Hamilton HM32766513 Görüşleriniz Lütfen

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Hamilton HM32766513 Görüşleriniz Lütfen

Mesaj batamer » 20 Mar 2014, 11:53

Resim

Bu saati (Hamilton HM32766513) görünüş olarak beğeniyorum. Aslında IWC'nin modelini beğeniyorum tabii ama alamayacağım için bu saat limitleri zorlamak pahasına hedef olabiliyor...

Takım elbise ile de takabileceğim, ortalama bir kadran büyüklüğü ile tabiri caiz ise modası geçmeyecek beyaz kadranlı bir saat istiyorum.

Ancak bu fiyatı malzeme, mekanizma, genel kalite, marka değeri vb. bileşenlerle hep birlikte değerlendirebilmek beni aşıyor biraz.. Bu nedenle sizlerin görüşlerine ve/veya alternatif saat önerilerine ihtiyacım var..

Şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
batamer

Re: Hamilton HM32766513 Görüşleriniz Lütfen

Mesaj espinosa » 20 Mar 2014, 23:57

çok hoş duruyor buna benzer modellerin longines master collection serisinde bulunabileceğini düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
espinosa

Re: Hamilton HM32766513 Görüşleriniz Lütfen

Mesaj aquadent » 14 Oca 2015, 17:07

Aynı saati ben de keyifle kullanıyorum. 72 saate varan rezerv süresiyle,Longinesi aratmayacagını düşünüyorum.Ayrıva hamiltonun web sitesini ziyaret ederseniz,içiniz daha rahat edecektir kanımca..
Kullanıcı avatarı
aquadent

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 159 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners