Orient Fag00003W0 Otomatik Bilgi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Fag00003W0 Otomatik Bilgi

Mesaj wutcos » 31 Tem 2020, 04:35

Merhabalar, herkese sevdikleriyle mutlu bayramlar. İlk otomatik saatimi almaya karar verdim ve Orient Fag00003W0 modelini beğendim ancak bu fiyat aralığında daha iyi mekanızmaya sahip saat önerisi var mıdır, mineral cam gerçekten safir cama göre dayanıksız ve kısa ömürlü müdür gibi sorular aklıma takıldı ve size danışmak istedim. Ayrıca saati internetten almayı planladığım linki aşağıya bırakıyorum saatin orijinal olmamasından korkuyorum.

Ayrıca şunu sormak istiyorum daha öncesinde, amazon.com üzerinden dolarla saat alıp türkiye kaargosunu teslim almada sıkıntı yaşanıyor mu telefon alımı vs gibi?

https://www.hepsiburada.com/orient-fag00003w0-otomatik-erkek-kol-saati-p-HBV000007HDI7?magaza=%C5%9Eamil%20Saat&wt_gl=cpc.6816.shop.nelk.saat-gozluk-aksesuar-ssc&gclid=CjwKCAjw34n5BRA9EiwA2u9k35eVBEV8VYsTVHMie2iqd9esYJy74ALRv-G1hUOYX9IfzymL2XdSuRoCH1MQAvD_BwE

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
wutcos

Re: Orient Fag00003W0 Otomatik Erkek Kol Saati

Mesaj CptOz » 31 Tem 2020, 14:40

Başlangıç olarak Orient otomatik saatler iyidir. Fiyat performans olarak da tercih edilirler. Sizin beğendiğiniz saat dress (resmi) bir model olup günlük kullanıma uygun, güzel bir saat. Elle kurma ve saniye durdurma özelliği de mevcut. Safir camlı bir saat tabii ki çok daha pahalı olacaktır. Hepsi buradada sahte saat özellikle de Orient sahtesi olacağını sanmıyorum. Ayrıca N11 Şamil Saat'de de uygun indirim var şu an ve bakabilirsiniz.
Eğer günlük kullanıma daha uygun, saglam ve 200 mt su gecirmez bi saat düşünürseniz N11de Orient Mako 2 siyah var ve fiyat da oldukça uygun. Bütçenize ve zevkinize göre karar sizin, şimdiden güle güle kullanın... ResimResim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Re: Orient Fag00003W0 Otomatik Bilgi

Mesaj wutcos » 31 Tem 2020, 16:17

Teşekkür ederim cevabınız icin, attığım modelin siparişini bugün veriyorum ama attığınız indirim gerçekten güzelmiş. Deri kordonun zamanla koktuğunu ve kullanışli olmadığını duydum ama birkaç yerde gerçek deri koku tutmaz vs. Gibi şeylerde yazılmış.. Sizin bilginiz var mı
Kullanıcı avatarı
wutcos

Mesaj CptOz » 31 Tem 2020, 16:58

Deri kordon kalitesine ve kullanıma bağlı bir süre sonra deforme olacaktır ama yerine yenisi konur. Saati farklı renk ve tip kordonlarla da kullanabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj hknmtn » 01 Ağu 2020, 15:43

Merhaba. Başlangıç için güzel bir dress model seçmişsiniz. Deri kordonlarla ilgili olarak kaliteli olursa koku olmuyor. Online alışverişlerde paylaştığınız site üzerinden sahte ürün gönderimi olacağını düşünmüyorum. Bu modellerinde sahtesine pek denk gelmedim açıkcası. Safir camın minerale göre artısı da olası bir yere çarpma konusunda safir daha dayanıklıdır çizilmez, mineral daha kolay çizebiliyor. Bu fiyatlarda daha kaliteli mekanizma olarak da bugünlerde Michel Herbelin markasının bazı modellerinde indirim var Hepsiburada'da 2050₺ ye kadar iniyor bazen. Swiss Made , safir cam ve Sellita mekanizma olması lazım. Bir iki tanesini paylaşayım.
https://www.hepsiburada.com/michel-herb ... 00000OOF7T
https://www.hepsiburada.com/michel-herb ... 00000NT7ZX
Marka hakkında pek detaylı bilgi yok ama ben belli bir standartta olacağını düşünüyorum. Bu fiyatlara bu özelliklerde sıfır bir saat zaten imkansıza yakın denebilir.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj wutcos » 01 Ağu 2020, 16:21

Teşekkür ederim öncelikle. Telefonu sipariş verdim, attığınız saatler gerçekten uygun ama bu saati bir saatcide denedim ve çok beğendim ilk saatim o yüzden bu olacak. Ama saati attığım linkten değil şimdi attığım linkten alabildim çünkü kampanyayı kaçırdım, yine samil saat gönderici ama bu sefer diye çiçeksepeti. Umarım sıkıntı çıkmaz. İyi bayramlar.

https://www.ciceksepeti.com/orient-fag00003w0-erkek-kol-saati-114242-1?v=1505852208&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma
Kullanıcı avatarı
wutcos

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners