Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Mesaj SeSsizlik » 20 Eyl 2018, 13:57

nzmokur@@@@......

kardes estafullah sanirim cidden ters tarafindan kalktin :) ben gayet dogal bi cevap yazdim yani bi tepki falan degildi sana ve yardimci olmaya calisan herkese tesekk羹r ediyorum.

ozgtegin@@@....

o zaman biraz uzun gibi olucak ama tam anlamiyla yazayim.

1) Bileklerim ince evet. ( kac mm lik olmali 40mm 45 mm arasi iyimi )

2) Otomatik kuvars vss inanin hic anlamiyorum yani benim icin skintisiz ve g羹ncel gecerli teknoloji neyse o olsun ( tavsiyelere acigim yani )

3) Swis made 繹nemliymis olmusken Swis made olsun

4) Celik ve titanyum arasinda kararsizim titanyum cabuk ciziliyormus ( Deri kesinlikle istemiyorum ) g繹nl羹m mat degil parlak metalden yana ama MAT tta olabilir ( Tavsiyeyeler acigim )

5) Hayatimda ilk defa saat alicam fiyat araligim 400 euro ile 750 euro arasinda ( Almanyada yasiyorum )

6) Cam olarak en iyisi Safirmis sanirsam

Baska kriter kaldimi benim aklima gelmeyen yada bilmedigim siz hatirlatin onlarida yazarim skinti yok.

ilgilenen yardimci olmaya calisan herkese tekrardan tesekk羹r ediyorum ( Site y繹netimine keske bi TESEKKR butonu olsaydi )
Kullan覺c覺 avatar覺
SeSsizlik

Ya: 46
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 13:43

Mesaj CptOz » 20 Eyl 2018, 14:20

Say覺n Sessizlik Almanya'da Made in Germany saatlere bakabilirsiniz bence. Nomos beendiim markad覺r. 1000 veya biraz yukar覺s覺na kadar 癟覺kabilirseniz uygun bir Nomos mekanik bulabilirsiniz diye d羹羹nuyorum. Ordaki fiyatlar daha uygun olabilir... Bileiniz ince ise 37-41 mm aral覺覺ndaki saatler iyi olur...

rnek:

https://www.jomashop.com/nomos-club-cam ... h-735.html

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj mereras » 05 Ara 2018, 10:28

Ankthas yazd覺:
bgdogan yazd覺:Merhaba Arkadalar ,
Bankac覺y覺m. 0-1.000 TL aral覺覺nda , tak覺m elbise ile kullan覺lacak , hem spor hem klasik havas覺 olabilen , bileimin ince olmas覺 m羹nasebeti ile a覺r olmayan erkek saati tavsiyelerinizi bekliyorum. Evlendirme program覺nda gibi hissettim bir an :lol:

B羹t癟enin biraz 羹st羹nde ama kendi fiyat skalas覺ndaki en iyi dress watch olduu i癟in Seiko SRPB41J Cocktail Time Blue Moon diyorum:

http://www.hepsiburada.com/seiko-presage-srpb41j-otomatik-erkek-kol-saati-p-HBV000008KF84?magaza=EDESSA%20SAAT&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=EAIaIQobChMI_IjB-6K32AIVoQvTCh169Ab1EAQYAiABEgIBDvD_BwE

Bu saati 1400tl ye alm覺t覺m. 2000tl yi ge癟mi. G羹zel hafif beendiim bir saat. Otomatik olmas覺 da en iyi taraf覺. Tek k繹t羹 yan覺 fosforlu olmamas覺. Karanl覺kta saate bakmak 癟ok zor.
Kullan覺c覺 avatar覺
mereras

Kay覺t: 05 Ara 2018, 10:06

Mesaj espinosa » 06 Oca 2019, 00:18

SeSsizlik yazd覺:nzmokur@@@@......

kardes estafullah sanirim cidden ters tarafindan kalktin :) ben gayet dogal bi cevap yazdim yani bi tepki falan degildi sana ve yardimci olmaya calisan herkese tesekk羹r ediyorum.

ozgtegin@@@....

o zaman biraz uzun gibi olucak ama tam anlamiyla yazayim.

1) Bileklerim ince evet. ( kac mm lik olmali 40mm 45 mm arasi iyimi )

2) Otomatik kuvars vss inanin hic anlamiyorum yani benim icin skintisiz ve g羹ncel gecerli teknoloji neyse o olsun ( tavsiyelere acigim yani )

3) Swis made 繹nemliymis olmusken Swis made olsun

4) Celik ve titanyum arasinda kararsizim titanyum cabuk ciziliyormus ( Deri kesinlikle istemiyorum ) g繹nl羹m mat degil parlak metalden yana ama MAT tta olabilir ( Tavsiyeyeler acigim )

5) Hayatimda ilk defa saat alicam fiyat araligim 400 euro ile 750 euro arasinda ( Almanyada yasiyorum )

6) Cam olarak en iyisi Safirmis sanirsam

Baska kriter kaldimi benim aklima gelmeyen yada bilmedigim siz hatirlatin onlarida yazarim skinti yok.

ilgilenen yardimci olmaya calisan herkese tekrardan tesekk羹r ediyorum ( Site y繹netimine keske bi TESEKKR butonu olsaydi )

Bana g繹re tek saat kullan覺lacaksa o saat rolex submariner olmal覺. B羹t癟e aral覺覺 buna elvermediine g繹re pekala steinhart ocean one veya davosa ternos al覺nabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
espinosa

Kay覺t: 03 Eki 2010, 21:04

Mesaj SeSsizlik » 08 ub 2019, 20:02

Arkadalar gerek burdan, gerek deiik kanallardan edindiim bilgiler sonras覺nda spor, g羹ndelik ve 繹zel aktivitelerde 3 羹 biarada rahat ve g羹venli ekilde (salaml覺k) olarak kullana bileceim model olarak Garmin fenix 5 te karar k覺ld覺m safir cam koyu gri 癟elik kordon ve kutudan 癟覺kan ilave silikon kordonla 900 euroluk liste fiyat覺 Black friday indirimli 600 euro ya alm覺 bulunuyorum. Ve iyikide alm覺覺m her y繹n羹yle memnunum. Yorum ve fikirleriyle yard覺mc覺 olmaya 癟alian herkese tekrar teekk羹r ediyorum. Resim

BLA-L29 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
SeSsizlik

Ya: 46
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 13:43

Mesaj Yuyanikatc » 06 Mar 2019, 17:03

Merhabalar s覺f覺r Breitling Navitimer 1 B04 Chronograph 48 Black Croco ve Omega Speedmaster Moonwatch Caliber 1863 aras覺nda karars覺z kald覺m. 襤lk olarak hangisini almal覺y覺m ikinci el deeri-prestij vs gibi farkl覺 bak覺 a癟覺lar覺 ile g繹r羹lerinizden yararlanmak isterim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Yuyanikatc

Ya: 34
Kay覺t: 08 Haz 2015, 17:44

Mesaj debra » 07 Mar 2019, 07:46

Yuyanikatc yazd覺:Merhabalar s覺f覺r Breitling Navitimer 1 B04 Chronograph 48 Black Croco ve Omega Speedmaster Moonwatch Caliber 1863 aras覺nda karars覺z kald覺m. 襤lk olarak hangisini almal覺y覺m ikinci el deeri-prestij vs gibi farkl覺 bak覺 a癟覺lar覺 ile g繹r羹lerinizden yararlanmak isterim.
Moonwatch

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
debra

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj g繹rkemk » 07 Mar 2019, 09:23

Yuyanikatc yazd覺:Merhabalar s覺f覺r Breitling Navitimer 1 B04 Chronograph 48 Black Croco ve Omega Speedmaster Moonwatch Caliber 1863 aras覺nda karars覺z kald覺m. 襤lk olarak hangisini almal覺y覺m ikinci el deeri-prestij vs gibi farkl覺 bak覺 a癟覺lar覺 ile g繹r羹lerinizden yararlanmak isterim.

o 48 saatin 48 mm 癟ap覺nda olduunu anlat覺yorsa devasa bir saatten bahsediyorsunuz demektir bilek 癟ap覺n覺z 20 cm deilse televizyon ekran覺 gibi durabilir
Kullan覺c覺 avatar覺
g繹rkemk

Kay覺t: 02 Eyl 2016, 14:57

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners