Cortebert Bilgi ve Tarih├že

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Cortebert Bilgi ve Tarih├že

Mesaj sosyalcan » 05 Tem 2010, 10:30

Ke┼čke bu g├╝nlere saklasayd─▒n─▒z. De─čerli bir saat ve ├Âzellikle 70li y─▒llarda sahte ├žok sahte saat yoktu!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sosyalcan

Kay─▒t: 17 ┼×ub 2010, 16:12

Mesaj Bond » 05 Tem 2010, 15:05

TSF'ye ho┼čgeldiniz Kemalguner. Herhalde o model firma Quartz krizinde Perseo taraf─▒ndan sat─▒n al─▒nmadan ├Ânceki ├╝retimlerdendir ve markan─▒n var oldu─ču d├Ânemdeki orjinal eski saatlerdendir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 20:36

Mesaj sissente » 31 Tem 2010, 20:37

Selamlar. Foruma yeni ├╝ye oldum ve gezinirken bu ba┼čl─▒─č─▒ g├Ârd├╝m. Babam s├╝nnetimde alm─▒┼čt─▒ saati 1976 y─▒l─▒nda. Hala saklar─▒m. Saat hala ├žal─▒┼č─▒yor. Kolunuz hareket ettik├že otomatik kuruluyor. Bir ├žocuk i├žin a─č─▒r bir saatti ama ├žok an─▒s─▒ var :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sissente

Kay─▒t: 31 Tem 2010, 20:06

Mesaj Monarch » 31 A─ču 2010, 00:33

sissente; ├Âncelikle foruma ho┼č geldiniz. Nacizane bir tavsiye; foto─čraf─▒n─▒ ├žekti─činiz saatinizi diz ├╝st├╝ bilgisayar─▒n─▒z─▒n hoparl├Âr k─▒s─▒mlar─▒na ya da onlara yak─▒n yerlerine b─▒rakmazsan─▒z saatiniz ├žal─▒┼čmaya devam edecektir. Saatler m─▒knat─▒slar─▒, manyetik ortamlar─▒ hi├ž sevmezler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Monarch

Kay─▒t: 02 ┼×ub 2010, 05:50

Mesaj uurdundar » 08 Eyl 2010, 23:29

bu saat markas─▒ndan bir arkada┼č─▒m bahsetmi┼čti...
├žok g├╝zel ve ├žok uygun fiyata saatlerin oldu─čunu s├Âylemi┼čti...
ancak sirkeciye birlikte gidecektik bir t├╝rl├╝ k─▒smet olmad─▒...
cortebert marka 4-5 tane saat var san─▒r─▒m kendisinde ve hepsini anlata anlata bitiremiyor...

bu sirkecideki yerin ad─▒ neydi acaba saatleri alan arkada┼ča soruyorum ayn─▒ yer midir oraya da gitmek isterim...

birde saatler gayet g├╝zelmi┼č g├╝le g├╝le kullan─▒n...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
uurdundar

Kay─▒t: 20 A─ču 2010, 23:29

Re: Cortebert Saat Fiyatlar─▒?

Mesaj bengtuna » 28 Ara 2010, 16:31

Herkese merhaba!TSF'ye bug├╝n kat─▒ld─▒m,sebebi de bir Cortebert saat.Ben de bir saat tutkunuyum ve alakas─▒z bir kuyumcuda ├žok g├╝zel bir Cortebert saat g├Ârd├╝m,resmen vuruldum!Kuyumcu, orijinal ve garantili oldu─čunu s├Âyledi.Fiyat─▒ ise:200 Dolar'd─▒.A├ž─▒k├žas─▒, Cortebert saat fiyatlar─▒ hakk─▒nda hi├žbir fikrim yok.Ama TSF'deki yorumlardan anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla makul fiyatlara sat─▒lan bir markaym─▒┼č.Bu durumda 200 dolarl─▒k fiyat hakk─▒nda g├Âr├╝┼člerinizi almak istiyorum.Saati ├žok be─čendim ama kaz─▒klanmak da istemiyorum tabii ki.Ne dersiniz?

Bu arada kuyumcu 275 TL'ye kadar indi!Art─▒k 275 TL'lik fiyat ├╝zerinden yorumlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bengtuna

Kay─▒t: 28 Ara 2010, 16:18

Mesaj Bond » 29 Ara 2010, 03:53

Saati g├Ârmeden modelini bilmeden ne gibi bir cevap verebiliriz bengtuna :?: ─░nternet arama motorlar─▒ ile modelin fiyatlar─▒n─▒ kar┼č─▒la┼čt─▒rman san─▒r─▒m faydal─▒ olacakt─▒r. Yeni fason Cortebert markas─▒n─▒n fiyat seviyesi herhalde bu aral─▒klarda, bu y├╝zden sadece tahmin olarak normal diyebiliriz herhalde. Al─▒rsan ┼čimdiden g├╝le g├╝le kullan, sonu├žta bilgiler verilmi┼č karar─▒ sen verirsin. Kuyumcular─▒n bu tarz saatlerden falan anlamas─▒n─▒ zaten beklememek laz─▒m. Belki dan─▒┼čma platformundan istedi─čin ├Âzelliklere g├Âre b├╝t├že limitinde farkl─▒ alternatif tavsiyelerine bakabilirsin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 20:36

Mesaj ustura » 05 Oca 2011, 00:24

Yanilmiyorsam ilk cikan "SAT - Panerailar'larin " icinde her ne kadar Rolex yaziyor olsada Cortebert 618 makina vardi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ustura

Kay─▒t: 25 Ara 2010, 21:29

Nedir bu Cortebert'in hikayesi

Mesaj Bulova88 » 24 Mar 2011, 20:17

Arkada┼člar merhaba piyasada ├Âzellikle kuyumcularda ve de tahtakale piyasas─▒nda Cortebert saatler kol geziyor.
Cortebert'in 1970 deki Quartz krizinde batt─▒─č─▒n─▒ okumu┼čtum. Ayr─▒ca piyasada ┼ču an sat─▒lan Cortebert saatlerin i├žinde Swis Mode diye anlams─▒z bir yaz─▒ var. Sat─▒c─▒ya sordu─čumda Swis Made yazmas─▒ i├žin par├žalar─▒n─▒n en az % 50 sinin isvi├žre men┼čeli olmas─▒ ve orada yap─▒lm─▒┼č olmas─▒ gerekir dedi. Bu Cortebert lerin baz─▒ par├žalar─▒ uzakdo─čuda ├╝retildi─či i├žin ├Âyle yaz─▒yormu┼č.

Yani son olarak Cortebert hala ayaktam─▒ yoksa tarih mi oldu.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bulova88

Kay─▒t: 26 Ara 2010, 22:34

Re: Nedir bu Cortebert'in hikayesi

Mesaj Clk » 24 Mar 2011, 20:27

Tarih oldu, kemikleri eridi, hatta Cortebertin yattigi yere belediye park yaptirdi :D

Tahminimce sadece isim benzerligini kullaniyorlar. Swiss Mode dolandiriciliktan baska birsey degil.
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Limited Edition Club

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 01:03

Mesaj fthdmrl » 27 A─ču 2012, 22:39

merhabalar...bug├╝n tahtakaleden cortebert saat ald─▒m ismini ilk defa duydum saat├ži 10 sene kullan hi├žbir sorun olmaz falan dedi ald─▒m saati saat ├žok ho┼č ama ak┼čam eve gelince internette saatin fiyat─▒na bak─▒m dedim ama benim ald─▒─č─▒m modelden ne bir resim ne bir bilgi hi├ž bir┼čeye ula┼čamad─▒m..saat sahte olabilirmi acaba
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fthdmrl

Kay─▒t: 27 A─ču 2012, 22:34

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - TWF Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: BarisFB, cagatay10, MertYe, moreye, serhat200 ve 26 misafir

Ancon X-35 Saat Sat─▒┼č B├Âl├╝m├╝ ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

TSF Partner Brands & Medias
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Milus
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Valbray
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners