaso Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj ankura » 07 May 2015, 10:37

Arkadalar Merhaba

Aran覺za yeni kat覺ld覺m, daha 繹ncesinde siteyi arada ziyaret etsemde bir s羹re 繹nce kaydolma ihtiyac覺 hissettim.

Saatler hakk覺nda bu siteden eyepce ey 繹rendim ve 繹renmeye devam ediyorum.

ok fazla bilgim olmayan eski italyan araba firmas覺 De tomaso yu saat markas覺 olarak g繹rd羹m birka癟 g羹n 繹nce.
Firman覺n meneini italyan olarak biliyordum ama heryerde ve kendi sitesinde Alman olarak ge癟iyor. San覺yorum el deitirdikten sonra merkezide Almanya olmus, nette de bir癟ok yerde alman saat 羹reticisi diye ge癟iyor..

Biraz arat覺rma yapt覺m Miyota 9021 mekanizmaya sahip olduk癟a 覺k ve makul fiyatlara alabileceim birka癟 saat buldum. Mekanizmayla ilgili incelemeler gayet iyi olduu y繹n羹nde.

襤nternette birbirinden alakas覺z 癟ok olumlu ve olumsuz yorumlar buldum ama 癟ou yorum sahibinin arat覺rma yapmad覺覺nada eminim. Forumda bu saatlerden kullanan var m覺? Olumlu yada olumsuz yorumlar覺n覺z覺 payla覺rsan覺z sevinirim.

Teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
ankura

Kay覺t: 04 May 2015, 13:00

Re: Detomaso

Mesaj khef » 07 May 2015, 12:04

Hosgeldiniz. :champ:
Forumu biraz daha incelemenizi tavsiye ederim. O zaman uyelerdeki genel egilimin sadece saat ureten markalar uzerine oldugunu goreceksiniz. Fikirlerinizin zamanla degisecegini dusunuyorum. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj ankura » 07 May 2015, 14:57

khef yazd覺:Hosgeldiniz. :champ:
Forumu biraz daha incelemenizi tavsiye ederim. O zaman uyelerdeki genel egilimin sadece saat ureten markalar uzerine oldugunu goreceksiniz. Fikirlerinizin zamanla degisecegini dusunuyorum. :thumbup:

Teekk羹rler & Hobulduk :champ:

Vakit bulduk癟a forumu okuyorum, okuduk癟ada fikirlerim ve bak覺 a癟覺m g羹nbeg羹n deiiyor :thumbup: .
Kullan覺c覺 avatar覺
ankura

Mesaj kilimanjaro » 07 May 2015, 15:40

Biz Adanal覺lar , sulu yemek yap覺lan bir lokantada kebap yemeyiz.Kebab覺 kebapc覺da yeriz :D

Bu arada hogeldiniz :thumbup:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj Caner1983 » 07 May 2015, 16:42

kilimanjaro yazd覺:Biz Adanal覺lar , sulu yemek yap覺lan bir lokantada kebap yemeyiz.Kebab覺 kebapc覺da yeriz :D

abi bide ben yan覺nda pilav olduunda da yemiyorum :lol: :thumbup:
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Re: Detomaso Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj Bg17 » 07 May 2015, 16:47

kilimanjaro yazd覺:Biz Adanal覺lar , sulu yemek yap覺lan bir lokantada kebap yemeyiz.Kebab覺 kebapc覺da yeriz :D

Bende balikci disinda balik yemiyorum ;)
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

Re: Detomaso Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj kilimanjaro » 07 May 2015, 17:27

Caner ,Bg17 :D :champ:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj ankura » 08 May 2015, 15:11

Hobulduk. :champ:
Caner1983 yazd覺:

abi bide ben yan覺nda pilav olduunda da yemiyorum :lol: :thumbup:
Bg17 yazd覺:

Bende balikci disinda balik yemiyorum ;)

mesaj gayet net bi癟imde al覺nd覺. :)

okumaya ve 繹renmeye devam edelim o halde.

bu arada Hobulduk :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
ankura

Sonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Orhanate ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners