Swiss Military Hanowa Flagship Chrono

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Swiss Military Hanowa Flagship Chrono

Mesaj MrOzcan » 11 ┼×ub 2020, 10:28

Tekrar Merhaba,

G├╝ncelleme:

https://drive.google.com/file/d/1cSfnyZ ... p=drivesdk

Yetkili sat─▒c─▒dan gelen saat bozuk ├ž─▒kt─▒ maalesef. ├ľzellikle de aray─▒p saatin sorunu olup olmad─▒─č─▒n─▒ sormu┼čtum. Tissot olayi sonras─▒ bu da bana denk geldi. ├ťr├╝n├╝n foto─čraflar─▒n─▒ payla┼č─▒yorum. Mekanizmadan ├žok anlamad─▒─č─▒m i├žin tam sorunu ├ž├Âzemiyorum ama ├╝r├╝n├╝n foto─čraflar─▒ yan─▒nda goodle drive ile video da g├Ânderiyorum. Saat ilk dkdan geri kalmaya ba┼čl─▒yor. Videoda Kronodaki saniyeye bakarsan─▒z zaten o da tak─▒l─▒yor tekliyor. ├ťr├╝n├╝n sat─▒c─▒s─▒ yetkili satici Grand saat ithalat ve garanti sa─člay─▒c─▒ Ersa saat. Art niyet ile bilerek satmadiklarina inanmak istiyorum.

Yar─▒n ─░zmir'deki anla┼čmal─▒ servisi Daser saate de soraca─č─▒m nedir ne de─čildir. Yenisi ile de─či┼čtirmeyi taahh├╝t etmezse servis hemen iade edece─čim. Modeli sevsem de biraz so─čudum a├ž─▒k├žas─▒ mekanizma demekki sorunlu.

Sizce sorun nedir, ne yapmak gerekir? Saat orijinale benziyor.

Deste─činizi bekliyorum.

Orjinal mesaj:

Swiss Military Flagship Chrono 06-5183.7.04.003 a┼ča─č─▒daki sat─▒c─▒dan dikkatimi ├žekti. Swiss Made olarak fiyat─▒ uygun geldi a├ž─▒kcas─▒, sizler ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz? Sat─▒c─▒ da swissmilitary.ch adresinde yetkili sat─▒c─▒lar aras─▒nda olunca ┼čans─▒m─▒ denemek istedim. Daha ├Ânce sahte Tissot olay─▒ ya┼čad─▒─č─▒m i├žin biraz ┼č├╝pheli yakla┼čt─▒m. Ma─čazay─▒ arad─▒m Ersa garantiliymi┼č. Bug├╝n kargoyu bekliyorum geldi─či zaman foto─čraflar─▒ ekleyece─čim.

Mekanizmas─▒ hakk─▒nda pek bilgi bulamad─▒m katalo─čunda Swiss precision quartz movement ISA 8171E olarak yaz─▒yor.

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/sw ... P395550533

http://swissmilitary.ch/localizador-de-tiendas/
ResimResimResimResimResimResimResim
En son MrOzcan taraf─▒ndan 12 ┼×ub 2020, 22:43 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrOzcan

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 02 Eki 2016, 13:26

Re: Swiss Military Hanowa Flagship Chrono

Mesaj sphinx » 11 ┼×ub 2020, 10:59

G├╝le g├╝le kullan─▒n. ─░ncelemeyi bekliyorum. Tissot konusunu ben de okumu┼čtum forumda. Umar─▒m ├Âyle bir durum olmaz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sphinx

Kay─▒t: 15 ┼×ub 2019, 19:15

Mesaj worldtime » 11 ┼×ub 2020, 11:36

G├╝zel zamanlar g├Âstersin :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
worldtime

Kay─▒t: 06 Mar 2019, 10:36

Mesaj MrOzcan » 12 ┼×ub 2020, 22:44

Konu do─čru yerde midir bilmiyorum fakat yorumlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum. Gerekiyorsa konuyu do─čru yere ta┼č─▒yayim. Burada ba┼člad─▒─č─▒ i├žin devam ettim.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrOzcan

Mesaj MrOzcan » 13 ┼×ub 2020, 13:32

Merhaba,

Konuyu editleyemedim fakat, firmadan Koray Bey arad─▒ bug├╝n. Her hafta t├╝m saatlerin kontrollerini yapt─▒klar─▒n─▒, bana g├Ânderdikleri saati de g├Ândermeden ├Ânce test ettiklerini iletti. Kargo ta┼č─▒ma esnas─▒nda bir ar─▒za meydana geldi─čini d├╝┼č├╝nmekteler. ─░adesini sa─člayacaklar─▒n─▒ ve de─či┼čimi i├žin yetkili distributor Ersa saat ile g├Âr├╝┼čeceklerini iletti.

Geli┼čme olursa tekrar bilgilendirece─čim. ┼×uan i├žin gayet olumlu geri d├Ân├╝┼č geldi kendilerinden.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrOzcan

Mesaj hknmtn » 13 ┼×ub 2020, 18:33

Merhaba. Ya┼čad─▒─č─▒n─▒z bu sorun i├žin ├╝zg├╝n├╝m. Saatinizi biraz ara┼čt─▒rd─▒m ve i├žinde "Ronda 5030.D" mekanizma oldu─ču bilgisine ula┼čt─▒m. Ge├žen y─▒llarda Claude Bernard marka Swiss Made bir saat alm─▒┼čt─▒m i├žinde ayn─▒ mekanizma vard─▒. Bende de ┼č├Âyle bir sorun oldu. Denemek i├žin kronograf sayac─▒n─▒ ├žal─▒┼čt─▒rd─▒m biraz zaman tutup s─▒f─▒rlad─▒m 2. denememde s─▒f─▒rlamas─▒nda sorun ├ž─▒kt─▒ iki sayac─▒nda birden. Evvela saat├žiye dan─▒┼čt─▒m ├ž├╝nk├╝ daha ├Ânce ba┼č─▒ma gelmi┼čti. S─▒f─▒rlamay─▒ basit├že d├╝zeltip verebiliyorlar. Birini d├╝zeltti fakat di─čerinde bir sorun var dedi. Tamire vermedim tabi s─▒f─▒r saat oldu─ču i├žin. Saati g├Ânderip para iadesi talep ettim ve bir daha da bu mekanizmaya yana┼čmad─▒m. Umar─▒m maduriyetiniz en k─▒sa zamanda diledi─činiz gibi sonu├žlan─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj MrOzcan » 14 ┼×ub 2020, 08:51

hknmtn yazd─▒:Merhaba. Ya┼čad─▒─č─▒n─▒z bu sorun i├žin ├╝zg├╝n├╝m. Saatinizi biraz ara┼čt─▒rd─▒m ve i├žinde "Ronda 5030.D" mekanizma oldu─ču bilgisine ula┼čt─▒m. Ge├žen y─▒llarda Claude Bernard marka Swiss Made bir saat alm─▒┼čt─▒m i├žinde ayn─▒ mekanizma vard─▒. Bende de ┼č├Âyle bir sorun oldu. Denemek i├žin kronograf sayac─▒n─▒ ├žal─▒┼čt─▒rd─▒m biraz zaman tutup s─▒f─▒rlad─▒m 2. denememde s─▒f─▒rlamas─▒nda sorun ├ž─▒kt─▒ iki sayac─▒nda birden. Evvela saat├žiye dan─▒┼čt─▒m ├ž├╝nk├╝ daha ├Ânce ba┼č─▒ma gelmi┼čti. S─▒f─▒rlamay─▒ basit├že d├╝zeltip verebiliyorlar. Birini d├╝zeltti fakat di─čerinde bir sorun var dedi. Tamire vermedim tabi s─▒f─▒r saat oldu─ču i├žin. Saati g├Ânderip para iadesi talep ettim ve bir daha da bu mekanizmaya yana┼čmad─▒m. Umar─▒m maduriyetiniz en k─▒sa zamanda diledi─činiz gibi sonu├žlan─▒r.
Merhaba ben de katalogdan ISA 8171E mekanizma bilgisine ula┼čm─▒┼čt─▒m fakat hi├ž detay bulamadim. Neden Ronda 5030.D yerine b├Âyle yazm─▒┼člar acaba?

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrOzcan

Mesaj hknmtn » 15 ┼×ub 2020, 00:03

MrOzcan yazd─▒:
hknmtn yazd─▒:Merhaba. Ya┼čad─▒─č─▒n─▒z bu sorun i├žin ├╝zg├╝n├╝m. Saatinizi biraz ara┼čt─▒rd─▒m ve i├žinde "Ronda 5030.D" mekanizma oldu─ču bilgisine ula┼čt─▒m. Ge├žen y─▒llarda Claude Bernard marka Swiss Made bir saat alm─▒┼čt─▒m i├žinde ayn─▒ mekanizma vard─▒. Bende de ┼č├Âyle bir sorun oldu. Denemek i├žin kronograf sayac─▒n─▒ ├žal─▒┼čt─▒rd─▒m biraz zaman tutup s─▒f─▒rlad─▒m 2. denememde s─▒f─▒rlamas─▒nda sorun ├ž─▒kt─▒ iki sayac─▒nda birden. Evvela saat├žiye dan─▒┼čt─▒m ├ž├╝nk├╝ daha ├Ânce ba┼č─▒ma gelmi┼čti. S─▒f─▒rlamay─▒ basit├že d├╝zeltip verebiliyorlar. Birini d├╝zeltti fakat di─čerinde bir sorun var dedi. Tamire vermedim tabi s─▒f─▒r saat oldu─ču i├žin. Saati g├Ânderip para iadesi talep ettim ve bir daha da bu mekanizmaya yana┼čmad─▒m. Umar─▒m maduriyetiniz en k─▒sa zamanda diledi─činiz gibi sonu├žlan─▒r.
Merhaba ben de katalogdan ISA 8171E mekanizma bilgisine ula┼čm─▒┼čt─▒m fakat hi├ž detay bulamadim. Neden Ronda 5030.D yerine b├Âyle yazm─▒┼člar acaba?

Nedenini bilmiyorum. Baz─▒ firmalar mekanizma bilgisini payla┼čm─▒yor katalog ya da official sitelerinde.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj mehmetlevent » 23 May 2020, 23:26

Harika bir g├Âr├╝nt├╝s├╝ var, G├╝zel zamanlar g├Âstersin :thumbup: :thumbup:
Mehmet Levent
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mehmetlevent

Ya┼č: 52
Kay─▒t: 31 Eki 2019, 13:38

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners