Orient Fag00003W0 Otomatik Bilgi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Fag00003W0 Otomatik Bilgi

Mesaj wutcos » 31 Tem 2020, 04:35

Merhabalar, herkese sevdikleriyle mutlu bayramlar. ─░lk otomatik saatimi almaya karar verdim ve Orient Fag00003W0 modelini be─čendim ancak bu fiyat aral─▒─č─▒nda daha iyi mekan─▒zmaya sahip saat ├Ânerisi var m─▒d─▒r, mineral cam ger├žekten safir cama g├Âre dayan─▒ks─▒z ve k─▒sa ├Âm├╝rl├╝ m├╝d├╝r gibi sorular akl─▒ma tak─▒ld─▒ ve size dan─▒┼čmak istedim. Ayr─▒ca saati internetten almay─▒ planlad─▒─č─▒m linki a┼ča─č─▒ya b─▒rak─▒yorum saatin orijinal olmamas─▒ndan korkuyorum.

Ayr─▒ca ┼čunu sormak istiyorum daha ├Âncesinde, amazon.com ├╝zerinden dolarla saat al─▒p t├╝rkiye kaargosunu teslim almada s─▒k─▒nt─▒ ya┼čan─▒yor mu telefon al─▒m─▒ vs gibi?

https://www.hepsiburada.com/orient-fag00003w0-otomatik-erkek-kol-saati-p-HBV000007HDI7?magaza=%C5%9Eamil%20Saat&wt_gl=cpc.6816.shop.nelk.saat-gozluk-aksesuar-ssc&gclid=CjwKCAjw34n5BRA9EiwA2u9k35eVBEV8VYsTVHMie2iqd9esYJy74ALRv-G1hUOYX9IfzymL2XdSuRoCH1MQAvD_BwE

─░yi forumlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
wutcos

Kay─▒t: 07 Eyl 2013, 16:33

Re: Orient Fag00003W0 Otomatik Erkek Kol Saati

Mesaj ozgtegin » 31 Tem 2020, 14:40

Ba┼člang─▒├ž olarak Orient otomatik saatler iyidir. Fiyat performans olarak da tercih edilirler. Sizin be─čendi─činiz saat dress (resmi) bir model olup g├╝nl├╝k kullan─▒ma uygun, g├╝zel bir saat. Elle kurma ve saniye durdurma ├Âzelli─či de mevcut. Safir caml─▒ bir saat tabii ki ├žok daha pahal─▒ olacakt─▒r. Hepsi buradada sahte saat ├Âzellikle de Orient sahtesi olaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum. Ayr─▒ca N11 ┼×amil Saat'de de uygun indirim var ┼ču an ve bakabilirsiniz.
E─čer g├╝nl├╝k kullan─▒ma daha uygun, saglam ve 200 mt su gecirmez bi saat d├╝┼č├╝n├╝rseniz N11de Orient Mako 2 siyah var ve fiyat da olduk├ža uygun. B├╝t├ženize ve zevkinize g├Âre karar sizin, ┼čimdiden g├╝le g├╝le kullan─▒n... ResimResim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozgtegin

Kay─▒t: 01 A─ču 2018, 11:27

Re: Orient Fag00003W0 Otomatik Bilgi

Mesaj wutcos » 31 Tem 2020, 16:17

Te┼čekk├╝r ederim cevab─▒n─▒z icin, att─▒─č─▒m modelin sipari┼čini bug├╝n veriyorum ama att─▒─č─▒n─▒z indirim ger├žekten g├╝zelmi┼č. Deri kordonun zamanla koktu─čunu ve kullan─▒┼čli olmad─▒─č─▒n─▒ duydum ama birka├ž yerde ger├žek deri koku tutmaz vs. Gibi ┼čeylerde yaz─▒lm─▒┼č.. Sizin bilginiz var m─▒
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
wutcos

Mesaj ozgtegin » 31 Tem 2020, 16:58

Deri kordon kalitesine ve kullan─▒ma ba─čl─▒ bir s├╝re sonra deforme olacakt─▒r ama yerine yenisi konur. Saati farkl─▒ renk ve tip kordonlarla da kullanabilirsiniz...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozgtegin

Kay─▒t: 01 A─ču 2018, 11:27

Mesaj hknmtn » 01 A─ču 2020, 15:43

Merhaba. Ba┼člang─▒├ž i├žin g├╝zel bir dress model se├žmi┼čsiniz. Deri kordonlarla ilgili olarak kaliteli olursa koku olmuyor. Online al─▒┼čveri┼člerde payla┼čt─▒─č─▒n─▒z site ├╝zerinden sahte ├╝r├╝n g├Ânderimi olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Bu modellerinde sahtesine pek denk gelmedim a├ž─▒kcas─▒. Safir cam─▒n minerale g├Âre art─▒s─▒ da olas─▒ bir yere ├žarpma konusunda safir daha dayan─▒kl─▒d─▒r ├žizilmez, mineral daha kolay ├žizebiliyor. Bu fiyatlarda daha kaliteli mekanizma olarak da bug├╝nlerde Michel Herbelin markas─▒n─▒n baz─▒ modellerinde indirim var Hepsiburada'da 2050Ôé║ ye kadar iniyor bazen. Swiss Made , safir cam ve Sellita mekanizma olmas─▒ laz─▒m. Bir iki tanesini payla┼čay─▒m.
https://www.hepsiburada.com/michel-herb ... 00000OOF7T
https://www.hepsiburada.com/michel-herb ... 00000NT7ZX
Marka hakk─▒nda pek detayl─▒ bilgi yok ama ben belli bir standartta olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Bu fiyatlara bu ├Âzelliklerde s─▒f─▒r bir saat zaten imkans─▒za yak─▒n denebilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj wutcos » 01 A─ču 2020, 16:21

Te┼čekk├╝r ederim ├Âncelikle. Telefonu sipari┼č verdim, att─▒─č─▒n─▒z saatler ger├žekten uygun ama bu saati bir saatcide denedim ve ├žok be─čendim ilk saatim o y├╝zden bu olacak. Ama saati att─▒─č─▒m linkten de─čil ┼čimdi att─▒─č─▒m linkten alabildim ├ž├╝nk├╝ kampanyay─▒ ka├ž─▒rd─▒m, yine samil saat g├Ânderici ama bu sefer diye ├ži├žeksepeti. Umar─▒m s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmaz. ─░yi bayramlar.

https://www.ciceksepeti.com/orient-fag00003w0-erkek-kol-saati-114242-1?v=1505852208&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
wutcos

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners