Orient karars覺zl覺覺: Mako 3 vs Kamasu

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Orient karars覺zl覺覺: Mako 3 vs Kamasu

Mesaj frea » 13 May 2024, 21:21

Kamasu sert mako 3 soft g繹r羹n羹me sahip hangisini daha iyi kombinlersiniz siz daha iyi bilirsiniz hocam ama kiisel fikrim mako :)
Kullan覺c覺 avatar覺
frea

Kay覺t: 03 Nis 2024, 16:56

Mesaj MrJingles » 14 May 2024, 15:00

hknmtn yazd覺:Yeil de tercih edilebilir. Y羹ksek 覺覺kta, g羹nete belirgin bir yeil. D羹羹k 覺覺kta neredeyse siyah gibi.
Yurtd覺覺ndan gelecekse sorun olur. Saat elinize ulamaz.

Hocam maviyi ton olarak daha 癟ok seviyorum. nceliim mavi olacak. Evet yurt d覺覺 s覺k覺nt覺ym覺. Ama ikinci eli son 癟are olarak g繹r羹yorum. Kuzenime ald覺rtaca覺m.

frea yazd覺:Kamasu sert mako 3 soft g繹r羹n羹me sahip hangisini daha iyi kombinlersiniz siz daha iyi bilirsiniz hocam ama kiisel fikrim mako :)

Mako indis yap覺s覺 haricinde renk olarak ve 癟er癟eve olarak daha g羹zel. Ama dediim gibi rakams覺z ve tekd羹ze indis yap覺s覺 ile Kamasu daha temiz bir g繹r羹nt羹ye sahip. Birinde rakamlar ve 癟izgiler varken dierinde sadece 癟izgiler var. Bu arada bir arkada覺ma d羹n telefon ettim gitti bakt覺. Lacivert kadranl覺 Kamasu ve mavi kadranl覺 Mako 3 癟覺kard覺 adam ve k覺z teredd羹ts羹z Mako 3 daha g羹zel dedi. Bana fotoraflar覺 att覺. Arkada bordo ve siyah kadranl覺 olanlar da 癟覺km覺. Bir de siz bak覺n. :D

Mako 3
Resim

Kamasu
Resim
Ger癟ek bir saat enerjisini pilden ve 覺覺ktan deil sahibinden al覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
MrJingles

Kay覺t: 20 Mar 2018, 14:56

Mesaj MrJingles » 14 May 2024, 15:27

Akl覺ma gelmiken ilk Mako'nun 癟覺k覺覺n覺n 20. y覺l覺 olmas覺 sebebiyle 20th Anniversary Edition ismiyle 繹zel y覺l d繹n羹m羹 serisi 癟覺kard覺. Mako 3'ten tek fark覺 kadran 癟er癟eve rengi.

https://orient-watch.com/Mako-20th-Anniversary
Kullan覺c覺 avatar覺
MrJingles

Mesaj tmac61 » 14 May 2024, 19:12

@mrjingles resimler i癟in teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
tmac61

Kay覺t: 15 Nis 2022, 13:30

Mesaj Tyrael » 15 May 2024, 01:15

Sondaki mavi mako 3羹n tepesi daha b羹y羹k gibi geldi bana. Kamasunun tepesi k羹癟羹k ve kolay tutulmuyor. K羹癟羹k bir detay ama hesaba katmakta fayda var.
Kullan覺c覺 avatar覺
Tyrael

Ya: 41
Kay覺t: 08 May 2022, 21:12

Mesaj MrJingles » 15 May 2024, 21:17

Tyrael yazd覺:Sondaki mavi mako 3羹n tepesi daha b羹y羹k gibi geldi bana. Kamasunun tepesi k羹癟羹k ve kolay tutulmuyor. K羹癟羹k bir detay ama hesaba katmakta fayda var.

Evet Mako 3'te daha b羹y羹k g繹r羹n羹yor. Ama 癟ekimden kaynakl覺 da olabilir. 羹nk羹 Mako 癟ok daha yak覺ndan 癟ekilmi. unu da fark ettim. Kamasu'da 癟er癟evenin tamam覺 batan sona dakika indisleriyle 癟evrelenmi. Mako 3'te ise ilk 15 dakikal覺k yerde mevcut. Kadran ve 癟er癟eve Kamasu'da tek par癟a ve b羹t羹nlemi gibi tam bir uyum i癟inde. Senkronize yap覺da. Mako 3'te 15 dakikal覺k yerde olup kalan 45 dakikada olmamas覺 bende eksiklik hissi uyand覺rd覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
MrJingles

Mesaj MrJingles » 04 Haz 2024, 21:00

Keke bu saatin no date versiyonu olsa. Yahu tam istediim gibi.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
MrJingles

nceki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 17 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners