D├╝─č├╝n Saati ├ľnerisi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: D├╝─č├╝n Saati ├ľnerisi

Mesaj Ankthas » 23 Kas 2019, 14:24

Mandos yazd─▒:Deniz Bey ben canl─▒ g├Ârd├╝m maalesef imle├žler simli simli. Ger├žekten g├╝n olmayan, tarih penceresi harika konumland─▒r─▒lm─▒┼č bir saati yine alakas─▒z bir ┼čekilde ├Âld├╝rm├╝┼čler.

Di─čer mesajlar─▒ g├Ârmemi┼čtim kusura bakmay─▒n. Laco da ├žok ho┼čmu┼č. Bu hafta ne olursa olsun alaca─č─▒z gibi duruyor. En b├╝y├╝k aday SARB serisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yani ├╝retimi durduktan sonra fiyat─▒ her ne kadar y├╝kselmi┼č olsa da paras─▒n─▒n kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ en iyi veren Seiko gene SARB serisi heralde, yaln─▒z birka├ž ay SARB033 kullanm─▒┼č biri olarak ben olsam SARB035 al─▒rd─▒m siyah kadran ├žok ciddi yans─▒ma yap─▒yor, ayr─▒ca 35'teki beyaz da b├Âyle k─▒r─▒k ho┼č bir beyaz. ┼×imdiden hay─▒rl─▒ olsun :champ:

Resim

Resim
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Mandos » 23 Kas 2019, 15:12

Ankthas yazd─▒:
Mandos yazd─▒:Deniz Bey ben canl─▒ g├Ârd├╝m maalesef imle├žler simli simli. Ger├žekten g├╝n olmayan, tarih penceresi harika konumland─▒r─▒lm─▒┼č bir saati yine alakas─▒z bir ┼čekilde ├Âld├╝rm├╝┼čler.

Di─čer mesajlar─▒ g├Ârmemi┼čtim kusura bakmay─▒n. Laco da ├žok ho┼čmu┼č. Bu hafta ne olursa olsun alaca─č─▒z gibi duruyor. En b├╝y├╝k aday SARB serisi.

Yani ├╝retimi durduktan sonra fiyat─▒ her ne kadar y├╝kselmi┼č olsa da paras─▒n─▒n kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ en iyi veren Seiko gene SARB serisi heralde, yaln─▒z birka├ž ay SARB033 kullanm─▒┼č biri olarak ben olsam SARB035 al─▒rd─▒m siyah kadran ├žok ciddi yans─▒ma yap─▒yor, ayr─▒ca 35'teki beyaz da b├Âyle k─▒r─▒k ho┼č bir beyaz. ┼×imdiden hay─▒rl─▒ olsun :champ:

Resim

Resim

Te┼čekk├╝r ederim zor i┼čler siz de bir ba┼čl─▒k a├ž─▒n ┼čimdiden :)

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Mandos » 26 Kas 2019, 12:24

SARB017 i├žin bug├╝n sipari┼č ge├žiyorduk asl─▒nda. Bildi─čim bir saat ve ├Âm├╝r boyu kalaca─č─▒ i├žin ideal se├žimdi. Son yorumlara bir g├Âz atmak istedim ve son yorum (kullan─▒lm─▒┼č saatin geldi─čini, ├žizikleri oldu─čunu ve son stoklar oldu─čundan riskli oldu─ču yaz─▒yordu) sonras─▒ sat─▒n almaktan vazge├žtim. Amazon Japan, TR'ye g├Ândermiyor. O y├╝zden aray─▒┼č 500$ b├╝t├že ile devam :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Mesaj Oguzhanm » 27 Kas 2019, 00:41

https://www.amazon.com/President-Classi ... s_wa_2_vtp

Benim ├Ânerim budur. Bana sorsalar kesinlikle bunu ald─▒rt─▒rd─▒m.

Safir cam, kilitli tepe var. Ek olarak endlink hari├ž kaliteli bir j├╝bile bilezik var.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Oguzhanm

Kay─▒t: 24 Mar 2014, 15:34

Mesaj Carslan » 27 Kas 2019, 23:56

Siyah kadran d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z Tissot Visodate al─▒n. Ben kullan─▒yorum ve ├žok memnunum. Kasa ├žap─▒ b├╝y├╝k olmad─▒─č─▒ i├žin ├žok kibar bir g├Âr├╝nt├╝s├╝ var. Beyaz kadran olan─▒n─▒ da tercih edebilirsiniz. Beyaz kadranl─▒ ile farkl─▒ kay─▒┼člar ├žok g├╝zel kombine ediliyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Carslan

Kay─▒t: 08 May 2018, 10:09

Mesaj zodiac » 28 Kas 2019, 04:13

Mandos yazd─▒:SARB017 i├žin bug├╝n sipari┼č ge├žiyorduk asl─▒nda. Bildi─čim bir saat ve ├Âm├╝r boyu kalaca─č─▒ i├žin ideal se├žimdi. Son yorumlara bir g├Âz atmak istedim ve son yorum (kullan─▒lm─▒┼č saatin geldi─čini, ├žizikleri oldu─čunu ve son stoklar oldu─čundan riskli oldu─ču yaz─▒yordu) sonras─▒ sat─▒n almaktan vazge├žtim. Amazon Japan, TR'ye g├Ândermiyor. O y├╝zden aray─▒┼č 500$ b├╝t├že ile devam :)

─░├žinize sinen bir saatse vazge├žmeyin hocam, amazon her t├╝rl├╝ arkas─▒nda durur ├╝r├╝n├╝n.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
zodiac

Kay─▒t: 09 Ara 2013, 23:16

Mesaj Mandos » 28 Kas 2019, 12:56

zodiac yazd─▒:
Mandos yazd─▒:SARB017 i├žin bug├╝n sipari┼č ge├žiyorduk asl─▒nda. Bildi─čim bir saat ve ├Âm├╝r boyu kalaca─č─▒ i├žin ideal se├žimdi. Son yorumlara bir g├Âz atmak istedim ve son yorum (kullan─▒lm─▒┼č saatin geldi─čini, ├žizikleri oldu─čunu ve son stoklar oldu─čundan riskli oldu─ču yaz─▒yordu) sonras─▒ sat─▒n almaktan vazge├žtim. Amazon Japan, TR'ye g├Ândermiyor. O y├╝zden aray─▒┼č 500$ b├╝t├že ile devam :)

─░├žinize sinen bir saatse vazge├žmeyin hocam, amazon her t├╝rl├╝ arkas─▒nda durur ├╝r├╝n├╝n.

─░ade durumu nas─▒l oluyor peki Amazon'da?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Mesaj andromeda » 03 Ara 2019, 01:04

st├╝hrling alabilirsiniz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
andromeda

Kay─▒t: 02 Haz 2017, 01:49

Mesaj omrfrka » 03 Ara 2019, 06:19

andromeda yazd─▒:st├╝hrling alabilirsiniz.

Bana g├Âre uzak durulmas─▒ gereken marka,alg─▒ olarak alman men┼čeili gibi isim var ama asl─▒nda ├žin men┼čeili firma

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
OmrFrka
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
omrfrka

Kay─▒t: 14 Ara 2017, 19:47

Mesaj moy » 03 Ara 2019, 08:53

Hi├ž evlenip a─čz─▒n─▒z─▒n tad─▒n─▒ bozmay─▒n dertsiz ba┼č─▒n─▒za dert almay─▒n. :thumbup:
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba─č─▒ms─▒zl─▒k olmaz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
moy

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 10 ┼×ub 2015, 16:41

Mesaj Mandos » 03 Ara 2019, 09:27

moy yazd─▒:Hi├ž evlenip a─čz─▒n─▒z─▒n tad─▒n─▒ bozmay─▒n dertsiz ba┼č─▒n─▒za dert almay─▒n. :thumbup:

Aman hocam napt─▒n zaten masraflar stresler derken tehlikeli ├Âneriler gelmesin :shock: :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Mesaj Xhantos » 03 Ara 2019, 10:29

moy yazd─▒:Hi├ž evlenip a─čz─▒n─▒z─▒n tad─▒n─▒ bozmay─▒n dertsiz ba┼č─▒n─▒za dert almay─▒n. :thumbup:

Ben de ayn─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum asl─▒nda ama a├ž─▒k├ža s├Âylemeye ├žekinirim, d├╝┼č├╝k olas─▒l─▒k da olsa olay─▒n g├╝zel sonu├žlanmas─▒ (10 y─▒ldan fazla ve mutlu s├╝rmesi) m├╝mk├╝n ├ž├╝nk├╝...

─░lk cep telefonlar─▒nda MP3 zil sesi kullanmak m├╝mk├╝n oldu─čunda (Nokia 7650 alm─▒┼čt─▒m hevesle), hayat─▒mdaki ├Âzel ki┼čiye zil sesi olarak en sevdi─čin par├žalardan birisini ayarlam─▒┼čt─▒m. ┼×imdi par├žay─▒ dinleyemiyorum, duyunca telefon ├žal─▒yor hissi geliyor ve ├╝st├╝ne o ki┼či art─▒k o ├Âzel ki┼či de─čil...

Ben benzer nedenle bu i┼člerin kar─▒┼čt─▒r─▒lmamas─▒ndan yanay─▒m. Bir (ideal saatlerinizden birisini yaz─▒n buraya) ald─▒n─▒z, sonra i┼čler k├Ât├╝ gitti diyelim (velevki), o saat art─▒k o k├Ât├╝ an─▒larla y├╝kl├╝ saat ve model olacak, benzerleri de ayn─▒ ┼čekilde onu hat─▒rlatacak. Gerek yok diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Saat hobisi, a┼čk me┼čk d├╝─č├╝n i┼člerinden ayr─▒, kendi yolunda gitmeli... Bug├╝n olsa ben saat yerine alt─▒n k├╝nye isterim, bo┼čanma ya da bir nedenle gerek olursa de─čerini korumu┼č ┼čekilde sat─▒l─▒r (alyans de─čil sonu├žta) ve ├╝zerinde isminiz yazd─▒─č─▒ i├žin sizin oldu─ču barizdir.

Tabi, Tolga Bey'e ve m├╝stakbel e┼čine mutluluklar dilerim, umar─▒m hayat tecr├╝beleri benimkinden farkl─▒ olur (Ben kendi tecr├╝beme g├Âre yukar─▒daki sat─▒rlar─▒ yazd─▒m, yanl─▒┼č anla┼č─▒lmas─▒n l├╝tfen).
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Xhantos

Kay─▒t: 30 Nis 2019, 22:00

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners