10.000 TL B├╝t├želi Dress Watch Tavsiyesi / Zenith Omega JLC

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 10.000 TL B├╝t├želi Dress Watch Tavsiyesi / Zenith Omega J

Mesaj Cihan » 03 Oca 2013, 10:56

Damada als─▒nlar Zenith'i Damat Bey'de sats─▒n ├╝st├╝ne para koyup Patek Philippe als─▒n :twisted:
Kalem&Saat!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cihan

Ya┼č: 18
Kay─▒t: 06 Nis 2012, 22:01

Mesaj Archimed » 03 Oca 2013, 14:12

Damad─▒ tan─▒yorum, ama as─▒l deste─či gelinin ve annesinin iste─či ├╝zerine yap─▒yorum. Damat g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla metal bilezikli bir Seiko Kronograf kullan─▒yor. Saatlere olan ilgisini bilmiyorum, ama yeni al─▒nacak saati ├žok sevece─čine eminim. K─▒smetse yar─▒n ├Â─čleden sonra veya ak┼čam ├╝zeri gelinin babas─▒yla saat bakmaya gidece─čiz. Son durumu yazaca─č─▒m :thumbup:

Bu arada Metin06'n─▒n da dedi─či gibi camilerdeki ba─č─▒┼č talepleri bazen b─▒kt─▒r─▒c─▒ olabiliyor. D├╝zenli camiye gitmem, ama caminin yolunu ve namaz k─▒lmay─▒ bilirim. Hutbelerdeki ba─č─▒┼člar bazen ad─▒n─▒ duymad─▒─č─▒m─▒z, Asya ve Afrika'daki yerlerdeki m├╝sl├╝manlar veya camilerin/dini kurslar─▒n bitmeyen bor├žlar─▒ i├žin isteniyor. Gelinin babas─▒ da zaman─▒nda i┼č yerine ├žok yak─▒n olan cami yapt─▒r─▒l─▒rken b├╝y├╝k miktarda ba─č─▒┼čta bulunmu┼č, neredeyse cami cemaatinin % 50'sinden fazlas─▒n─▒n da i┼č yerlerinin m├╝lk sahibi. Hal b├Âyle olunca abiyi a─čababa belleyip para iteyip b─▒kt─▒r─▒nca abi de camiden yolunu kesti. Yani e┼če─čin ┼čeyine su ka├ž─▒rma durumu olmu┼č :)

A├ž─▒k├žas─▒ kendi ├╝lkemde zor ko┼čullarda ya┼čayan insanlar dururken; islami rejim ile y├Ânetilen, do─čal kaynak gelirini ├╝lkenin sultan─▒n─▒n cebine indirdi─či, ├╝lkedeki a├ž, e─čitimsiz, sa─čl─▒ks─▒z, hijyenden uzak insanlar─▒n da kendi hayat ko┼čullar─▒n─▒ sorgulamad─▒klar─▒, ge├žimlerini temin etmek i├žin ter├Âr, gemi korsanl─▒─č─▒, k─▒z ├žocuklar─▒na fuhu┼č yapt─▒rma ve uyu┼čturucu i┼čine girdikleri yere para g├Ândermek mant─▒ks─▒z geliyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Archimed

Kay─▒t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj asymptote » 03 Oca 2013, 18:05

2 hafa ├Ânce m├╝ft├╝l├╝kten emir gelmi┼č, bizim mahallenin camisinde Suriye i├žin para toplan─▒yordu. Trajikomik bir durum. Birle┼čmi┼č Milletler ne halt yemeye var? D├╝nyan─▒n enayisi biz miyiz? T├╝rkiye'nin enayisi de cami cemaati mi? Neyse konu konuyu a├ž─▒yor, biz esas meseleye d├Ânelim. Biraz orta ya┼č ├╝zeri bir saat ama damat bey de 30'u a┼čm─▒┼č belirtti─činiz ├╝zere, o halde vmetinin ├Ânerdi─či JLC kal─▒c─▒, k├╝lt bir tasar─▒m olarak gelecek i├žin de g├╝zel bir yat─▒r─▒m olur an─▒ olarak. Siz kay─▒npederi JLC ye ikna edin, o olmazsa Zenith olsun.. (sanki damat benim.. :D)
"Evrende en b├╝y├╝k ziyan, sorgulama yetene─čini yitirmi┼č bir beyindir." - A. Einstein
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asymptote

Kay─▒t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj vmetin » 03 Oca 2013, 18:07

Ben kendim de JLC istiyorum ya, sanki bana al─▒n─▒yor ├žok seviniyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vmetin

Ya┼č: 83
Kay─▒t: 13 Ara 2011, 17:37

Mesaj Archimed » 05 Oca 2013, 18:35

Nihayet d├╝n ak┼čam ├╝zeri nakit 9.000 TL'ye Zenith Captain Central Second ald─▒k, ben ├žok be─čendim. Umar─▒m damat bu g├╝zelli─čin k─▒ymetini bilir. ┼×ans─▒ma nette buldu─čum ve be─čendi─čim modelin ayn─▒s─▒n─▒ ald─▒k http://www.zenith-watches.com/en/#/coll ... w/4/15/112
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Archimed

Mesaj Frax » 05 Oca 2013, 19:32

Hay─▒rl─▒ olsun, kutu a├ž─▒l─▒┼č─▒ i├žin damad─▒ piste davet ediyoruz :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Frax

Kay─▒t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj herofb » 05 Oca 2013, 23:38

Muhte┼čem bir se├žim olmu┼č , S├╝leyman Demirel'in deyimiyle evlilik Zenith saat gibi t─▒k─▒r t─▒k─▒r gitsin :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
herofb

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj vmetin » 06 Oca 2013, 11:13

Hay─▒rl─▒ olsun, g├╝zel saat.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vmetin

Ya┼č: 83
Kay─▒t: 13 Ara 2011, 17:37

Mesaj SeRxx » 06 Oca 2013, 11:34

10 numara bir secim olmu┼č, g├╝zel g├╝nlerde kullan─▒ls─▒n, mutluluklar─▒ daim osun :champ:
Ger├žek Saatlerin Konu┼čuldu─ču T├╝rkiye'nin Tek Ger├žek Saat Forumu
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeRxx
Global Moderator

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj brckk » 06 Oca 2013, 12:02

Archimed yazd─▒:Nihayet d├╝n ak┼čam ├╝zeri nakit 9.000 TL'ye Zenith Captain Central Second ald─▒k, ben ├žok be─čendim. Umar─▒m damat bu g├╝zelli─čin k─▒ymetini bilir. ┼×ans─▒ma nette buldu─čum ve be─čendi─čim modelin ayn─▒s─▒n─▒ ald─▒k http://www.zenith-watches.com/en/#/coll ... w/4/15/112

Archimed bence en guzel tercih olmu┼č. Kay─▒npeder anlatt─▒─č─▒na g├Âre birka├ž hafta uykusuz kalacak gibi :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
brckk

Kay─▒t: 05 Eyl 2012, 21:20

Mesaj Ahbob » 06 Oca 2013, 12:10

G├╝zel bir se├žim olmu┼č. G├╝zel g├╝nlerde kullan─▒ls─▒n. :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ahbob

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 26 Eyl 2010, 20:06

Mesaj Archimed » 07 Oca 2013, 13:55

G├╝zel dilekleriniz i├žin te┼čekk├╝rler, ben de damad─▒n saati mutlu g├╝nlerde kullanmas─▒n─▒ dilerim.

@Brckk; IWC'lerden sonra Zenith kay─▒npeder olacak abiye ila├ž gibi geldi. E─čer gaza gelip bakt─▒─č─▒m─▒z IWC'lerden birini alsayd─▒, kesinlikle uykusuz kal─▒rd─▒ :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Archimed

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners