Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Fiyat Klasmanlarina G繹re Tavsiye Edilen Saatler

Mesaj darknight » 05 Mar 2010, 18:22

ben bu haftasonu biraz bak覺nay覺m vitrinlere sonra sana haber veririm zaten.
Ama sizin beendiiniz tavsiye edeceiniz modeller varsa onlar覺 da bekliyorum her zaman.
Kullan覺c覺 avatar覺
darknight

Kay覺t: 25 Oca 2010, 10:34

Mesaj everywhere » 05 Mar 2010, 18:44

0-500 TL aral覺覺nda oscar da d羹羹n羹lebilir
hamilton varken a癟覺kcas覺 tercih edilmesine gerek yok ama ben ald覺覺m 6497li oscar覺mdan memnunum kurmal覺 g羹zel bir saat.eta 2824-2 li mekanizmalar覺 olan saatleride var.en az覺ndan 300 500e bi replika alana kadar eta mekanizmal覺 otomatik bi saat takmak daha mant覺kl覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
everywhere

Kay覺t: 17 Kas 2009, 15:40

Mesaj nickynick » 05 Mar 2010, 22:26

Benim 繹nerim bu olurdu Faik

Resim
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan覺c覺 avatar覺
nickynick

Kay覺t: 16 Kas 2009, 22:44

Mesaj Clk » 05 Mar 2010, 22:33

Seiko5 ten sonra simdi de Tissot cikti basimiza :) Baska saatler'de 繹nerin arkadaslar, yaratici olun biraz. Yardim soran arkadaslar coklu secenekten yola cikarak dogru saate karar verebilsinler.

Not: Nacizane g繹r羹s羹m羹 belirteyim dedim :)
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj Bond » 05 Mar 2010, 22:52

Nicky, Dark 癟elik kay覺 demi sen ne 繹nermisin :) Birde ben bu saati hi癟 beenmedim ya amca saati gibi :lol:

Clk 繹nericek 癟ok saat varda T羹rkiyede sat覺lm覺yor, yoksa bu klasmanda 1000 TL b羹t癟e i癟in s羹per saatler var internette ama hep global sat覺lar.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj nickynick » 05 Mar 2010, 22:55

Yok bunun 癟elik kay覺l覺s覺 da var, fikir olsun diye :)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan覺c覺 avatar覺
nickynick

Kay覺t: 16 Kas 2009, 22:44

Mesaj everywhere » 05 Mar 2010, 23:09

t羹rkiyedeki saat 癟eitlilii 癟ok az ciddi manada fiyat anlam覺nda orta s覺n覺fta yer alan 癟ou firma t羹rkiyede yok.yani orta fiyat aral覺覺nda seiko, tissot, hamilton gibi markalara ister istemez fikslenmi durumday覺z.癟ok begendiim bi saati yurtd覺覺 kaynakta g繹r羹yorum ama hem g羹mr羹kle uramak istemiyor insan hem de karga felan ister istemez yurti癟i piyasan覺n bize sunduklar覺 ile yetinmek zorunda kal覺yoruz.
Kullan覺c覺 avatar覺
everywhere

Kay覺t: 17 Kas 2009, 15:40

Mesaj Bond » 05 Mar 2010, 23:16

Mesela kiisel tavsiye olarak 1000 TL b羹t癟e i癟erisinde 繹nerebileceim saat markalar覺ndan birisi Alman Steinhart. Ciddi markalar覺n 繹nemli modellerine benzer saatleri olsada mekanizma ve i癟ilik kalitesi, fiyat/performans oran覺 olarak gayet uygun ve g羹zel saatlerdir. Bu tarz bir癟ok marka var elbette u an yazmad覺m ama genel olarak 羹lkemizde distrib羹torleri bulunmad覺覺 i癟in buradan almak maalesef m羹mk羹n deil.

Nicky vard覺r hakl覺s覺n, fiyat klasman覺nda bakarsak kalite olarak iyi bir markan覺n mekanik saati olduuna 羹phe yok, ben sadece tarz olarak pek beenmedim. :) T羹rkiye'de indirimleri takip ederek Mido, Hamilton, Tissot gibi markalar覺nda automatic ve kaliteli saatleride d羹羹n羹lebilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 71 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners