Hamilton Saat Önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Hamilton Saat Önerisi

Mesaj smhhhh » 01 Şub 2014, 02:35

Arkadaşlar Hamilton saatler indirime girince alsam mı diye düşündüm ve sizin fikirlerinizi istiyorum.

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Hami ... 6412533/PD

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Hami ... 4511133/PD

Raketa Big Zero sahibiyim. Çelik kordonlu olana aklım gitti. Siz bu fiyata tavsiye eder misiniz ? Canlı gördünüz mü saatleri ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
smhhhh

Re: Hamilton Saat Önerisi

Mesaj smhhhh » 01 Şub 2014, 02:41

Ekstra olarak otomatik yazıyor saatlerde bu doğru mudur ? Bir yerde pilli olduğunu okumuştum.
Kullanıcı avatarı
smhhhh

Mesaj raven » 01 Şub 2014, 11:32

HM64511133 modeli otomatik ve çok şık bir saat. ben de almayı düşünmüştüm fakat tercihimi başka bir Hamiltondan yana kullandım. saat oldukça güzel ve gösterişli. hazır indirim varken değerlendirin. saat&saat e stok durumunu sorun sanırım bu saatten bir tane kamıştı :thumbup:
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

Mesaj Slayer39 » 01 Şub 2014, 14:51

Saa&Saat'e bir şeyler oluyor, dün öylesine gezinirken çok beğendiğim bir model olan Certina DS-1'in fiyatını görünce şok oldum, 455 TL yazıyordu, inanamadım, hemen sitelerinde verilen numarayı aradım, bir bayan çıktı, bayana "sitenizdeki fiyatlar güncel mi, şu üründe bir gariplik var, kontrol edin lütfen" dedim, bayan önce "Beyefendi indirim var ve fiyatlar güncel" falan dedi hiç bakmadan, dedim ki bu sefer "bakın bayan, bu fiyatta bir tesrlik var, kontrol etseniz iyi olur, mümkün değil bu rakamdan satmanız, çok ciddi bir hata yapıyorsunuz" diye üsteleyince telaşlandı, beni hatta beklettikten sonra döndü ve "evet, fiyat yanlış, frankı TL'ye çevirmemişler" dedi. Allah bilir bu esnada kaç kişi sipariş verdi, ne yaptılar bilmiyorum. Benim vicdanım el vermedi, olacak iş değil.
Şimdi bu ilgilendiniğiniz ikinci saatin de fiyatına bakıyorum, otomatik bir Hamilton için çok idalı bir fiyat, yani bence bir terslik var, pilli olabilir, model ile yazanlar farklı olabilir, fiyatı yorumlarken mekanizma çok önemli, mekanik bir saat için çok iyi bir fiyat, pilli için ise gereksiz pahalı, bence stok sorarken kesinlikle sitede yazan bilgileri de defalarca teyit ettirin, hata yapabiliyorlar, mağduriyet yaşanmasın.
selametle...
Kullanıcı avatarı
Slayer39

Mesaj zfr » 01 Şub 2014, 15:03

Geçen sene ikinci linkteki saati mağazada görmek istediğimizde pilli modeli getirmişlerdi. Sitede otomatik olarak belirtildiğini söylediğimizde hata olmuş demişlerdi. Mümkünse mağazada kontrol etmeden sipariş vermeyiniz.
"Saatin kendisi mekan, yürüyüşü zaman, ayarı insandır... Bu da gösterir ki zaman ve mekan, insanla mevcuttur!"
Kullanıcı avatarı
zfr

Mesaj smhhhh » 01 Şub 2014, 17:05

Arkadaslar magazaya gittim ve saatin pilli oldugunu ogrendim. Hevesim kursagimda kaldi :) Yardimci olmaya calisan herkese cok tesekkurler..
Kullanıcı avatarı
smhhhh

Mesaj ErsinGS » 01 Şub 2014, 18:09

Türkiyenin adet bazında ve zannedersem ciro bazında en fazla saatini satan firma web sitesinde otomatikle quartz ı karıştırıyor birbirine...
Kullanıcı avatarı
ErsinGS

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners