Orient Mako Yurtd覺覺 / T羹rkiye Fiyatlar覺 Bilgi ve Yorum

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Mako Yurtd覺覺 / T羹rkiye Fiyatlar覺 Bilgi ve Yorum

Mesaj carlito » 17 Oca 2013, 22:19

襤yi akamlar arkadalar. Bug羹n internet 羹zerinden 2 sipari verdim. Orient mako ve Orient mako xl. 襤ki arkada sipari verdik ama kafam覺zda bir tak覺m soru iaretleri var. Orient mako'yu 300 liraya Orient mako xl'覺 ise 330 liraya ald覺k. Sat覺n ald覺覺m覺z site aslan saat g羹vencesi ile ad覺m覺za kesilmi faturas覺, 2 y覺l tr distrib羹t繹r羹 garantisi ile sat覺 yapt覺klar覺n覺 s繹yl羹yor. Aslan saatin sitesine bakt覺覺mda ise bu firman覺n bayilerden biri olduu yaz覺yor. Buraya kadar herey normal ve g羹ven verici fakat fiyatlar覺 yurtd覺覺 ile k覺yaslad覺覺mda biraz akl覺m kar覺t覺 a癟覺k癟as覺. Orient watch usa sitesinde 290 dolar olan saat T羹rkiye'de nas覺l oluyor da 330 liraya sat覺l覺yor? Ayr覺ca saatlerin kodlar覺 da garip. Makonun kodu FEM diye balarken mako xl'覺n kodu SEM ile bal覺yor. Reklam olmas覺n diye sitenin ismini yazm覺yorum. Bu kadar a癟覺klama ile bana yard覺mc覺 olabilecek konunun ehli arkadalar var m覺? Sayg覺lar
Kullan覺c覺 avatar覺
carlito

Kay覺t: 14 Kas 2012, 19:54

Re: Orient Mako Yurtd覺覺 / T羹rkiye Fiyatlar覺 Bilgi ve Yorum

Mesaj Triton » 23 Mar 2013, 20:15

Arslan saatin sitesinde Mako g繹remedim. Bu tarz saatleri biriktiriyorum. Bende yurt d覺覺ndan 330 Tl civar覺nda sipari ettim. Fiyat覺n覺 %50 d羹羹rm羹ler.

Ayn覺 durum buras覺 i癟inde ge癟erli olabilir. Yine de 羹lkemizde sahtecilik diz boyu olduu ve Sirkecide sahte 羹r羹nler gerek sat覺 gerekse tamir i癟in getirilenler havada u癟utuundan, bu iten anlam覺yorsan覺z (ge癟enlerde bir sahte Panerai ye denk geldim, pes dedim) mutlaka distrib羹t繹r kanal覺n覺 ve sertifika + garanti belgesi olan覺n覺 tavsiye ederim.

D羹zeltiyorum varm覺 ... http://aslansaat.com.tr/U690,15,fem6500 ... orient.htm

orient te de b繹yle http://www.orient-watch.com/products/ca ... gory_id=39

yurt d覺覺nda kod EM ile bal覺yor. Herhalde yazma hatas覺
"I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots." Albert Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
Triton

Ya: 64
Kay覺t: 24 Haz 2012, 12:14

Mesaj k覺z覺lbulut » 29 Mar 2013, 02:53

Aslan saatten bu kadar ucuz alaca覺n覺oz覺 zannetmiyorum.Cuma Pazarlama saatcell gibi sitelerde hem kod deiik hem fiyatlar 癟ok uygun.Ama bu siteler Karpa garantisi veriyor.Yan覺lm覺yorsam kod ve fiyat 襤thal edilme politikas覺na bal覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
k覺z覺lbulut

Kay覺t: 26 May 2011, 00:59

Mesaj adamentium » 30 Mar 2013, 22:30

Cuma pazarlama dan daha 繹nce Orient Mako sat覺n ald覺m. Garantisi Karpa taraf覺ndan salanmakta. r羹nler kesinlikle orjinaldir. Bu noktada yurtd覺覺 fiyatlar覺 da baz alman覺n 癟ok sal覺kl覺 netice getireceini d羹羹nm羹yorum. ( Japonya hari癟 ) Netice itibariyle yurtd覺覺nda ki bir癟ok 羹lkeye de bu saatler Japonya'dan ihra癟 edilmekte. Hatta belli bal覺 markalar da yurtd覺覺 fiyatlar覺yla T羹rkiye aras覺nda hi癟bir fark yok. ( Seiko da da 繹yle ki Orient de ayn覺 gruba ait diye biliyorum ) Markadan markaya deiiyor galiba bu durum.
Kullan覺c覺 avatar覺
adamentium

Kay覺t: 27 ub 2012, 02:38

Mesaj dasri » 25 Nis 2013, 02:30

arkadalar bende cuma pazarlamadan bir saat almak istiyorum nas覺l memnun kald覺n覺zm覺 varm覺 bir s覺k覺nt覺 tavsiye edermisiniz?
ok s覺k覺ld覺ysan hayattan bir mezarl覺a git. l羹ler iyi bilir; yaamak g羹zeldir... N.Faz覺l K覺sak羹rek.
Kullan覺c覺 avatar覺
dasri

Kay覺t: 16 Nis 2013, 22:04

Mesaj adamentium » 25 Nis 2013, 09:01

dasri yazd覺:arkadalar bende cuma pazarlamadan bir saat almak istiyorum nas覺l memnun kald覺n覺zm覺 varm覺 bir s覺k覺nt覺 tavsiye edermisiniz?

Aray覺p bir stok 繹renin 繹ncelikle. Eer stoklar覺nda varsa herhangi bir sorun olmaz merak etmeyin.
Kullan覺c覺 avatar覺
adamentium

Mesaj dasri » 25 Nis 2013, 11:07

al覺cag覺m stokta yok ama bir s羹redir bekliyorum gelmedi halen gelirmi yoksa stokta y覺ok diemi b繹le d羹羹k fyat veriyorlar ?
ok s覺k覺ld覺ysan hayattan bir mezarl覺a git. l羹ler iyi bilir; yaamak g羹zeldir... N.Faz覺l K覺sak羹rek.
Kullan覺c覺 avatar覺
dasri

Kay覺t: 16 Nis 2013, 22:04

Mesaj adamentium » 26 Nis 2013, 00:08

dasri yazd覺:al覺cag覺m stokta yok ama bir s羹redir bekliyorum gelmedi halen gelirmi yoksa stokta y覺ok diemi b繹le d羹羹k fyat veriyorlar ?

Normal g羹ncel fiyatlar覺 buydu. Ben bu fiyat 羹zerinden sat覺n alm覺t覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
adamentium

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 99 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners