2000 TL B├ťT├çEYE UYGUN KULLANI┼×LI OTOMAT─░K SAAT TAVSIYESI

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 2000 TL B├ťT├çEYE UYGUN KULLANI┼×LI OTOMAT─░K SAAT TAVSIYESI

Mesaj Ankthas » 13 A─ču 2019, 00:10

Mandos yazd─▒:
azizkaya yazd─▒:
sentez42 yazd─▒:
Mandos yazd─▒:SKX i├žin yap─▒lan yorumlara kat─▒lm─▒yorum (En az─▒ndan Pepsi i├žin). Evet k├Ât├╝ mekanizma, d├╝┼č├╝k kalite, b─▒kt─▒r─▒p satt─▒─č─▒m da oldu ama fiyat─▒ da ona g├Âre zaten. ├ťretimden kalkt─▒─č─▒ i├žin fiyat─▒ biraz artt─▒ o kadar. Ben dayanamay─▒p geri ald─▒m Pepsi modelini haftai├ži tak─▒m elbiseyle haftasonu ├že┼čit ├že┼čit nato kordonla kullanabiliyorum. Bu fiyat ve seviyede de muadili yok bana g├Âre. Bazen her ┼čey mekanizma, ├želik kalitesi demek de─čil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alternatif yok fiyat─▒ da ona g├Âre demek biraz ger├žeklikten uzak hocam. :champ:

Kat─▒l─▒yorum. Orient mako, ray, kamasu, citizen promaster, seiko turtle, samurai. Hatta baz─▒lar─▒n─▒n s─▒f─▒r─▒ 2000 tl alt─▒nda bulunabilecek saatler. Ben mesela monster tercih ettim 2. eli s─▒f─▒r turtle fiyat─▒na gelmi┼čti. Hele bir de vostok deryas─▒ var ki skx'in yar─▒ fiyat─▒na ne diverlar var.

SM-N960F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Mako, Ray ve Kamasu hepsini kulland─▒m ama elimde sadece SKX kald─▒. Kalite olarak daha iyi olabilirler ama SKX ├Âzel bir saat bilekte duru┼ču hepsinden iyi. Turtle ve Samurai her bile─če gitmiyor ve ├žok iriler. Sadece SumoÔÇÖyu hepsine tercih edebilirim o da fiyat─▒ ├žok fazla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tolga Bey'e %100 kat─▒l─▒yorum. SKX cidden ├Âzel bir saat, ─░slam ├çupi'nin dedi─či gibi "SKX b├╝y├╝kl├╝─č├╝ ne ┼čampiyonluk b├╝y├╝kl├╝─č├╝ ne kupa b├╝y├╝kl├╝─č├╝d├╝r. Onun b├╝y├╝kl├╝─č├╝ ba┼čka bir b├╝y├╝kl├╝kt├╝r i┼čte, ad─▒ konamaz" . ├ľncelikle boyut olarak(cushion kasa ┼čeklinin de ├žok etkisi var) belki de piyasadaki en ideal diverlardan biri. J├╝bile bilezik g├Ârsel olarak tam bir ┼č├Âlen. Evet hissiyat ve ├ž─▒kard─▒─č─▒ sesler pek kaliteli izlenimi b─▒rakm─▒yor ama olduk├ža konforlu ve hafif bu da kalitenin ├Ân├╝ne ge├žiyor bence. Bence ele┼čtirilebilecek tek taraf─▒ mekanizmas─▒. Cidden en az─▒ndan bir 4R olsa g├╝zel olurdu ama 7S de sanki bu saate yak─▒┼č─▒yor gibi geliyor bana b├Âyle "basic" bir saat ve bu "basic" mekanizma saati tamaml─▒yor gibi geliyor.

Bu arada ilerde pi┼čman olmamak i├žin mutlaka ama mutlaka j├╝bile bilezikli modeli al─▒n, nato mato iyi de hi├žbir ┼čey kendi OEM j├╝bilesinin yerini tutmuyor, test edildi onayland─▒. Amazon'dan her ┼čey dahil 263 dolara alabilirsiniz. G├╝mr├╝k vs hi├žbir ┼čeyle de u─čra┼čman─▒z gerekmez, sipari┼či verdikten maksimum 2-3 hafta sonra kargonuz elinizde olur :thumbup:

https://www.amazon.com/Seiko-Divers-Black-Stainless-SKX007P8/dp/B07JNG16M5/ref=sr_1_5?keywords=seiko+skx007&qid=1565644215&s=gateway&sr=8-5
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj gozdentunay » 13 A─ču 2019, 02:40

Seiko skx,makina- ├želik kalitesi vs hakl─▒ olunan yerler elbette var ama bu modelin de─či┼čik bir cazibeside yok de─čil ,Ge├žti─čimiz y─▒l Kanyon Abt saatten hem Skx 007 nin silikon kordonlusu ve Presage coktail time srpb41j modellerini ayn─▒ anda ald─▒m.Aradan ├žok zaman ge├žmeden satt─▒m ,ancak sonras─▒nda ├žok pi┼čman olup ayn─▒ saatleri (Skx jubile bilezik) yine Kanyondan tekrar sat─▒n ald─▒m:) Coctail time ├žok dress watch buldu─čunuzu belirtti─činiz i├žin (bence nato kay─▒┼č kombinasyonlar─▒na tekrar bakman─▒z─▒ tavsiye ederim) na├žizane fikrim, Skx 007-009 lara bakman─▒z─▒ ├Âneririm.─░stanbuldaysan─▒z e─čer en son KanyonÔÇÖa u─črad─▒─č─▒mda ├že┼čit ├že┼čit kombinasyonlar─▒n─▒ vitrinde sergiliyorlard─▒ ve ├žokta ┼č─▒k duruyorlard─▒.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Kay─▒t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj akseli » 13 A─ču 2019, 15:20

Uzun zamandir dalg─▒├ž saatlerine ilgim vard─▒ zaten. E─čer jubilee bulamazsam kau├žuk kordon al─▒p dedi─činiz gibi nato veya di─čer tarz kordonlarla ├že┼čitli kombinasyonlar yapaca─č─▒m art─▒k. Bu arada jubile kordon haricen sat─▒lan bir kordon mu bilginiz var m─▒? Haricen bulabilir miyim?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
akseli

Kay─▒t: 27 Eki 2017, 21:23

Mesaj Veysel21 » 13 A─ču 2019, 15:27

Forumda sat─▒l─▒k var zaten bir bak─▒n derim..
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t

HTC One cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Veysel21

Ya┼č: 47
Kay─▒t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj gozdentunay » 13 A─ču 2019, 15:29

akseli yazd─▒:Uzun zamandir dalg─▒├ž saatlerine ilgim vard─▒ zaten. E─čer jubilee bulamazsam kau├žuk kordon al─▒p dedi─činiz gibi nato veya di─čer tarz kordonlarla ├že┼čitli kombinasyonlar yapaca─č─▒m art─▒k. Bu arada jubile kordon haricen sat─▒lan bir kordon mu bilginiz var m─▒? Haricen bulabilir miyim?

Skx lerde jubile bilezik ve silikon kordon olarak iki ayr─▒ se├ženek var.Ancak s─▒f─▒r d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z ,jubile bilezik versiyonu piyasada g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla kalmam─▒┼č.Siz silikonlu al─▒p extra bir ├╝cretle jubile bilezi─či temin edebilirsiniz

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Mesaj ibrahim223 » 13 A─ču 2019, 20:48

Snzf17j ye bi bak─▒n derim..

LG-H815 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ibrahim223

Kay─▒t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj gozdentunay » 13 A─ču 2019, 23:40

Bugun kanyona u─čram─▒┼čt─▒m sizin i├žin Abt saate jubile bilezik fiatlar─▒n─▒ sordum 550 tl gibi fiat s├Âylediler bilginiz olsun

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Mesaj mostwanted » 14 A─ču 2019, 01:54

7s li mekanizmalarda saniye durdurma ve elle kurma ├Âzelli─či yok.saniye durdurmay─▒ belki ├Ânemsemezsiniz ama elle kurman─▒n farkl─▒ bir havas─▒ var.kadran─▒nda rakam olan saatler bana g├Âre daha g├╝zel yuvarlak olanlara bir t├╝rl├╝ ─▒s─▒namad─▒m.bende bir ├žok saati ara┼čt─▒rd─▒ktan sonra ┼ču saatte karar k─▒ld─▒m ve pi┼čman de─čilim.ba┼čta sadece siyah kadranlara bak─▒yordum ye┼čil ilgimi ├žekmiyordu ama ald─▒ktan sonra gayet ┼č─▒k durdu─čunu g├Ârd├╝m.ke┼čke tarihin yan─▒nda g├╝n b├Âl├╝m├╝ de olsayd─▒ ama san─▒r─▒m estetik durmazd─▒
https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-prospex-srpc33k-erkek-kol-saati-P228618649
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mostwanted

Kay─▒t: 06 Nis 2019, 00:43

Mesaj akseli » 14 A─ču 2019, 19:21

Kau├žuk kordonlu skx007j almaya karar verdim. Ve de sipari┼čimi verdim. 2000 TL.

Uygun fiyata bir jubilee kordon bulursam yan─▒na da bir tane ondan alaca─č─▒m. Gerisi art─▒k s─▒k─▒ld─▒k├ža de─či┼čik de─či┼čik al─▒n─▒r.

Son olarak uygun fiyata kordon alabilece─čim internet siteleri var m─▒d─▒r acaba?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
akseli

Mesaj gozdentunay » 14 A─ču 2019, 19:35

Hay─▒rl─▒ olsun g├╝le g├╝le kullan─▒n:)

En son gozdentunay taraf─▒ndan 14 A─ču 2019, 20:49 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Mesaj burakyigit » 14 A─ču 2019, 19:53

akseli yazd─▒:Kau├žuk kordonlu skx007j almaya karar verdim. Ve de sipari┼čimi verdim. 2000 TL.

Uygun fiyata bir jubilee kordon bulursam yan─▒na da bir tane ondan alaca─č─▒m. Gerisi art─▒k s─▒k─▒ld─▒k├ža de─či┼čik de─či┼čik al─▒n─▒r.

Son olarak uygun fiyata kordon alabilece─čim internet siteleri var m─▒d─▒r acaba?

cheapestnatostraps sitesine bakabilirsiniz. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
burakyigit

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 01 Eyl 2017, 20:13

Mesaj akseli » 14 A─ču 2019, 20:29

┼č├Âyle bir ┼čey buldum. orjinalinin yerini tutar m─▒ sizce?

https://www.binbirsaat.com/seiko-scuba- ... e-pmu85291
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
akseli

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 39 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners