Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Fiyat Klasmanlar覺na G繹re Tavsiye Edilen Saat Markalar覺

Mesaj mevsuf » 25 Eyl 2016, 22:54

Nethiustr cevab覺n覺z i癟in teekk羹rler. Sizin saatiniz de ger癟ekten 癟ok homu. Ama maalesef b羹t癟e olarak beni a覺yor. Benim bakt覺覺m mako ve bambino zannedersem karpa garantili olduu i癟in biraz daha uygun. uan i癟in 550-600 tl'yi aamam. Keke saatinizi alabilseydim. :(
Kullan覺c覺 avatar覺
mevsuf

Kay覺t: 14 Au 2016, 22:12

Mesaj Umutt » 25 Eyl 2016, 23:04

0-500 tl
Seiko,Orient,Citizen,Poljot,Vostok,Luch,Parnis,Tisell

500-2.500 tl
Tissot,Mido,Certina,Hamilton,Frederique Constant,Louis Erard,Steinhart,Davosa,Junkers,Junghans,Orientstar

2.500-10.000 tl
Longines,Oris,TagHeuer,Tudor,Breitling,Omega,Eterna,Sinn,Meistersinger,Laco,Union Glasshutte

10.000-25.000 tl
Rolex,Jager LeCoultre,Frank Muller,Panerai,Cartier,Ulysse Nardin,Iwc

Not: fiyat aral覺klar覺n覺 biraz esnek d羹羹nd羹m,繹rnein bir ka癟 y羹zliral覺k fark i癟in markay覺 bir alt s覺n覺fa ya da bir 羹st s覺n覺fa yazmad覺m.Ayr覺ca baz覺 markalarda k覺smen ikinci el deerlerini de dikkate ald覺m.

Sent from my iPad using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Khan » 25 Eyl 2016, 23:53

mevsuf yazd覺:Nethiustr cevab覺n覺z i癟in teekk羹rler. Sizin saatiniz de ger癟ekten 癟ok homu. Ama maalesef b羹t癟e olarak beni a覺yor. Benim bakt覺覺m mako ve bambino zannedersem karpa garantili olduu i癟in biraz daha uygun. uan i癟in 550-600 tl'yi aamam. Keke saatinizi alabilseydim. :(

Al sat al sat yapmamak i癟in biraz daha sabredip karar verebilirsiniz. Zira uan alaca覺n覺z saatlerin ikisi de sizi zaman i癟inde deiime iter ise, zarar覺n覺z %40 seviyesinde olur. Sabredip doru olana ate edin derim :)
God is good! Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Nethuistr
Kullan覺c覺 avatar覺
Khan

Kay覺t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj manil » 26 Eyl 2016, 00:09

500 tl alt覺nda 5 serisi d覺覺nda seiko var m覺? Biraz underrate etmiiz sanki :)

Not: GS demedim ayr覺ca. ;)

Sent from my D6603 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj Passavant » 26 Eyl 2016, 04:14

Arkadalar merhaba, 1500-2000 lira aral覺覺nda, erkek kardeime mezuniyet hediyesi bir saat almak istiyorum, ilk saati olacak.

nce Seiko d羹羹nd羹m, sonra kinetik modellere sonra da solar modellere g繹z羹m kayd覺. ncelikle u modeli beendik. 羹nk羹 kronograf ve takvim 繹zellii de var. stelik g羹ne enerjisi ile 癟a覺覺yor. Ancak bu tarz 繹zelliklere girince Casio edifice serisinden fark覺 nedir diye d羹羹nmeye bal覺yor insan. O da ayn覺 繹zellikleri ve hatta fazlas覺n覺 (pusula, 癟ift zaman vs gibi 繹zellikleri) Dier bir yandan yine kronograf 繹zellikli baka saatlere de a癟覺覺z 繹neri olarak. Bir iki 繹neri ile yard覺mc覺 olursan覺z 癟ok seviniriz. Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Passavant

Kay覺t: 26 Eyl 2016, 04:02

Mesaj Umutt » 26 Eyl 2016, 11:51

aynen dediiniz gibi 500 tl ye kadar olan s覺f覺r ve ikinci el modelleri d羹羹nd羹m ben de.Markalar覺 yazarken kendi bak覺 a癟覺mla f/p gozettiim i癟in bir 羹st listeye terfi ettirmek istemedim hocam.Listedeki bir 癟ok marka i癟in benzer durum ge癟erli.rnein Fc nin de 2.500 u aan model say覺s覺,amayanlara g繹re fazlad覺r ama 羹stteki aral覺kta daha g羹癟l羹 alternatifler olduu i癟in d羹羹k olanda b覺rakt覺m onu da

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Mesaj Umutt » 26 Eyl 2016, 19:26

Passavant yazd覺:Arkadalar merhaba, 1500-2000 lira aral覺覺nda, erkek kardeime mezuniyet hediyesi bir saat almak istiyorum, ilk saati olacak.

nce Seiko d羹羹nd羹m, sonra kinetik modellere sonra da solar modellere g繹z羹m kayd覺. ncelikle u modeli beendik. 羹nk羹 kronograf ve takvim 繹zellii de var. stelik g羹ne enerjisi ile 癟a覺覺yor. Ancak bu tarz 繹zelliklere girince Casio edifice serisinden fark覺 nedir diye d羹羹nmeye bal覺yor insan. O da ayn覺 繹zellikleri ve hatta fazlas覺n覺 (pusula, 癟ift zaman vs gibi 繹zellikleri) Dier bir yandan yine kronograf 繹zellikli baka saatlere de a癟覺覺z 繹neri olarak. Bir iki 繹neri ile yard覺mc覺 olursan覺z 癟ok seviniriz. Resim

22 -23 yalar覺ndaki gen癟 arkada覺m i癟in akl覺ma ilk helen modeller 1.500 tl-2.000 tl aral覺覺nda kalma art覺 varsa; steinhart nav uhre ya da ocean serileri,tissot prs516 ve hamilton pan europ olurdu

Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Mesaj ggerenimo » 26 Eyl 2016, 23:56

Herkes elindeki saate g繹re yorum yap覺yor tissot ile rolex i kar覺lat覺r覺yorsan覺z Yok art覺k derim

Kullan覺c覺 avatar覺
ggerenimo

Kay覺t: 11 Nis 2016, 10:03

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 103 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners