Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Mesaj sadas » 10 Eki 2016, 17:20

eraslani yazd覺:
sadas yazd覺:selam arkadalar. hislon marka 3490g modeli 癟ok houma gitti. piyasa fiyat覺 yakla覺k 800 civar覺nda. otomatik bir saat. bu saat hakk覺nda fikirleriniz nedir. hislon iyi bir markas覺m覺d覺r. ResimResim
1000 TL civar覺nda bir b羹t癟emiz var.
birde bunu alana kadar su saat daha mant覺kl覺 diyeceiniz fikirlerden a癟覺覺m yard覺mc覺 olursan覺z sevinirim.

Onu alana kadar u daha mant覺kl覺 :)
Resim

SM-G930F cihaz覺mdan g繹nderildi

hocam marka olacak m覺 tavsiye edersiniz. mesela 1000 TL olsa o para una verilir diye 繹neriniz var m覺. forumda genel olarak seiko ve orient tavsiye ediliyor. takip ettiim kadar覺yla. hislon momentus gibi saatler覺 neden tercih etmeyelim in 羹retimimi yoksa kalitesiz mi?
Kullan覺c覺 avatar覺
sadas

Kay覺t: 06 Eki 2016, 15:55

Mesaj sadas » 10 Eki 2016, 17:30

mesela momentus tm250r-11nr fiyat覺 650 TL. tipi m羹kemmel bence tabi.
Resim

yada u da olur karde bu fiyatlara git u markaya bak gibi
Kullan覺c覺 avatar覺
sadas

Kay覺t: 06 Eki 2016, 15:55

Mesaj Scaletta » 24 Haz 2017, 00:58

Arkadalar 癟ok arat覺rmama ramen nedense istediim gibi bir saat bulamad覺m.500 civar覺na kasas覺 44-42 civar覺 olacak,癟elik kordonlu bir saat ar覺yorum.
Resim
Tarz olarak tam bu saat gibi.Ayr覺ca g羹venilir hangi sitelerden alabilirim yard覺mc覺 olabilirseniz 癟ok sevinirim.imdiden teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Scaletta

Kay覺t: 22 Haz 2017, 21:40

Mesaj kirpi » 26 Tem 2017, 12:22

500 TL alt覺 klasman覺nda, g羹nl羹k giysilerle (ort tshirt vb) giyeceim, 癟izilirse bozulursa 癟ok 羹z羹lmeyeceim bir saat ar覺yorum, Casio Edifice serisini g繹rd羹m ve 癟ok houma gitti. Casio markas覺n覺 tavsiye edersiniz deil mi bu fiyat aral覺覺nda, yoksa bu markaya 100 lira 羹st羹n羹 vermek ziyan m覺d覺r? Edificeler 300den bal覺yor 1000 k羹sur liraya kadar gidiyor, benim beendiim chronograph serisinin 羹st seviyeleri made in japan(dierleri china) ibareli ve safir caml覺, beenirsem 1000 lira eder mi bir Casio?
Kullan覺c覺 avatar覺
kirpi

Ya: 38
Kay覺t: 03 Tem 2016, 19:10

Re: Fiyat Klasmanlarina G繹re Tavsiye Edilen Saatler

Mesaj EyitimliAdam » 24 Eyl 2017, 16:32

ahsen benim i癟in, parantez i癟indekiler 2. 3. tercihler;

0-500 TL: Casio (Seiko 5)
500-1500 TL: Oris (Tissot)
1500-3000 TL: Fortis (Seiko, Longines, Tudor)
3000-6000 TL: Omega (Sinn, Breitling)
6000 TL+: Grand Seiko, Rolex. (IWC, Panerai)

Kimse adam gibi Grand Seiko yazmam覺, bu da acaba forumda bilinen ama benim bilmediim bir falsosu mu var diye d羹羹nd羹rd羹. :)
Kullan覺c覺 avatar覺
EyitimliAdam

Ya: 40
Kay覺t: 18 Mar 2017, 03:15

Mesaj Ankthas » 11 Eki 2017, 15:49

EyitimliAdam yazd覺:ahsen benim i癟in, parantez i癟indekiler 2. 3. tercihler;

Kimse adam gibi Grand Seiko yazmam覺, bu da acaba forumda bilinen ama benim bilmediim bir falsosu mu var diye d羹羹nd羹rd羹. :)

500 liraya Oris varsa hemen alay覺m, 6 bine Rolex de kabul羹md羹r, gerekirse b繹brekleri satar al覺r覺m birka癟 tane. aka bir yana fiyatlar kurun 1.2 TL olduu zamanlardan kalm覺 gibi duruyor(y覺l 2008 癟ok da uzak deil asl覺nda). Grand Seiko mevzusu ise tamamen "Japon saatine o kadar para verilmez imaj覺" ile alakal覺 san覺rsam. ok da haks覺z olduunu s繹ylemek zor a癟覺kcas覺. Bir marka kendini az 癟ok bir klasmanda konumland覺rmal覺 diye d羹羹n羹yorum. L羹ks saat denildi mi kimsenin akl覺na Seiko gelmez.
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj chaturanga » 15 Kas 2017, 13:34

Ankthas yazd覺:
EyitimliAdam yazd覺:ahsen benim i癟in, parantez i癟indekiler 2. 3. tercihler;

500 liraya Oris varsa hemen alay覺m, 6 bine Rolex de kabul羹md羹r, gerekirse b繹brekleri satar al覺r覺m birka癟 tane. aka bir yana fiyatlar kurun 1.2 TL olduu zamanlardan kalm覺 gibi duruyor(y覺l 2008 癟ok da uzak deil asl覺nda). Grand Seiko mevzusu ise tamamen "Japon saatine o kadar para verilmez imaj覺" ile alakal覺 san覺rsam. ok da haks覺z olduunu s繹ylemek zor a癟覺kcas覺. Bir marka kendini az 癟ok bir klasmanda konumland覺rmal覺 diye d羹羹n羹yorum. L羹ks saat denildi mi kimsenin akl覺na Seiko gelmez.

Aynen :thumbup:

Bende 500-1500 TL aras覺 Oris 繹nerildiini g繹r羹nce hani nerede acaba diye bakacakt覺m eski bir konuymu.

Dolar baz覺nda 0-100 / 100 - 300 / 300 -500 / 500-1000 / 1000+ gibi kategorize edilse daha anlaml覺 olacak gibi duruyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
chaturanga

Kay覺t: 21 Haz 2015, 11:06

Mesaj Leventt06 » 01 Ara 2017, 12:38

ResimResim bu ili saat aras覺nda kald覺m siz olsan覺z hangisini al覺rd覺n覺z ?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Leventt06

Kay覺t: 01 Ara 2017, 09:50

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 89 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners