Festina Markas覺 Hakk覺nda Yorum

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Festina Markas覺 Hakk覺nda Yorum

Mesaj janjan » 03 Tem 2013, 16:52

mrb arkadaslar k覺z arkadas覺m覺n doum g羹n羹 we ben saat癟ide festina markal覺 b覺r saat beend覺m fakat bu markay覺 daha 繹nce duymad覺m a癟覺k癟as覺 huzursuzum model baar覺l覺 ama marka deerlendirmesi yapmak 覺st覺yorum.acil yard覺m edersen覺z sewinirim alay覺m eer iyiyse
Kullan覺c覺 avatar覺
janjan

Kay覺t: 03 Tem 2013, 16:33

Re: Festina Markas覺 Hakk覺nda Yorum

Mesaj herofb » 03 Tem 2013, 19:47

Spesifik olarak beendiiniz modelin 羹zerinden gidelim bence b繹ylece yine b羹t癟e ve tarz dahilinde 繹neriler gelecektir yoksa yaln覺zca festina'ya iyi ya da k繹t羹 demek eksik kal覺r ama illaki bir yorum isteniyorsa ben olsam festina almazd覺m diyebilirim
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj refresh » 03 Tem 2013, 23:55

ncelikle merhaba,

Festina saatlerin bir癟ok modelini yak覺ndan inceleme f覺rsat覺 bulmutum. F6744 modelini de 1 y覺l覺 ak覺n bir s羹redir kullan覺yorum. Bana kal覺rsa hem forum i癟inde hem de T羹rkiye piyasas覺nda hakkettii ilgili g繹remeyen bir marka. Tasar覺m a癟覺s覺ndan, kendi fiyat segmentindeki markalar (tommy, dkny gibi moda markalar覺n覺 da dahil edersek) aras覺nda hem orjinallik hem de g繹rsellik a癟覺s覺ndan 繹nde olduunu da s繹yleyebilirim. Kalite konusunda da i癟iniz rahat olabilir.
Eer fiyat konusunda ikna olduysan覺z alman覺zda bir sak覺nca g繹rm羹yorum. :thumbup:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
refresh

Kay覺t: 24 Mar 2012, 01:31

Mesaj asymptote » 03 Tem 2013, 23:56

Since 1902 ama makineler in..
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj refresh » 04 Tem 2013, 00:14

asymptote makineler galiba 癟in deil galiba, aa覺daki raklam kokan sitede "japanese heart" gibi bir tan覺m var:
http://www.watchalyzer.com/watches/festina-watches/

Ayr覺ca google'da festina chinese movement gibi aramalar覺m hep sonu癟suz kald覺 :)

janjan, o kadar 繹vd羹m ama ek olarak 繹zelikle klasik g繹r羹n羹ml羹 pilli bir bayan festina saatine $100'dan fazlas覺n覺 vermenizi de tavsiye etmem. Daha yuksek butcelerle Orient'in bayan koleksiyonlar覺na bakabilirsiniz:
http://www.aslansaat.com.tr/K52,M1,lady ... orient.htm
Kullan覺c覺 avatar覺
refresh

Kay覺t: 24 Mar 2012, 01:31

Mesaj asymptote » 04 Tem 2013, 00:19

Festina grupla kar覺t覺rd覺m ben. Zaten onlar b羹y羹k, Soprod'u falan sat覺n alm覺lard覺 bildiim kadar覺yla.

Mekanizma Japonsa ve fiyat uygunsa diyecek bir eyimiz yok tabi. Fiyat覺n uygunluu konusunda benim de kat覺laca覺m ekilde g繹r羹羹n羹 beyan etmisin zaten.. :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 50 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners