Kafam epey kar覺t覺

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Kafam epey kar覺t覺

Mesaj Xhantos » 16 Eki 2019, 20:24

Yeni Seiko5ler 癟覺kt覺, benim 癟ok k覺sa bakma ans覺m oldu, kalite hissiyat覺n覺 beendim. Mekanizmalar覺 zaten Turtle'la ayn覺, eer 繹zellikle dalg覺癟 saati olmas覺 繹nemsenmiyorsa 癟ok g羹zel alternatifler, g繹r羹n羹 olarak SKX yani dalg覺癟 saati g繹r羹nt羹s羹ndeler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj sphinx » 16 Eki 2019, 20:40

Xhantos yazd覺:Yeni Seiko5ler 癟覺kt覺, benim 癟ok k覺sa bakma ans覺m oldu, kalite hissiyat覺n覺 beendim. Mekanizmalar覺 zaten Turtle'la ayn覺, eer 繹zellikle dalg覺癟 saati olmas覺 繹nemsenmiyorsa 癟ok g羹zel alternatifler, g繹r羹n羹 olarak SKX yani dalg覺癟 saati g繹r羹nt羹s羹ndeler.

Evet 癟覺km覺lar. Ama anlamad覺覺m ekilde 繹rg羹 kordonlular 癟elik olanlardan daha pahal覺. SRPD65K4 ve SRPD55K houma gidenler oldu.
Kullan覺c覺 avatar覺
sphinx

Kay覺t: 15 ub 2019, 19:15

Mesaj tyro06 » 26 Eki 2019, 23:32

Herkese merhabalar. Benim de durumum konuyu a癟an arkadagibi olduundan dolay覺 yeni bal覺k a癟mak yerine buraya yazay覺m dedim.

Ben de bug羹n f覺rsattan istifade Sirkeci'ye gittim ve yeni gelen saatleri inceleme f覺rsat覺m oldu. Seiko 5 ler g羹zel ama Turtle Padi' yi 癟ok beendim. Birde yeni 癟覺kan 3.Nesil Sumo 癟ok houma gitti ancak fiyat覺 da tabi baya pahal覺yd覺. Turtle kasay覺 nas覺l bilirsiniz? :) Tavsiye eder misiniz? Samurai 'ya k覺yasla turtle daha 癟ekici geliyor bana ama kullan覺m kolayl覺覺 a癟覺s覺ndan geni kasa sorun yarat覺r m覺 bilemiyorum. Bir de bu 6R35 mekanizma da hem elle kurma hemde otomatik kurulma ikisi de var san覺r覺m degil mi?
Teekk羹rler.
tyro06

Kay覺t: 11 Oca 2014, 22:41

Mesaj omrfrka » 05 Kas 2019, 20:45

Yeni seiko 5 ler tercih edilebilir renk uyumlar覺 癟ok g羹zel b羹t羹n modellerde
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
omrfrka

Kay覺t: 14 Ara 2017, 19:47

Mesaj ibrahim223 » 05 Kas 2019, 22:33

omrfrka yazd覺:Yeni seiko 5 ler tercih edilebilir renk uyumlar覺 癟ok g羹zel b羹t羹n modellerde
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
En iyisi de bu bence [emoji4]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj sphinx » 06 Kas 2019, 19:59

Yeni seiko 5'ler g羹zel, hatta bir s羹re 繹nce uygun fiyata sat覺l覺yordu ancak tepesi kilitlenmiyor ve lume pip yok. S覺rf bu sebepten pek i癟ime sinmedi.
Kullan覺c覺 avatar覺
sphinx

Kay覺t: 15 ub 2019, 19:15

Mesaj Zeberr » 08 Kas 2019, 13:20

Aram覺 olduunuz bulova saati malum sitelerden birinde 2. el olarak sat覺ta 2250 tl den. Benimde 癟ok istediim bir saat ama quartz olmas覺 nedeniyle arada kal覺yorum. A癟覺klamalara ve fotolara g繹re 癟ok kullan覺lmam覺 bir saat gibi g繹z羹k羹yor. 襤stediiniz fiyat aral覺覺nda olduk癟a yak覺n belki indirimde yapt覺rabilirsiniz. 2. el almam ve yurt d覺覺ndan alabilirim derseniz de jomashopda %50 indirimde.
Kullan覺c覺 avatar覺
Zeberr

Kay覺t: 21 Mar 2018, 22:41

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 43 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners