Wainer ve Emporio Armani Modelleri Seçim Tavsiyesi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Wainer mi, Emporio Armani mi?

Mesaj Erdem35 » 17 Kas 2013, 19:13

[quote="SiegFried"]Görüşleriniz için teşekkürler. Seiko almak istemiyorum nedense farklı bir şey olsun istiyorum. Bir saati daha çok beğendim. Victorinox alliance_chronograph. Fiyatı 1.700 civarında ama değer mi sizce?

VSA, armani ve wainer den tabiiki daha doğru bir tercih olacaktır... ama 1700tl vermem ben VSA aya... tissot ve Certinanın çok daha ucuza kronolu saatlerini bulabilirsiniz ;)
Şuradan Certina Modellerine
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Certina-saat-modelleri#1-0-24

Şuradan da Tissot modellerini inceleyin derim ben ;)

http://tissot.hizlisaat.com/c/erkek
En son Erdem35 tarafından 17 Kas 2013, 20:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ders Alınmazsa,Tarih Tekerrür Eder....!!
Kullanıcı avatarı
Erdem35

Re: Wainer ve Emporio Armani Modelleri Seçim Tavsiyesi

Mesaj asymptote » 17 Kas 2013, 20:02

Bu fiyata kronıgraf olmaz, olursa da 7750 olmaz. Tavsiyem o fiyata düz bir chronometer almanız. Mido modellerine mutlaka bakınız.. ;)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj Bg17 » 17 Kas 2013, 21:04

Bende moda yerine saat markalarina para vermenizi oneriririm. Ikinci ellere de bakabilirsiniz. Birde tabiki kolunuzda deneyin.
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj Kadirdemir » 14 Nis 2017, 15:25

Kesinlikle Wainer i tercih etmelisiniz, çünkü Wainer Armani den çok daha kaliteli bir saat, zaten saatten anlayan biriyseniz ürünü incelediğinizde aradaki farkı çok iyi ayırt edebilirsiniz, benim nacizane tavsiyem ikisinin de mekanizmalarını görmenizdir, mekanizmayı gördükten sonra BMW ile Hacı Murat ın arasındaki fark gibi benimle aynı fikirde olacağınızı düşünüyorum...

herkese iyi saatler güzel vakitler dilerim
Kullanıcı avatarı
Kadirdemir

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 82 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners