Resimdeki Saatin Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Resimdeki Saatin Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj Extreme » 05 Au 2014, 16:11

Foruma baska 2 konu icin uye oldum ama ilk soruyu beni ilk g繹ruste etkileyen bu saatle ilgili sormak istiyorum, Samuel L JAckson'un kolunda g繹rd羹m muhtemelen oldukca pahalidir ama alabilecegim duzeyde ise markasini 繹grenmek istiyorum nasil bulabilirim bu saatin markasini arkadaslar?

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Extreme

Kay覺t: 04 Au 2014, 18:20

Re: Resimdeki Saatin Markas覺 Hakk覺nda Bilgi

Mesaj mrbars » 06 Au 2014, 11:45

Philip Stein Teslar Signature dual time
Kullan覺c覺 avatar覺
mrbars

Ya: 49
Kay覺t: 07 Mar 2012, 12:39

Mesaj Extreme » 14 Au 2014, 21:40

Tesekkur ederim mbars fiyatida son derece uygun geldi arastirirken s繹yle bir bilgiye ulastim dogru olma ihtimali var midir?

Saat devi Philip Stein Teslar, stres y羹z羹nden yaanan ba ar覺lar覺na ve uykusuz gecelere son verecek elektro-manyetik saat 羹retti. Gece derin uyku sayesinde g羹nd羹z ekerlemelerin de 繹n羹ne ge癟en saati, 26 襤ngiliz milletvekili test edip onaylad覺! Bakent Londradaki Chiron Clinic, bu 繹zel saatin ie yarad覺覺n覺 arat覺rmayla kan覺tlad覺. Saatin i癟indeki 8 hertzlik elektromanyetik frekansl覺 癟ip, 繹zellikle elektronik eyalar y羹z羹nden ortaya 癟覺kan negatif dalgalar覺 yok ediyor. Dalgalar覺n yol a癟t覺覺 ba ar覺s覺, kalp ritmi bozukluklar覺 ve uykusuzluk ortadan kalk覺yor. Klinik bir ayl覺k denemeler boyunca vekillerin yar覺s覺na elektro-manyetik saat, dier yar覺s覺na ise irketin s覺radan bir baka saati tak覺ld覺. zel uyku saatini takan vekiller kullanmaya balad覺ktan sonra 癟ok daha rahat uyuduklar覺n覺, kalp rahats覺zl覺klar覺 yaamad覺klar覺n覺 belirtti. Muhafazak璽r Parti milletvekili Justine Greening, saatin b羹rodaki bilgisayar, televizyon ve elektronik eyalardan yay覺lan manyetik alanlar覺n k覺r覺lmas覺n覺 salad覺覺n覺 belirtti. Saat 600 dolardan piyasaya 癟覺kar覺ld覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
Extreme

Mesaj Thevenin » 14 Au 2014, 21:58

Kanitlanmis bir faidesi tabii ki yok.

Guzel bir tesbih alin derim yerine, saadettir, ya sabirdir, ferahliktir :D
Thevenin
Kullan覺c覺 avatar覺
Thevenin

Ya: 36
Kay覺t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj Extreme » 14 Au 2014, 21:59

yle bir sey dedinki Thevenin iki koleksiyonum var biri saat biri tesbih :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Extreme

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 70 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners