Sami Watches H.Moser&Cie  T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ Websitesi ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Raymond weil Quartz saat saniye sorunu

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Raymond weil Quartz saat saniye sorunu

Mesaj ilkerizmir » 18 Mar 2023, 23:55

Bug├╝n de─či┼čtirdim pilini. Saat ve saat, ya dedi iyi ki bize getirdiniz ├Âzel bir saat ├Ânemli falan filan. Ald─▒ktan sonra bi bakt─▒m arka kasan─▒n her yerini derin derin ├žizmi┼č. Ondan iyi ki dedi san─▒r─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ilkerizmir

Kay─▒t: 15 Mar 2023, 01:09

Mesaj Heesh » 19 Mar 2023, 00:00

Ge├žen bir olaya denk geldim bende Konyal─▒ saat bir adamdan bir pil de─či┼čimi i├žin 450 tl ald─▒ :) pili ka├ža ├žak─▒yorlar acaba zincir ma─čazalar

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Heesh

Kay─▒t: 30 Eki 2015, 16:00

Mesaj ilkerizmir » 19 Mar 2023, 01:19

300 ald─▒lar benden. Bide bi┼čeyle temizlik ├Âneriyoruz dedi fiyat art─▒yordu hi├ž dinlemedim o k─▒sm─▒, istemedim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ilkerizmir

Kay─▒t: 15 Mar 2023, 01:09

Mesaj hknmtn » 19 Mar 2023, 02:37

ilkerizmir yazd─▒:Saati alal─▒ 8-9 ay oldu normal mi bu durum. ├çok te┼čekk├╝r ederim siz s├Âylemeseniz hi├žbir google aramas─▒nda bulamam─▒┼čt─▒m. Herhangi bir saat├ži bu i┼či yapabilir mi peki? 300m su ge├žirmez bir saat

1-Saatte kronograf varsa ve s├╝rekli ├žal─▒┼č─▒yorsa yakla┼č─▒k 1 y─▒lda pilin bitmesi normaldir.
2-Saat bayide kald─▒─č─▒ s├╝rede ├žal─▒┼čt─▒ysa k─▒sa s├╝rede bitebilir normaldir.
Farkl─▒ bir ├Âzelli─či yoksa yakla┼č─▒k 2 y─▒lda pilin bitmesi de normal kar┼č─▒lanabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj Eterna » 19 Mar 2023, 10:29

ilkerizmir yazd─▒:Bug├╝n de─či┼čtirdim pilini. Saat ve saat, ya dedi iyi ki bize getirdiniz ├Âzel bir saat ├Ânemli falan filan. Ald─▒ktan sonra bi bakt─▒m arka kasan─▒n her yerini derin derin ├žizmi┼č. Ondan iyi ki dedi san─▒r─▒m.

Hocam size herhangi bir saat├žiye g├Ât├╝rmeyin demi┼čtim. Saat ve saat bayileride herhangi bir saat├ži kavram─▒n─▒n ├Ânde gelenlerinden.

Forumumuzda g├╝venilir,referansli saat ustalar─▒ gibi bir ba┼čl─▒k vard─▒. Bir dahakine oradan bak─▒n. Ge├žmi┼č olsun.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Eterna » 19 Mar 2023, 10:32

Mtn yazd─▒:Aldiktan 8-9 ay sonra pilin bitmesi kisa bir sure gibi geldi bana. Tamam bayiide fazla durmus olabilir ama garanti kapsaminda degistirilebilir belki. ┼×├Âyle d├╝┼č├╝nd├╝m hocam saati ald─▒ktan 1 hafta sonra da ba┼č─▒n─▒za gelebilirdi bu, hi├ž fark yok.

Pek ├žok ma─čaza saati sat─▒n ald─▒ktan k─▒sa s├╝re sonra pili biterse ├╝cretsiz de─či┼čtirir. Tabii bu k─▒sa s├╝re kime neye g├Âre bilemiyorum.

Ben son o─čluma Kad─▒k├Ây de bir ma─čazadan Orient saat ald─▒m. Ma─čaza sahibi e─čer 1sene i├žerisinde pili biterse l├╝tfen bize getirin ├╝cretsiz de─či┼čtirelim dedi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 16 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners