Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Fiyat Klasmanlarina G繹re Tavsiye Edilen Saatler

Mesaj Bond » 10 Mar 2010, 10:43

Bence orda arkadalar 500-1500 aras覺 derken Orisi veya MeisterSingeri 1500 seviyesinde belirtmiler. Oris Diver olarak deil alt segment modelleri 繹nermiler gibi alg覺lad覺m ben, 1500 TL seviyesine 羹lkemizde yetkili bayiiden al覺nabilecek baz覺 modeller var. Forumda da bir tane al覺n覺p k羹癟羹k durduu i癟in iade edilmiti, Artelier Skeletondu herhalde, ho bir modeldi. Tabii yurtd覺覺 fiyatlar覺n覺 g繹z 繹n羹ne al覺nca 癟ok model var $ 500-1000 US olarak ama 500 TL olarak 羹lkemizde elbette yoktur kat覺l覺yorum. Birde san覺r覺m 繹rnek MeisterSingerin 1500-5000 aras覺 modelleri olmas覺na ramen d羹羹k fiyatl覺 modellerini 繹nermiler. San覺r覺m ahsi d羹羹nceleri olarak markan覺n y羹ksek fiyatl覺 modellerini fiyat/performans oran覺na g繹re tavsiye etmemiler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj razz » 10 Mar 2010, 11:18

Bu s覺ralama "saat" olarak yap覺lm覺t覺.. "Diver saat" olarak deil.. Haliyle 900 TL fiyat覺yla Oris Pointer Date'i 500-1500 TL aral覺覺na koymaktan daha normal ve doru ne olabilir?
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan覺c覺 avatar覺
razz

Ya: 47
Kay覺t: 18 Ara 2009, 16:05

Mesaj 2fast4u » 12 Mar 2010, 11:39

Ne demek istedigim anlasilmis fakat hizli yazdigim icin sunu unutmusum.Bende Diver derken en basit diver modelini baz almisim onuda belirteyim.Pointer date i hic aklima getirmedim.
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj pavese » 01 Eki 2010, 10:34

Topik 癟ok g羹zelmi CLK. Ben de bireyler yazmaya 癟al覺aca覺m.

Bu t羹r konular覺 arada devam ettirmek laz覺m asl覺nda, bunlar g羹ncellii devam edebilecek konular. Nitekim g繹r羹lme say覺s覺na bak覺ld覺覺nda hemen herkesin fikir edinmek i癟in buraya girdii g繹r羹l羹yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
pavese

Ya: 50
Kay覺t: 27 Au 2010, 09:30

Mesaj trgykllm » 23 Eki 2010, 21:25

Evet b繹yle bir bal覺a ahsen ben ihtiya癟 duyuyorum, Chronotech CT6132-M02 model bir saat beendim kolumda denedim ve 340 TL fiyata buldum, sonra da bug羹n watchmonster.co.uk diye bir internet sitesi Seiko modelleriyle akl覺m覺 癟eldi g羹venilir midir bilmiyorum bilen arkadalar yorum yaparsa sevinirim...

Chronotech'in bahsettiim modeli hem 癟ok 覺k hem de 0-500 TL aras覺na al覺nabilecek en iyi chrono mekanizmal覺 saat gibi geldi bana...
Kullan覺c覺 avatar覺
trgykllm

Kay覺t: 23 Eki 2010, 11:51

Mesaj Clk » 23 Eki 2010, 22:07

Chronotech hem orijinal dizayna sahip hem de kaliteli bir marka. Senelerdir Chronotech saatim aynen ilk g羹nki gibi ne atma yapti ne bozuldu v.s. Tavsiye ederim.
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj fehmiilker » 17 Kas 2010, 20:41

mrb arkadalar sizlerin tavsiyesine ihtiyac覺m var
fazla bi b羹tcem yok. Swatch SVGK401G saatini almaya karar verdim fiyat覺 650 tl. Fakat bu saatin kasas覺 Polyamide bundan dolay覺 biraz karars覺z kald覺m.
Bu fiyatlara otomatik mekanizmal覺 hamilton tissot gibi marka saat bulamam herhalde sizce bu saat almaya deermi
saatin linki : http://www.swatchsaat.com/urun.asp?id=1 ... h+SVGK401G
fehmiilker

Ya: 41
Kay覺t: 30 Eki 2010, 23:56

Mesaj drk » 17 Kas 2010, 21:04

Fehmiilker foruma hogeldiniz.

B羹t癟eniz az覺msanacak bir miktar deil. G繹sterdiiniz swatch'覺n kasas覺 plastik hatta mekanizmada da bir癟ok plastik par癟a kullan覺l覺yor yaln覺z bu saatin k繹t羹 olduu anlam覺na gelmez, speedmaster moonwatch 覺n mekanizmas覺nda da plastik par癟a var. Yaln覺z saat geneli itibari ile kaliteli tan覺m覺n覺 haketmiyor. Bu b羹t癟elerde daha "iyi" saatler almak m羹mk羹n.
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 95 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners