Tissot T038.430.16.057.00 Bilgi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tissot T038.430.16.057.00 Bilgi

Mesaj Modern60 » 01 Haz 2010, 15:17

Victorinox Infantry Vintage ve Ambassador serilerinde aynı 2834-2 otomatik makine var. Fiyat aralığı da yakın. Yukarıda Frax1 de tavsiye etmiş. Ben de bakmanızı öneririm. alite olarak çok üst düzey. Tissot da çok iyi ama milyonlarca saat üreten bir fabrikalar topluluğu. Victorinox yılda sadece 120 bin adet üretiyor. Onu da takibe almanızı tavsiye ederim. Bu arada ETA 2834-2, 2836-2 nın 13 satır yani 29.5 mm çaıpnda olanıdır. 2836-2 ise 11.5 satır 26 mm dir. Büyük kasalara yerleştirlebilmesi için 2834-2 üretildi. Ayrıca rezervi de 38 saat yerine 43 saattir.
Kullanıcı avatarı
Modern60
Contributor

Re: Tissot T038.430.16.057.00 Bilgi

Mesaj SherlockHolmes » 01 Haz 2010, 23:33

Victorinox Infantry Vintage ve Ambassador serilerine bir göz attım. Ancak kadranın içinde sadece çizgi olan bir modelini göremedim. Rakamı bir saatim mevcut otomatik değil ama , bir sonraki saatimin hem mekanik hem de içinin çizgilerden oluşmasını istiyorum. Romen rakamlarını okumakta zorlandığım için tek çizgiyle gösteren modelleri tercih ediyorum.

Fiyat açısından bu saati daha uygun nereden bulabilirim?

Önerileriniz için teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
SherlockHolmes

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 74 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners